Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar bayramda da diyete devam etmeye çalışacağım ama aşırı gerginim. Cuma günü ciğerimde ki kitle için doktora gittim bayramın son gününe ilaçlı tomografi randevusu verdiler. Bu da beni aşırı geriyor şu an maalesef 🤦🏼‍♀️
Canım geçmiş olsun, nolur kendini üzme. İnşallah sonuçların çok ama çok iyi çıkar. Şu birkaç gün bunu çok düşünmemeye çalış.

İnşallah işe yarar 🙏 Ben bu kadar çabuk yumuşama beklemiyordum 😕 Sorarım belki takip edebileceğim programlar önerir 🙏
Hızlı kilo vermede ya da yüksek kilolarda bunun yaşanması normal canım. o yüzden kilo vermeyle birlikte sıkılaşmayı da sağlamak gerekiyor. Bazı ürünler önerir belki (jeller vs.).

Arkadaşlar bu arada ben geçen gün kan verdim değerlerime baktırmak için. Sanırım diyetin de etkisiyle tüm sonuçlarım mükemmel muhteşem çıktı. Sadece B12 düşük, bir de tiroit hormonlarımdan biri alt seviyeye çok yakın ama ilaç başlamaya gerek yokmuş. B12 için bayram sonrasında takviye ilaç verecekmiş doktor. Ve yıllardır asla normale çıkmayan ferritin değerim artık normal çıkıyor çok sevindim.

Ben diyet yaparken eşim normal düzenine devam ediyordu bu da beni ister istemez zorluyordu ama artık o da diyete başlıyor çünkü değerleri kötü çıktı. Karaciğer yağlanması, kolesterol, trigliserid vs. yüksek çıktı ve doktor uyardı. Bayramdan sonra onun dahiliye doktoruna görünmesi gerekecek, diyetisyenle de görüşecek. Onun için de benim için de iyi olacak diyete başlaması.

Sonuçlarının iyi olmasına sevindim 🙏
Aynen benim eşimin sonuçları da böyle trigliserid 600 falan çıktı 😕 güya dikkat ediyor ama hiçbir gelişme yok. Dr ilaç başladı diyet önerdi ilaç içiyor ama yaptığına diyet denmez. Ben de bayramdan sonraya randevu alacağım tekrar test için bakalım vaziyet ne alemde eğer düşme yoksa bu sefer baya trip atmayı hâttâ küserim diye tehdit etmeyi düşünüyorum 🤷‍♀️

Ben öyle yapmayı düşünüyorum canım. Sadece bayram sabahı biraz abartılı bir kahvaltı olabilir, sonrası yine aynı düzen devam etmek istiyorum. Birbirimize iyi geliriz bence.
Çok iyi olur tamm bir düzen tutturalim burdan ayrılmayalım yoksa ipn uci kaçabilir kendi adıma söylüyorum tabiki🙈

Sonuçlarının iyi olmasına sevindim 🙏
Aynen benim eşimin sonuçları da böyle trigliserid 600 falan çıktı 😕 güya dikkat ediyor ama hiçbir gelişme yok. Dr ilaç başladı diyet önerdi ilaç içiyor ama yaptığına diyet denmez. Ben de bayramdan sonraya randevu alacağım tekrar test için bakalım vaziyet ne alemde eğer düşme yoksa bu sefer baya trip atmayı hâttâ küserim diye tehdit etmeyi düşünüyorum 🤷‍♀️
sağ ol canım.

eşinin ki daha da yüksekmiş canım. mutlaka dikkat etmesi ve o değeri düşürmesi gerekiyor. Kalp damar hastalıkları riski artıyormuş. Eminim siz de biliyorsunuzdur korkutmak için söylemiyorum ama ciddiye alınması gereken bir konu. Eşimin akşamdan beri çok morali bozuldu hatta korktu. Bu sefer işi ciddiye alması gerektiğinin farkına vardı. Sen de eşin neyden anlayacaksa öyle davran canım, sonuçta onun sağlığını düşünüyorsun.

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
patimsilizm patimsilizm
yazarhanim35 yazarhanim35
sara_28 sara_28
gezegenfeza gezegenfeza
Ece Didem Ece Didem
Mutlu1anne Mutlu1anne
74FRIDA 74FRIDA
zeyneppk zeyneppk
Jasminium84 Jasminium84
Beth18 Beth18
Kinoalihatun Kinoalihatun
Tesnim1903 Tesnim1903
Ellssa Ellssa
ffestinalente ffestinalente
arke arke
LenaG LenaG
serap911 serap911
tomrs tomrs
Cordelia Cordelia
trueliving_ trueliving_
Papatyamaviss Papatyamaviss
uranus35 uranus35
pastelfit pastelfit
HuzuRRR HuzuRRR
Lavinia_98 Lavinia_98
badem000 badem000
zensim zensim
_ASTRAL_ _ASTRAL_

Arkadaşlar ben bu listeyi geçen haftaki seçmeler kısmından aldım, eksik varsa kusuruma bakmasın. Anlamadığım işler bunlar. Kimler 20 Nisan'a kadar aynı düzende devam etmek istiyorsa bildirsin, bugün yine takım kurup devam edelim.

Cordelia Cordelia kaptanım sanırım sen yapalım demişsin, ne dersin böyle bir düzen oluşturalım mı.

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
patimsilizm patimsilizm
yazarhanim35 yazarhanim35
sara_28 sara_28
gezegenfeza gezegenfeza
Ece Didem Ece Didem
Mutlu1anne Mutlu1anne
74FRIDA 74FRIDA
zeyneppk zeyneppk
Jasminium84 Jasminium84
Beth18 Beth18
Kinoalihatun Kinoalihatun
Tesnim1903 Tesnim1903
Ellssa Ellssa
ffestinalente ffestinalente
arke arke
LenaG LenaG
serap911 serap911
tomrs tomrs
Cordelia Cordelia
trueliving_ trueliving_
Papatyamaviss Papatyamaviss
uranus35 uranus35
pastelfit pastelfit
HuzuRRR HuzuRRR
Lavinia_98 Lavinia_98
badem000 badem000
zensim zensim
_ASTRAL_ _ASTRAL_

Arkadaşlar ben bu listeyi geçen haftaki seçmeler kısmından aldım, eksik varsa kusuruma bakmasın. Anlamadığım işler bunlar. Kimler 20 Nisan'a kadar aynı düzende devam etmek istiyorsa bildirsin, bugün yine takım kurup devam edelim.

Cordelia Cordelia kaptanım sanırım sen yapalım demişsin, ne dersin böyle bir düzen oluşturalım mı.
Ben biraz free takılacağım canım 20 Nisana kadar

Beni de dahil edin 👋
Canım ben şimdi geçen haftaki seçmeler listesini paylaştım, arkadaşları etiketlemiş oldum. Bazı eksikler var farkındayım ama kimler olduğunu tek tek bulamadım, çok anlamıyorum. Sanırım sen listede zaten varsın. Bence bugün hemen başlayalım.
Akşama menüleri bekliyoruz 😍
Etiket yapıp mesaj attım canım, bugün başlayalım. Dünkü tartıları baz alacağız zaten. Aynı düzenle devam edelim.

X