Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydin🌸
Ece Didem Ece Didem Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Geçen hafta 58.8
Bu hafta 57.5
Fark -1.3

Sanırım bu kilomu korumalıyım 55 hedefti ama sanki vucut bu ara daha düşüğü kaldirmayacak gibi... Bakalim bayramdan sonra ne yapmis olucam 🫠

1000063261.jpg

Teşekkür ederim canım almıştım bu takviyeleri ama henüz kullanmaya başlamadım
O zaman nedeni belli oldu kilo verememenin. Bu takviyeler vücutta enerji görevini görüyor ve fazla yağların atılmasında nakliye görevi alıyor.
Hadi biran önce başla. Sana da şifa olsun :KK200:

Canımm benim hedefim hep 59du ama itiraf ediyorum hiçbir zaman ulaşamayacağımı düşünüyordum çünkü o kadar uzun zamandır o kiloda değildim ki 🙈

Ama başta canımmm Elhan Elhan ımm olmak üzere buradaki tüm arkadaşların desteği ve varlığıyla şu anda hedefimin de altına indim çok şükür, bırakmak istediğim o kadar çok anım oldu ki pes etmeye şu kadarcık kalan günlerim o günlerde Cordelia Cordelia cığımın bir tanecik sözü beni silkeledi devam kızım dedim kendime 💐❤️

Ya da öfff yeter sıkıldım dediğim günlerde canımm Mthn83 Mthn83 bir dürtükledi beni kalk kalk yasemin sıkılmak nedir dedim 🥰🫶🏻

Ya da patimsilizm patimsilizm ‘nın tabakları o kadar gözümü doldurdu ki ben de böyle olacağım dedim 🧿😍

Ve adını sayamadığım diğer bütüüünnnn arkadaşlarımın desteği çok çok önemliydi benim için ❤️🥰💐💐

Bu sayfa ve buradakiler çok ama çok kıymetli, burada kaldığın sürece istediğin kilolara gelmemen imkansız gibi birşey, sabret o günler sağlıkla gelecek merak etme ❤️🥰🥰
O kadar güzel yazmışsın ki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Tebrik ederim canım her türlü eksi candır 🥰
Teşekkür ederim canım 🥰 ama ben cumartesiye göre almadım eksiyi yanlış oldu galiba
Günaydın güzellikler ♥️
Uyanınca hemen size koşuyorum. Küçükken hemen sokağa arkadaşlarının yanına koşan çocuklar gibi 😍
Umarım hepinizin bol eksi olduğu bir gün olur. Kendinize bayram hediyesi verin ♥️
Harikasın enerjine motivasyonu maşallah 🧿
Ben de söylemiyorum çünkü hafif bir tebessüm oluyor suratlarında yıllardır aynı şey der gibi 😄
Aynen😂😂
Bugün dengelersin canım
Beslenme güzel zaten
Sporda güzel
Haftalık ödül olmuş çiğ köftende
Afiyet olsun ❤️
Sağol kaptanım ama benim eksi geçen Cumartesiye göre olmadı salı gününden aldım yanlis almışım
Bayramdan sonra güzel eksiler görücez
Canım hep birlikte inşallah ❤️
İnşallah canim
Burada eski olanlar bilir. Çok şık ayağım tokezlemistir. Kendime küsüp yürüdüğüm yolu geri dönmüştüm. Ama hep arkamdan seslediniz♥️ bazen hadi birlikte koşalım dediniz. Bazen yumuşacık anne sevgisi gibi güzel güzel konuştunuz. 😍Bazen tek senmisin diye fırçayı bastiniz. 🙄
Hiç yurumedigim yolları yürüdüm. Kendimde gizli olan güzelliği buldum ♥️
Şimdi bu güzelliğe hiçbir kıyafeti yakıştıramıyorum 😅 Alışveriş yapmak çok zor 🙄😅
serap911 serap911 canım bir kuğu gibi süzülüp tüm gözlerin üstünde olacağı günü düşün. Oradaki herkes dost olmayacak. Ama o senin günün olacak. Mutluluktan ayaklarının yerden kesildiği japon çizgi filmlerindeki uçan prenses sen olacaksın. Bizde o güne hazirlanman için burada olacağız ♥️
Kimseyi değil kendini mutlu et. ♥️😘
Harika yazmışsın 🥰🥰
Günaydın masterfit in güzel ve fit hanımları
9 saat aralıksız uyumanın bana verdiği enerjiyle doluyum sabah sabah 😍
Hepinize harika bir haftasonu diliyorum :dua:

