Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hiç beklediğim gibi geçiremiyorum bayramı. Dün bir misafirimiz vardı, tüm gün bizdeydiler o yüzden giremedim. sonra onlar gidince depresyona girer gibi bir hale büründüm, ailemden uzakta hiç arkadaş falan yok. Kapımızı çalan olmadı resmen. Yalnız olmak çok üzdü. Oturup ağladım bütün gece. Bu sabah iyi uyandım ama diyet konusuna dikkat edemedim moralim bozuk diye. Oğlum yarın pikniğe gidelim diyor. Yarın da çok iyi geçmez gibi geliyor. Ama artık son gün olarak bakıyorum. Sonra sağlam bir şekilde başlamam lazım, hatta bir diyetisyenle görüşme ihtimalim var.

Ortaya karışık biraz ordan biraz burdan bahsetmiş oldum, aynen yazılarım gibi karışığım ama geçer. İnşallah sizlerin bayramı güzel geçiyordur arkadaşlar.

Hiç beklediğim gibi geçiremiyorum bayramı. Dün bir misafirimiz vardı, tüm gün bizdeydiler o yüzden giremedim. sonra onlar gidince depresyona girer gibi bir hale büründüm, ailemden uzakta hiç arkadaş falan yok. Kapımızı çalan olmadı resmen. Yalnız olmak çok üzdü. Oturup ağladım bütün gece. Bu sabah iyi uyandım ama diyet konusuna dikkat edemedim moralim bozuk diye. Oğlum yarın pikniğe gidelim diyor. Yarın da çok iyi geçmez gibi geliyor. Ama artık son gün olarak bakıyorum. Sonra sağlam bir şekilde başlamam lazım, hatta bir diyetisyenle görüşme ihtimalim var.

Ortaya karışık biraz ordan biraz burdan bahsetmiş oldum, aynen yazılarım gibi karışığım ama geçer. İnşallah sizlerin bayramı güzel geçiyordur arkadaşlar.
Bizde bayram 1 gün, dündü bitti, eşim işe başladı😔
Nerde eski bayramlar 🥺
Herşey gelir geçer canım, moralini sağlam tut, yarını güzel geçirin, giden günler geri gelmiyor

İyi akşamlar🌺

Adım: 11.183 Cordelia Cordelia
IMG_6109.png

:KK74::KK74::KK74:

Bugün beslenme olarak gayet güzel bir gündü, niyetim sağlam hamdolsun
Evde su böreği, tatlı, sarma, kurabiye, simit olmasına rağmen hiçbirine dönüp bakmadım bile 💪🏼

Utanmadan menü paylaşabilirim

Kahvaltı
12:00
Peynir
Badem
Yumurta sarısı, yeşillik
1 hurma

Akşam
19:15
1 kase et kavurma
Domates, salatalık
Bikaç yağlı biber turşusu, 2 lokma domates kurusu

1 lt su
2 kupa kahve

Pek adım atamadım, bacaklar fena
Henüz 2.659 adım Cordelia Cordelia

serap911 serap911

Evde su böreği, tatlı, sarma, kurabiye, simit olmasına rağmen hiçbirine dönüp bakmadım bile 💪🏼

Kahvaltı
Peynir
Badem
Yumurta sarısı, yeşillik
1 hurma

Akşam
1 kase et kavurma
Domates, salatalık

1 lt su
2 kupa kahve

serap911 serap911
Afiyet olsun menü çok güzel ♥️ geçmiş olsun 😞

Hepinize Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar 💕
Hepinizin Bayramı Kutlu Olsun 🌸
Yoğundum iş ev bayram vb.
Bugün badana başladı şükür.
2 gün sonra biter.
Temizlikçiler temizlik yapıcak.
Bende tekrardan yaparım.
Nakliye ile anlaştık.
Yavaş yavaş herşey oluyor gibi.
Bu gece nöbetteyim 😇
Dün kahvaltıda bütün peynir çeşitlerinden
tabağıma aldım( ben çok çeşit peynir severim)Ailecek bayram kahvaltısı yaptık Bir tanede küçük börek yedim.
Bugün sağlıklı beslendim.
Sizler neler yapıyorsunuz nasıl gidiyor bayram özledim sizleri 🥰

Canım benim yarın oğlunla güzel piknip yap.Sana iyi gelecektir keyfini çıkart temiz havanın.Diyetisyen işine sevindim . İnşallah senin için en güzeli olur 🙏🥰

