Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çoook sevindim sizler adına :KK60: düzenimiz çok kıymetli ben de 35 güne uzayınca anladım bunu.. hep 28 günde bir oluyordum artık 35 :kızgın:

birileri biran önce 90 larla buluşmak istiyor :süslü: sakin... :KK60:

kız Haticeee taçlı candymiz iyi ki doğdun:KK60::KK60::KK60:

bu arada gece hasta uyandım kulaklarımda bi dolgunluk boğaz ağrısı,sol böbreğe arada giren bir sızı(böbrek mi kas ağrısımı bilemiyorum gerçi...) İzmir havası güzel ama ben üşüyorum.. Bir de gece uyanıp uyuduktan sonra karabasan oldum hala etkisindeyim pöfff çok zor yaaaa.. Neyse ki uyandığımda instaya girip haticemin fotosunu gördüm iyi ki doğdun dedim :KK68::KK74:
Geçmiş olsun canım 😘
Mthn83 Mthn83 Doğum günün kutlu olsun canım nice güzel yılların olsun inşallah :KK200::KK36::KK36:

Iyıkı doğdun canım benim 😍😍😍🌼🌼🌼

Nice mutlu yıllara canım 🥹❣️ ibreni düzelt ibreni 🥲
Çok teşekkür ederim 😘 😘 😘

8 Nisan menümü yazayım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911 😻🐿️

Kahvaltı: peynir, 2 haşlanmış yumurta, zeytin, domates, salatalık, 2 dilim çavdar ekmeği

Akşam saat 21:00 : bir tabak mücver, 3 kaşık yoğurt, yarım domates, 2 adet ceviz

Gün içinde 8000 küsür adımım var.

Bütün gün dışarda bahçedeydim telefon cebimdeydi adım sayar ondan çalışmış. arka bahçeden ön bahçeye el arabası ile yük taşıdım dinlene dinlene yapabildim şuan bayağı bellim ağrıyor arka bahçeyi boşaltım fakat ön bahçe çarşamba pazarı gibi oldu🙄 artık onuda eşim eve geldiği zaman birlikte düzeltiriz….

Bu arada kedi miyim Sincap mıyım bilmiyoruuum🙄🤷🏻‍♀️

8 Nisan menümü yazayım

Kahvaltı: peynir, 2 haşlanmış yumurta, zeytin, domates, salatalık, 2 dilim çavdar ekmeği

Akşam saat 21:00 : bir tabak mücver, 3 kaşık yoğurt, yarım domates, 2 adet ceviz

Bütün gün dışarda bahçedeydim telefon cebimdeydi adım sayar ondan çalışmış. arka bahçeden ön bahçeye el arabası ile yük taşıdım dinlene dinlene yapabildim şuan bayağı bellim ağrıyor arka bahçeyi boşaltım fakat ön bahçe çarşamba pazarı gibi oldu🙄 artık onuda eşim eve geldiği zaman birlikte düzeltiriz….

Menu çok güzel mücver fırında ise daha iyidir ❤️ sincap 🐿️

İyi geceler🌺

arke arke şehir dışındayız. 20 Nisan dendiği için tartı almadım yanıma. Menülere ve spora dikkat ediyorum. Dönüşte kilo bildirebileceğim🌺

Adım: 9435 Cordelia Cordelia

IMG_6104.png

Ay elhanım ben hiç iyi değilim meğer ben sizin için nefsimi tutuyormuşum 😂 arke arke sen buralarda olacaksın ara sıra bana yeme dıye bıldırım at 😂 61.9 ibrem bayram sonu kaç çekecek acabasııı
Canım papatyam derdimiz aynı :işsiz:
Kelin merhemi olsa ah :KK14:
Ye ama cısslardan uzak ol kuzum. Sayılı zaman çabuk biter telafisi zor durumda olmayalım en azından. :dua::KK60:

8 Nisan menümü yazayım

Afiyet olsun canım 😘 Menü , adım muhteşem. Kolaylıklar seninle olsun. Bahçenin önü de arkası da tertemiz, düzenli olsun inşallah. Ellerine, kollarına sağlık. :KK68:

Selamlar akşam pek vaktim olmadı girmeye 8nisan menüm
Sabah ceyrekten fazla tost oğlum yemedi bende götürdüm 🥴
Bir tane Bağdat hurma iki ceviz
Öğle sonrası yarım muz kucuklerden
Akşam
Salata
2yk pirinç pilavustu tavuk
1 kâse mercimek çorbası
Yatmadan önce biraz mekikm çektim

Canım papatyam derdimiz aynı :işsiz:
Kelin merhemi olsa ah :KK14:
Ye ama cısslardan uzak ol kuzum. Sayılı zaman çabuk biter telafisi zor durumda olmayalım en azından. :dua::KK60:
Amin tek tesellimiz o dimi ama 🙈
Bayram sonu bi detoks paklar bizi neler yapabılırız konusalım ben kabak dıyorum dırek oyleli bir giriş yapayım dertlerimden arınayım 😂

Selamlar akşam pek vaktim olmadı girmeye 8nisan menüm
Sabah ceyrekten fazla tost oğlum yemedi bende götürdüm 🥴
Bir tane Bağdat hurma iki ceviz
Öğle sonrası yarım muz kucuklerden
Akşam
Salata
2yk pirinç pilavustu tavuk
1 kâse mercimek çorbası
Yatmadan önce biraz mekikm çektim
Afiyet olsun canım güzel menü bence

bu arada gece hasta uyandım kulaklarımda bi dolgunluk boğaz ağrısı,sol böbreğe arada giren bir sızı(böbrek mi kas ağrısımı bilemiyorum gerçi...) İzmir havası güzel ama ben üşüyorum.. Bir de gece uyanıp uyuduktan sonra karabasan oldum hala etkisindeyim pöfff çok zor yaaaa.. Neyse ki uyandığımda instaya girip haticemin fotosunu gördüm iyi ki doğdun dedim :KK68::KK74:
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

X