Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyiki doğdun nice mutlu senelere yeni yaşın tüm güzellikler ile gelsin :KK74:

İyi ki doğdun canım 😻😻😻🌺🌺🌺😻😻😻

91735993_0_4fb07_424dbc94_S.gif

kxpc43y8fb2.gif

tumblr_lw8xyvoJAb1qjkn2ho2_500.gif

[

Doğum günün kutlu olsun
Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllar dilerim 😘😘😘

Yeni Yasin hayırlı olsun sevdiklerinle gecirmen dileğiyle iyiki dogdun kaptanice😘

OOO bugünün doğumgünü kızı sensin demek :KK37:
Doğumgünün kutlu olsun canım:KK15: nice sağlıklı mutlu senelerin olsun🌹
Yeni yaşın sana uğur getirsin, gönlünde yapmak istediklerin kolaylıkla hayatına gelsin canım ❤️:dua:

Doğum günün kutlu olsun canım nice mutlu senelere 😍

Canım doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun seeennn iyi ki doğdun seeennn mutlu yıllar saaanaaaa :dondurma: :KK60:
Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim yol arkadaşlarım. Bu uzun yolda benle yürüdünüz. Kendime 69 kg hediye etmemde ve paketlememde yardım ettiniz. Hepinize çok teşekkür ederim 😍
Yüzünü görmediğim ama sıcaklığını hep hissettiğim insanlar iyi ki varsınız ♥️

Kızlar mutluluktan uçuyorum çünkü hayatımda ilk kez 28 günde adet oldum. Bende pco( kadın hastalığı) var adetlerim çok düzensizdi 40-50 günde bi adet oluyodm diyet ve spora başladığımdan beri 35 e düşmüştü bu ay tam 28 gün sonra adet oldum. Herkes için normal sıradan olan bu durum benim mucizem o yüzden çok mutluyum. Demekki sağlıklı beslenme ve yürüyüşle hastalıkların bile üstesinden gelinebiliyor. Az önce yanlış hatırlamıyorsam @arke nin de benzer bi mesajını gördüm değerleri düzelmiş çok mutlu oldum. Burda hep birlikte kendi sağlığımıza yatırım yapıyoruz iyileşiyoruz yenileniyoruz bu muhteşemm 😇🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Canım çok sevindim. Kesinlikle sağlıklı ve düzenli beslenmenin büyük etkisi var vücudumuza. Bundan sonrası daha da iyi olsun senin için. Benim hayatımda hiç bu kadar güzel sonuçlar olmamıştı desem yeridir yani.
çoook sevindim sizler adına :KK60: düzenimiz çok kıymetli ben de 35 güne uzayınca anladım bunu.. hep 28 günde bir oluyordum artık 35 :kızgın:
Kızlar bugün artık 3.kez oldu sorayım dedim serap911 serap911 Mthn83 Mthn83 ben aralık vermeden 1 saat falan yürüyüş yaparsam sonlara doğru burnum kanamaya başlıyor. Baş ağrısı yok burnum yanıyor sadece ama kanama kısa sürüyor. Endişelenmeli miyim ki ?
birileri biran önce 90 larla buluşmak istiyor :süslü: sakin... :KK60:
İyi ki doğdum beeeennnn
İyi ki doğdum beeeeeennnnn 🎂🎂🎂
kız Haticeee taçlı candymiz iyi ki doğdun:KK60::KK60::KK60:

07.04.2024 beslenme listem

sabah 11:00
tam buğday unlu krep içine 1 tk labne,1 tk kahvaltılık sos,2 dilim hindi füme sardım
yanında eşlikçisi salatalık ve 5 zeytin

13:00
sütlü filtre kahve

15:00
1 wasa üstü 1 tk fıstık ezmesi ve 30 gr muz yanında sütlü filtre kahve

17:30
biraz fırınlanmış brokoli
1 haşlanmış yumurta
2 yk yoğurt
1 dilim tb ekmeği

1 saat eliptik
mutfak dolapları silmece,ev temizliği,halı kaldır ser :KK45::silah:
2 lt su

bu arada gece hasta uyandım kulaklarımda bi dolgunluk boğaz ağrısı,sol böbreğe arada giren bir sızı(böbrek mi kas ağrısımı bilemiyorum gerçi...) İzmir havası güzel ama ben üşüyorum.. Bir de gece uyanıp uyuduktan sonra karabasan oldum hala etkisindeyim pöfff çok zor yaaaa.. Neyse ki uyandığımda instaya girip haticemin fotosunu gördüm iyi ki doğdun dedim :KK68::KK74:

bu arada gece hasta uyandım kulaklarımda bi dolgunluk boğaz ağrısı,sol böbreğe arada giren bir sızı(böbrek mi kas ağrısımı bilemiyorum gerçi...) İzmir havası güzel ama ben üşüyorum.. Bir de gece uyanıp uyuduktan sonra karabasan oldum hala etkisindeyim pöfff çok zor yaaaa.. Neyse ki uyandığımda instaya girip haticemin fotosunu gördüm iyi ki doğdun dedim :KK68::KK74:
Geçmiş olsun canım hafifçe atlatırsın umarım 🙏 annem hep dinleneceksin ilaçla 7 gün ilaçsız 1 hafta derdi soğuk algınlığıyla ilgili 🥰

Son düzenleme:
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
patimsilizm patimsilizm
@yazarhanim35
@sara_28
@gezegenfeza
@Ece Didem
@Mutlu1anne
@74FRIDA
@zeyneppk
@Jasminium84
@Beth18
Kinoalihatun Kinoalihatun
Tesnim1903 Tesnim1903
@Akrrep
@ffestinalente
@arke
LenaG LenaG
serap911 serap911
tomrs tomrs
Cordelia Cordelia
@trueliving_
Papatyamaviss Papatyamaviss
uranus35 uranus35
@pastelfit
@HuzuRRR
Lavinia_98 Lavinia_98
badem000 badem000
@zensim
@_ASTRAL_

Arkadaşlar ben bu listeyi geçen haftaki seçmeler kısmından aldım, eksik varsa kusuruma bakmasın. Anlamadığım işler bunlar. Kimler 20 Nisan'a kadar aynı düzende devam etmek istiyorsa bildirsin, bugün yine takım kurup devam edelim.

Cordelia Cordelia kaptanım sanırım sen yapalım demişsin, ne dersin böyle bir düzen oluşturalım mı.
Bayram dönüşüne kadar gruba gırmeyeyım tatile köye geldik tartı da yok tartılamam burada sadece almamaya calısıcam vermem çok zor

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim yol arkadaşlarım. Bu uzun yolda benle yürüdünüz. Kendime 69 kg hediye etmemde ve paketlememde yardım ettiniz. Hepinize çok teşekkür ederim 😍
Iyıkı doğdun canım benim 😍😍😍🌼🌼🌼

Nice mutlu yıllara canım 🥹❣️ ibreni düzelt ibreni 🥲

X