Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Beraber zayıflayacağız 💪 sadece online çalışıyor bana uyar dersen instagram hesabını atarım tabii ki 😄 senin de çok seveceğini düşünüyorum.
Canımsın 🥰
Uyar tabiki bana hesabını at
Şimdiden takibe başlıyım.
Instagram hesabım zaten diyetisyen çoçuk butikler
Çocuk doktorlarını takip ediyor 🤩

2 ay önce su böreği aldım, bayramda pişireceğim, sen şimdi 1 dilim dersen ben o bir dilimi 4 dilime eşdeğer kesip 1 dilim yaparım ki doğru olmaz
Bari ilk gün sayılmasın🤲🏼🤲🏼
Ve ben şu böreğini sakladım pişirmedim, yemedim, büyük direyet 🧿
Su böreği ımm çok severim :kk77:

Benim icin bir değişiklik yok yine ayni devam ama kilo vermeye degilde korumaya adapte olacagim o yuzden hazırlık bölümünde sizle devam 😘🌸
Tamam canım, öyleyse seni takım yarışına dahil etmeyiz, sen de strese girmemiş olursun. Şahsen ben ara verirsem başa dönmekten korkuyorum.

Aa ben bireysel 2 kişilik filan sandım tamamm herkes ne derse ben uyarim
Yani ben takım düzenine devam edelim diye düşündüm ama onunla birlikte bireysel da yapılabilir, meydan okuma gibi olabilir. Ben şahsen bireysel iki kişilik yarışmada ipin ucunu bırakıyorum. Takım sorumluluğu daha iyi geliyor bana. Tek başımayken yenilsem de dert değil diyorum ama takım olunca diğerlerinin emeklerini yabana atamıyorum.

2 ay önce su böreği aldım, bayramda pişireceğim, sen şimdi 1 dilim dersen ben o bir dilimi 4 dilime eşdeğer kesip 1 dilim yaparım ki doğru olmaz
Bari ilk gün sayılmasın🤲🏼🤲🏼
Ve ben şu böreğini sakladım pişirmedim, yemedim, büyük direyet 🧿
Canım ilk gün biraz yersin, diğer günler dengelersin yorma o güzel kalbini :KK60:

Yani ben takım düzenine devam edelim diye düşündüm ama onunla birlikte bireysel da yapılabilir, meydan okuma gibi olabilir. Ben şahsen bireysel iki kişilik yarışmada ipin ucunu bırakıyorum. Takım sorumluluğu daha iyi geliyor bana. Tek başımayken yenilsem de dert değil diyorum ama takım olunca diğerlerinin emeklerini yabana atamıyorum.
👍❤️ Mantıklı evet herkes yazsın bence kaç kişi olcaz ona göre akşam hepsini ayarlariz

Kızlar bugün itibari ile menülere başlıyoruz Salı kontrol tartımız var cumartesi sonuç tartısı ikili rakipler belirleyelim bir de en çok kilo veren şampiyonu Spor yaparsanız katılım olursa spor listesi yaparım. Bayramlar ruhumuzu doyurmak için, yağ bağlamak için değil. Unutmayın bunuuuu❤️🌺🌺💙❤️🌺💙❤️🌺🙃

Dün hastaydım kilo bildirimi yapamadım. Herkesten özür dilerim. Devam etmek istiyorum kabul ederseniz
Canım öyleyse bugün ya da yarın sabah bildirim yap istersen. Tüm takım bayramdan dönene kadar burada kalanlarla yolumuzdan sapmayalım diye küçük takım yarışı yapalım dedik. Seni de dahil ediyorum öyleyse.

X