Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar mutluluktan uçuyorum çünkü hayatımda ilk kez 28 günde adet oldum. Bende pco( kadın hastalığı) var adetlerim çok düzensizdi 40-50 günde bi adet oluyodm diyet ve spora başladığımdan beri 35 e düşmüştü bu ay tam 28 gün sonra adet oldum. Herkes için normal sıradan olan bu durum benim mucizem o yüzden çok mutluyum. Demekki sağlıklı beslenme ve yürüyüşle hastalıkların bile üstesinden gelinebiliyor. Az önce yanlış hatırlamıyorsam arke arke nin de benzer bi mesajını gördüm değerleri düzelmiş çok mutlu oldum. Burda hep birlikte kendi sağlığımıza yatırım yapıyoruz iyileşiyoruz yenileniyoruz bu muhteşemm 😇🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Bendede pcos var bende geç oluyordum birkaç aydır düzensiz yine ama eskiden olmuyordum çok fazla şimdi noemal insanalr gibi oluyorum çok mutluyum

serap911 serap911 güle güle kullan canım.
Sen de herkesi 50 kiloya düşürmeden durmayacaksın galiba Serap millete tatilde bile diyet gazı veriyon dur ben seni @Elhan ablaya şikayet edeyim de seni diskalifiye etsin 🤣🤣
İmdaaaattt zorla kadın zayıflatıyolaaaarr :rolleyes::KK70:
Ya hahaha 😂 hadi diyelim hicbirsey anlamadınız az ye demektende mi anlamadiniz 😂😂😂
Kendim için başta olmak üzere hepinizin çıtır çıtır olmasını o kadar çok istiyorum ki. Hayat zaman geçiyor bir daha bu zamanlari yasamicaz istediğimiz bedende sağlıkta yaşayalım ❤️❤️

Serap resmini paylaşmış ya o tartının aynısı canım.
Tamam canım çok sağol.
Ben de kahvaltı yapmayı çok özledim o yüzden bayram kahvaltısını sınırsız yapmayı düşünüyorum 💕
Ben de aynı şeyi düşünüyorum açıkçası canım, ama akşamı çok hafif geçirip günü dengelemeyi de planlıyorum.

Kızlar mutluluktan uçuyorum çünkü hayatımda ilk kez 28 günde adet oldum. Bende pco( kadın hastalığı) var adetlerim çok düzensizdi 40-50 günde bi adet oluyodm diyet ve spora başladığımdan beri 35 e düşmüştü bu ay tam 28 gün sonra adet oldum. Herkes için normal sıradan olan bu durum benim mucizem o yüzden çok mutluyum. Demekki sağlıklı beslenme ve yürüyüşle hastalıkların bile üstesinden gelinebiliyor. Az önce yanlış hatırlamıyorsam arke arke nin de benzer bi mesajını gördüm değerleri düzelmiş çok mutlu oldum. Burda hep birlikte kendi sağlığımıza yatırım yapıyoruz iyileşiyoruz yenileniyoruz bu muhteşemm 😇🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Canım çok sevindim. Kesinlikle sağlıklı ve düzenli beslenmenin büyük etkisi var vücudumuza. Bundan sonrası daha da iyi olsun senin için. Benim hayatımda hiç bu kadar güzel sonuçlar olmamıştı desem yeridir yani.

Kızlar göbek kısmım yumuşamaya başladı sanırım sarkacak :KK43: belimdeki fıtıktan mekik çekemiyorum cidden sorun yaratıyor şöyle bir şey aldım umarım işe yarar 🤷‍♀️
bir dönem ben de almıştım böyle birşey. ama sarkmaya en güzel çözüm bel korsası. aklında olsun.

