Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım kendine çok yüklenme. Bayramdayız neşelen keyfine bak. Bi hafta sonra sıkı bir şekilde döneceğiz inşallah diyetimize. Ben de diyetisyenle devam etme kararı aldım diyetisyene yazdım bana liste hazırlayacak. Yine diyetisyenle daha emin adımlarla ilerliyoruz bence ben grupta da bunu farkettim o yüzden sen de bi düşün istersen.
Senin adına çok sevindim canım, diyet hakkında çoğu şeyi bildiğimizi düşünüyoruz ama bir uzmanın kontrolünde olmak eminim çok daha iyidir. Umarım listen sana çok iyi gelir canım. Ben de konuşacağım bir iki gün içinde. Umarım kafalarımız uyuşur.

Hiç beklediğim gibi geçiremiyorum bayramı. Dün bir misafirimiz vardı, tüm gün bizdeydiler o yüzden giremedim. sonra onlar gidince depresyona girer gibi bir hale büründüm, ailemden uzakta hiç arkadaş falan yok. Kapımızı çalan olmadı resmen. Yalnız olmak çok üzdü. Oturup ağladım bütün gece. Bu sabah iyi uyandım ama diyet konusuna dikkat edemedim moralim bozuk diye. Oğlum yarın pikniğe gidelim diyor. Yarın da çok iyi geçmez gibi geliyor. Ama artık son gün olarak bakıyorum. Sonra sağlam bir şekilde başlamam lazım, hatta bir diyetisyenle görüşme ihtimalim var.

Ortaya karışık biraz ordan biraz burdan bahsetmiş oldum, aynen yazılarım gibi karışığım ama geçer. İnşallah sizlerin bayramı güzel geçiyordur arkadaşlar.
Padişahin biri kendisi için mutsuz olduğunda ona umut verecek, mutlu olduğunda ise onun rehavete kapılıp tembelleşmesini önleyecek bir yüzük yapılmasını ister. Hikayenin başı ve sonu çok uzun arkecim belki de biliyorsun neyse hatırlamış olursun en azından :rapci:
Yüzük yapılır üzerinde " bu da geçer ya huu" yaziyordur. :KK5:
Neler geçmedi hiçbir şey kalıcı değil bitanem. :KK68:
Zifiri karanlığın içinden güneş doğup hayatımızı aydınlatıyor. Bak gece de kalıcı değil tıpkı gündüz gibi :super:neyse ben gidip çay koyayım sen çoktan neşeni bulmuşsundur :KK60:

Günaydın hanımlar

Bir tek dün dışarıdaydım 2 ziyarete gittim diyeti resmen patlattım. Sabah + 1 gösteriyordu tartı ama bugün normalime döndüm.
Dün annemi babamı ziyarete mezarlığa gittim babam 34 yıl annem 8 yıl olacak halen ağır geliyor oraya gitmek ayaklarım geri geri gidiyor 😞
Dün gece de kuzucuklarımdan birini ellerimle gömdüğümü gördüm rüyamda çok kötüydü :KK43:
Bir kahve yaptım kendime gelmeye çalışıyorum.

Geç bir bayram kutlaması olacak amaaa 😂 herkeslerin bayramı kutlu olsun umarım guzel bı bayram geçiriyorsunuzdur 💓🍭
Benden naber ?
İyiyim evet ama yemeklerlede çok iyiyim bayram dönüşü detoksa hazırlanıyorum 😂
Beni anca paklar bayramda benı gören herkesin yaptığı güzel yorumlar cok motıve etti beni 😍 bu cümlelere hersey değer gerçekten 🫠

Canım kendine çok yüklenme. Bayramdayız neşelen keyfine bak. Bi hafta sonra sıkı bir şekilde döneceğiz inşallah diyetimize. Ben de diyetisyenle devam etme kararı aldım diyetisyene yazdım bana liste hazırlayacak. Yine diyetisyenle daha emin adımlarla ilerliyoruz bence ben grupta da bunu farkettim o yüzden sen de bi düşün istersen.
Diyetisyen kararına çok sevindim hayırlı olsun gelsin eksiler 💪

Senin adına çok sevindim canım, diyet hakkında çoğu şeyi bildiğimizi düşünüyoruz ama bir uzmanın kontrolünde olmak eminim çok daha iyidir. Umarım listen sana çok iyi gelir canım. Ben de konuşacağım bir iki gün içinde. Umarım kafalarımız uyuşur.
Diyetisyen iyi gelecek inanıyorum. İnşallah istediğin gibi olur her şey 🙏

