Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Her şeyi saklıyorlar dimi, yok bir gün lazım olursa, yok hatırası var vs. bahaneleri de bitmiyor.

Ben de alıp deniycem, sendeki etkisini görünce merak ettim. Belki bana da iyi gelir.
İnşallah etki eder. Kabuğunu dörde böl. İki parçasını bir limonla ( çekirdeklerini çıkarıp dilimle kabuğuyla)kaynat. Ayrıca içine bir parça kabuk tarçın, dört beş karanfil de ekle. Akşamdan kaynatıp sabaha kadar demlensin. Gün içerisinde bardsk bardak tüket arkecim.

Oooo çok iyi yardım eden birileri varmis çabucak halledersiniz ne güzel
Allah'ım yaşımız ilerledikçe biz de istifci olmayalim. Benim annem de yoğurt, dondurma , pet şişelerini asla atmazdi. Dedigin gibi kendi evleri diye bir şey diyemiyoruz. Hayatlarını zorlaştırıyorlar işte. Sadelik kadar hafiflik var mı bunu bir bilseler.

Ooo bana kalsa ben kendimi bile dışarı atarım hiç acımam minimalist takılmak her zaman iyi az eşya az insan eski insanlarda evet çok var ya aileden geliyor yada başka birsey. Benim annem çok yokluk görmüş o yüzden böyleyim diyor ama bilmiyorum

Bir gece kuşu daha
Yaşasın minimalist yaşam felsefesi
Yokluk görmenin arkasına sığınıyorlar biz çok mu varlik gördük sanki

Tamam canım öyle yapayım, çok teşekkür ederim. Sanırım bağırsakları da çalıştırıyor bu karışım.
Tam da öyle canım . Saydım evde dört tane çalışmayan bozuk saat var. Sildim sildim posetleyip sakladım ne işlerine yarayacak bilmiyorum.
Ahh ahh ikna da olmazlar. Benim de babam öyle, o kadar çok şeyi saklıyor ki, bazen çok kızıyorum ama karışamıyorum da yapacak bir şey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…