Menü
Sabah 13.00
1 salatalık soyacakla ince ince soyup içine yoğurt koyup yedim

Ara yok

Aksam 16.30
2 kaşık sebzeli bulgur pilavı
1 kase cacık
4 kaşık kabak yemeği
@Elhan Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım, inanılmaz hafif yemişsin.
Şimdi ayın 20 sine kadar nasıl devam edeceğim kaptanım takım halinde mi yoksa 2serli grup şekilde mi
Bence takım olsun, daha güzel oluyor.
İyi akşamlar
07.04.2024 Pazar

Sabah 11:00 1 çay bardağı leblebi,2 kupa y.sütlü filtre kahve

Öğle 13:00 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,8 çilek,1 çk bal

Ara 16:30 2 mısır patlağı arası 20 gr süzük peynir,3 küçük salatalık

Aralarda y.sütlü filtre kahve 3 kupa

Akşam 20:00 6 yk bakla,3 yk yoğurt,30 gr tam buğday lavaş

4 lt su
8000 adım

Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım, çok güzel olmuş.
7 Nisan Menüm
Sahur yok

İftar
1 kase mercimek çorbası
100 gram bonfile 2 kaşık makarna
5 yk taze taze fasülye
1 avuç içi kadar pide
Salata

Ara 1 paket nogger dondurma

2 litre su
@Elhan

arke arke

Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım, sahur olmadığı için dondurma sıkıntı olmaz.

7 Nisan Pazar menüsü
Sahur yok

İftar
1 kase erişteli tavuk çorbası, 2 parça haşlanmış tavuk, yarım patates, bir büyük kase çoban salata.

İftarın üzerine 1 çay, 1 dilim esmer ekmek üstü 3 tatlı kaşığı tahin pekmez, 3 ceviz.

Su 2 lt olur.
Spor yok.

Cordelia Cordelia serap911 serap911

Tatilde elhan kaptanımı rahatsız etmemek için etiketlemedim. Sizleri de bu haftanın kaptanları ilan ettim (kendi kendime gelin güvey oldum bakalım) :KK70:

Gözünaydın 😍 Senin adına çok sevindim :halay: Bundan sonra da hep böyle düzenli olur inşallah 🙏

7 Nisan Pazar menüsü
Sahur yok

İftar
1 kase erişteli tavuk çorbası, 2 parça haşlanmış tavuk, yarım patates, bir büyük kase çoban salata.

İftarın üzerine 1 çay, 1 dilim esmer ekmek üstü 3 tatlı kaşığı tahin pekmez, 3 ceviz.

Su 2 lt olur.
Spor yok.

Tatilde elhan kaptanımı rahatsız etmemek için etiketlemedim. Sizleri de bu haftanın kaptanları ilan ettim (kendi kendime gelin güvey oldum bakalım) :KK70:
Menü güzel beğendim 👍

7 Nisan Pazar menüsü
Sahur yok

İftar

Su 2 lt olur.
Spor yok.

Afiyet olsun 🥰 güzel menü olmuş

Kızlar bugün artık 3.kez oldu sorayım dedim serap911 serap911 Mthn83 Mthn83 ben aralık vermeden 1 saat falan yürüyüş yaparsam sonlara doğru burnum kanamaya başlıyor. Baş ağrısı yok burnum yanıyor sadece ama kanama kısa sürüyor. Endişelenmeli miyim ki ?
Çok geçmiş olsun. 1.cisi spor yaparken vs yürürken kendini çok fazla zorlamamani öneririm bu zorlamadan dolayı olabilir. Burundaki kılcal damarlarla ilgili olabilir. Yüksek tansiyon varmı?

Çok geçmiş olsun. 1.cisi spor yaparken vs yürürken kendini çok fazla zorlamamani öneririm bu zorlamadan dolayı olabilir. Burundaki kılcal damarlarla ilgili olabilir. Yüksek tansiyon varmı?
Yok canım düşüktür hep tansiyonum ama azıcık yükselsin hemen başım döner 🤷‍♀️ En iyisi yarım saat yapıp biraz dinlenmek sanırım 😘 yapabiliyorum artık diye biraz fazla gaza getiriyorum kendimi galiba 😄

Kızlar bugün artık 3.kez oldu sorayım dedim serap911 serap911 Mthn83 Mthn83 ben aralık vermeden 1 saat falan yürüyüş yaparsam sonlara doğru burnum kanamaya başlıyor. Baş ağrısı yok burnum yanıyor sadece ama kanama kısa sürüyor. Endişelenmeli miyim ki ?
Canim benim diyetisyenim belli bir kiloya inene kadar 6 bin adimdan fazla onermedi dizlerine yuklenme dedi sende dikkat et istersen .Seninki ne tavsiye etti havalarda isindi sicaktan olmusmudur bilemedim .Gecmis olsun

X