Kahvaltı
Peynir
Badem
Yumurta sarısı, yeşillik
1 hurma

Akşam
1 kase et kavurma
Domates, salatalık

1 lt su
2 kupa kahve

serap911 serap911
Afiyet olsun canım 🧿 🌸

İyi akşamlar
10.04.2024 Çarşamba

Sabah 2 kupa y.sütlü filtre kahve,yarım çay bardağı leblebi

Öğle 13:00 1 yumurtadan menemen,1 dilim tbe,45 gr süzük peynir,7 zeytin,şekersiz çay

Ara 16:30 2 mısır ve pirinç patlağı arası 20 gr süzük peynir,

Akşam 19:45 3 1 kepçe tavuk çorbası, 2 dilim tbe, 3 yk fırın sebze,2 yk yoğurt

Şimdi kafeinsiz kahvemi içiyorum. Bugün nedense zor doydum 😕

3 lt su
2500 adım (bugün ara verdim)

serap911 serap911 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 🌸
Çok güzel beslenmişsin 🧿
Mutlu Sağlıklı Bayramlar Dilerim 💕 🥰

Güünnaaayyydıııınnn iyi bayramlaaarrr :halay:
Sevdiklerinizle huzurlu mutlu sağlıklı nice bayramlar dilerim :dua:

E bugüne bu şarkı gelmese olmazdı 😘

Ama hikayesi hüzünlü
Şarkının sözlerini tam dinlediğinde
Anneleri ölmüş çoçukları
Mezarlığa götürmek istiyor
Gözlerim doluyor hemen şarkı çalınca.

Canım kendine çok yüklenme. Bayramdayız neşelen keyfine bak. Bi hafta sonra sıkı bir şekilde döneceğiz inşallah diyetimize. Ben de diyetisyenle devam etme kararı aldım diyetisyene yazdım bana liste hazırlayacak. Yine diyetisyenle daha emin adımlarla ilerliyoruz bence ben grupta da bunu farkettim o yüzden sen de bi düşün istersen.

Bizde bayram 1 gün, dündü bitti, eşim işe başladı😔
Nerde eski bayramlar 🥺
Herşey gelir geçer canım, moralini sağlam tut, yarını güzel geçirin, giden günler geri gelmiyor
Gurbette olunca bayram da olmuyor tabi. Gerçekten nerde eski bayramlar, çocukken yaşadığımız heyecanlar. Çocuklar bile kapıya gelmiyor artık, bizler için en büyük eğlenceydi bayramda.

Hepinize Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar 💕
Hepinizin Bayramı Kutlu Olsun 🌸
Yoğundum iş ev bayram vb.
Bugün badana başladı şükür.
2 gün sonra biter.
Temizlikçiler temizlik yapıcak.
Bende tekrardan yaparım.
Nakliye ile anlaştık.
Yavaş yavaş herşey oluyor gibi.
Bu gece nöbetteyim 😇
Dün kahvaltıda bütün peynir çeşitlerinden
tabağıma aldım( ben çok çeşit peynir severim)Ailecek bayram kahvaltısı yaptık Bir tanede küçük börek yedim.
Bugün sağlıklı beslendim.
Sizler neler yapıyorsunuz nasıl gidiyor bayram özledim sizleri 🥰
Kendimin işleri yoluna girmiş kadar sevindim canım, insanın gönlüne göre ev bulması hiç kolay değil. Sen de çok yoruldun bu süreçte ama inşallah bundan sonra su gibi akıp gitsin. Yeni evin enerjisine çok inanırım, sana da çok iyi gelecek bence. Bayramı diyet anlamında güzel geçirmişsin, zaten senin hep maşallahın var.

Ama hikayesi hüzünlü
Şarkının sözlerini tam dinlediğinde
Anneleri ölmüş çoçukları
Mezarlığa götürmek istiyor
Gözlerim doluyor hemen şarkı çalınca.
Evet ben de ne zaman dinlesem hikayesini bildiğim için üzülüyorum. Allah kimseye evlat acısı vermesin, küçücük çocukları da annesiz bırakmasın.

Canım benim yarın oğlunla güzel piknip yap.Sana iyi gelecektir keyfini çıkart temiz havanın.Diyetisyen işine sevindim . İnşallah senin için en güzeli olur 🙏🥰
Evet canım yarınki pikniği ben de çok istiyorum inşallah gidebiliriz. Açık havada olmaya ihtiyacım var, çocuğa da iyi gelecek. Diyetisyenle henüz görüşmedim ama tarzı güzele benziyor, bugünlerde arayıp pazartesi başlamak istiyorum.

X