Günaydın hanımlar

Bir tek dün dışarıdaydım 2 ziyarete gittim diyeti resmen patlattım. Sabah + 1 gösteriyordu tartı ama bugün normalime döndüm.
Dün annemi babamı ziyarete mezarlığa gittim babam 34 yıl annem 8 yıl olacak halen ağır geliyor oraya gitmek ayaklarım geri geri gidiyor 😞
Dün gece de kuzucuklarımdan birini ellerimle gömdüğümü gördüm rüyamda çok kötüydü :KK43:
Allah rahmet eylesin mekanlari cennet olsun. :dua:
Ahiret yurdu buradan daha sıkıntısız dert etme. :KK68:Ruyan tersine çıksın kuzucum. Rabbim sana hayalini kurduğun bir bebe nasip etsin. :dua::KK200:

Ankara - Antalya yolunda olan varsa konum atsın kahveler benden :kahve:
Çok severim uzun yolculukları eşimle tatile çıkarsak gidişte otobüs tercih ediyoruz özellikle yolları seyrede seyrede gitmek hoşuma gidiyor. Antalya ya gitmeyi de özledim gerçi bir kere çok fena haşladı beni güneşi 🤭 buğday tenliyim bana bir şey olmaz dedim düşük faktörlü krem sürdüm ondan sonra ilaçlar kremler perişan olmuştum 🤣
Kahve afiyet olsun 😋 hayırlı yolculuklar 🙏

Geç bir bayram kutlaması olacak amaaa 😂 herkeslerin bayramı kutlu olsun umarım guzel bı bayram geçiriyorsunuzdur 💓🍭
Benden naber ?
İyiyim evet ama yemeklerlede çok iyiyim bayram dönüşü detoksa hazırlanıyorum 😂
Beni anca paklar bayramda benı gören herkesin yaptığı güzel yorumlar cok motıve etti beni 😍 bu cümlelere hersey değer gerçekten 🫠İl
Mutlu Sağlıklı Bayramlar Dilerim Canım 🌸 Hepimize toplu detoks paklar bence 😅
Detoks hakkında yaparken tarif bilgi rica ederim paylaşırsan sevinirim

Yaşım:34
Boyum :1.59
Kilom:77.1
Hedef kilom:65
Evliyim
Ev hanımıyım
2 çocuk annesiyim
Son zamanlar ipin ucunu kaçırınca doğum harici hiç bu kiloya çıkmamıştım
Sağlık sorunum yok çok
Hayat kalitemi düşürdüğü için ve hiç bir kıyafetime sığamadığım için kilo vermek istiyorum

Evliyim
Ev hanımıyım
2 çocuk annesiyim
Sağlık sorunum yok çok
Hayat kalitemi düşürdüğü için ve hiç bir kıyafetime sığamadığım için kilo vermek istiyorum
Aramıza hoşgeldin😍

Günaydın hanımlar

anneciğinin babacığının mekanları cennet olsun canım 🤲🏻

Evliyim
Ev hanımıyım
2 çocuk annesiyim
Sağlık sorunum yok çok
Hoş geldiniz :KK68:
Hayırlı olur inşallah. :dua:
Sağlıkla istediğiniz kiloya ulaşmanızı dilerim. :KK5:

Çok severim uzun yolculukları eşimle tatile çıkarsak gidişte otobüs tercih ediyoruz özellikle yolları seyrede seyrede gitmek hoşuma gidiyor. Antalya ya gitmeyi de özledim gerçi bir kere çok fena haşladı beni güneşi 🤭 buğday tenliyim bana bir şey olmaz dedim düşük faktörlü krem sürdüm ondan sonra ilaçlar kremler perişan olmuştum 🤣
Kahve afiyet olsun 😋 hayırlı yolculuklar 🙏
Teşekkür ederim bitanem ❤️
Baharda yolculuk bir başka güzel. :super:
Benim keyifler yerinde özel şoförüm var :KK48:
Trafik çok yoğun direksiyona geçmedim. Böyle daha iyi . :KK66:
Antalya seni üzmüş bak kızdım. Yeni gelen herkese ten farkı gözetmeksizin yapar bilirim. :-)Tekrar bekleriz bitanecim ❤️

X