Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de minimalist yaşamcıyım. Geçen sene eve taşınırken sadece ihtiyacım olan temel şeyleri koydum eve. Evde gereksiz bir kaşık çatal bile yok. Bazen evi dolaşıyorum atılacak bişey var mı diye bulamıyorum çok sade ve çok kullanışlı o yüzden temizliği de kolay oluyor. Geçen bende kaynanamların evini temizledim ben de çalışmayan 2-3 saat buldum gaz lambaları buldum atın bunları diyorum attırmıyorlar da ruhum daraldı evi temizlerken.
Bana da gel lütfen, çoğu gereçlerden Çifter Çifter var, bazıları daha fazla 😔

Bugün akşam eve gelene kadar güzel geçmişti, akşam yine saçmaladım ve bitti, yarın hayırlısıyla bu sefer tam başlıyorum
1 hafta apayrı yaşam 1,2,3,4 karışık yapabilirim, 1 hafta sonra 3 haftalık damar temizliği kürüme başlamayı düşünüyorum
Vatana millete hayırlı olsun 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Selam kızlar 🥰❤️

Birazcık geç oldu ama iyi bayramlar 🌸❤️🥰

Bayram tatilini fırsat bilip evi döktüm ortaya, herşeyim karman çormandı onlarla uğraşıyorum günlerdir 😂
iyi bayramlar canım 🤗 ben de ya yarın ya yarından sonra başlayacağım. yazlık ayakkabılarımı çıkaracağım bir de bazı küçük eşyalarımı dökeceğim ortaya ne var ne yok diye 🤭 bir düzenlemeye gideceğim inşallah 😁

iyi bayramlar canım 🤗 ben de ya yarın ya yarından sonra başlayacağım. yazlık ayakkabılarımı çıkaracağım bir de bazı küçük eşyalarımı dökeceğim ortaya ne var ne yok diye 🤭 bir düzenlemeye gideceğim inşallah 😁
Kolay gelsin canım, bana bi 10 gün daha lazım evi adam edebilmem için 😂

Menü
Sabah: yaprak galeta 2 tane
Menemen 2 kaşık
Labne 1 tatlı kaşığı

Ara:yok

Akşam: 1 kase şehriyeli tavuk çorbası
1 servis kaşığı makarna
Yeşil fasulye kavurması 2 kaşık

1 tane baklava
Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım, bayramda bu kadar hafif geçirmiş olman harika. Tebrik ediyorum seni.
İyi akşamlar
10.04.2024 Çarşamba

Sabah 2 kupa y.sütlü filtre kahve,yarım çay bardağı leblebi

Öğle 13:00 1 yumurtadan menemen,1 dilim tbe,45 gr süzük peynir,7 zeytin,şekersiz çay

Ara 16:30 2 mısır ve pirinç patlağı arası 20 gr süzük peynir,

Akşam 19:45 3 1 kepçe tavuk çorbası, 2 dilim tbe, 3 yk fırın sebze,2 yk yoğurt

Şimdi kafeinsiz kahvemi içiyorum. Bugün nedense zor doydum 😕

3 lt su
2500 adım (bugün ara verdim)

@serap911 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım, menün yine çok güzel.

X