Geçen cumartesi 107.25
Bugün 105.10
Fark - 2.15 :halay:

Elhan Elhan Ece Didem Ece Didem Cordelia Cordelia
Tebrikler 🧿🧿
Eveettt inşallah 🙏 diyetisyenim 14 güne yarım kg gitse ben tamamım dedi ama var gücümle uğraşacağım. Başaracağım bu sefer :KK49:
👏👏 Herşey gönlünce olsun canım
Hayırlı olsun canım çok sevindim inşallah herşeyiyle içine çok siner mutlulukla sağlıkla oturun 💕

Farkı alırken ctesiden ctesiye alıyoruz canım sen salı günüyle bugün arasındaki farka bakmışsın ama geçen hafta ctesi tartın yok muydu?
Evet canim öyle idi ben yanliş almışım uyarın için teşekürler 🥰🥰😘
Dün ki menüm facia misafirlikteydim mecbur kaldım yine hafif olanı seçtim

Sahur iki tb ekmek ten karışık tost

2 dolma 3 sarma bir tbk salata avuç içi kadar lahmacun çorba 2 3 kaşık

Ara ince bir dilim şambalı ve bir bardak kola 🥲
Yaktım şıramı bu tartıya da yansır şimdi keşke dün yapsaydım bildirimi
Elhan Elhan LenaG LenaG
Ah misafirlikler davetler diyet esnasında sosyalleşmekte sıkıntı 😂😂
Günaydın kızlar reglim başlıyor o yüzden az eksi çıktım aslında daha çok gitmişti ama olsun
Geçen cumartesi 68.9
Bugün 68.65
Fark -250
Eki Görüntüle 3412317
Cordelia Cordelia Elhan Elhan LenaG LenaG
Tebrikler eksi olsun da yeter ki🥰

Günaydın Arkadaşlar 🙋
Bugün güzel eksiler görelim
Benim ödemden ellerim
Ayak ve ayak bileklerim çok şişti
Dün uykusuz bütün gün her işi halledicem diye ödem oluştu.
Sizinle sıkıntılı zamanlı hallerimi paylaştım.
Güzel haberimide ilk Sizlerle paylaşıyım.
Ev buldum dün tuttuk evraklarımızı imzaladık çok şükür 😇
6 ay biri oturmuş sadece.
Yeni bir küçük site.
Ama badana gerekiyor
Bu hafta badanacı gelicek yapıcak
Temizlik isinide hallettikmi
Nasipse haftaya taşınırız.
Hepinizden Allah razı olsun ❤️
Teselli verdiniz dua ettiniz
İyiki bu sayfaya denk gelmişim.
Çok şükür canım çok sevindim güle güle oturun 🙏🌺❤️🙏🌺❤️

Burada eski olanlar bilir. Çok şık ayağım tokezlemistir. Kendime küsüp yürüdüğüm yolu geri dönmüştüm. Ama hep arkamdan seslediniz♥️ bazen hadi birlikte koşalım dediniz. Bazen yumuşacık anne sevgisi gibi güzel güzel konuştunuz. 😍Bazen tek senmisin diye fırçayı bastiniz. 🙄
Hiç yurumedigim yolları yürüdüm. Kendimde gizli olan güzelliği buldum ♥️
Şimdi bu güzelliğe hiçbir kıyafeti yakıştıramıyorum 😅 Alışveriş yapmak çok zor 🙄😅
serap911 serap911 canım bir kuğu gibi süzülüp tüm gözlerin üstünde olacağı günü düşün. Oradaki herkes dost olmayacak. Ama o senin günün olacak. Mutluluktan ayaklarının yerden kesildiği japon çizgi filmlerindeki uçan prenses sen olacaksın. Bizde o güne hazirlanman için burada olacağız ♥️
Kimseyi değil kendini mutlu et. ♥️😘
Aminn inşallah ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Eklentiler

• IMG_20240406_083142.jpg
    IMG_20240406_083142.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 18
İftar yaparken yemekten 1kaşık alıyorum 7 damla d3k2 damlatıp sonra ağzıma atıyorım. Her 10 kiloya 1 damla kilona göre.
Yağda çözülen vitamini nasıl aç karna kullanıyosun ben şaşırdım.
Sana da şifa olsun
Benimki hap, sıvı deyil, k2 si yokmuş, doktora sordum, farketmez yinede içebilirsin zaten yeşil yapraklı yiyorsundur, onlarda var dedi, düzenli menüye eklemem gerek.
İlaç kutusu boşalmış, gece tekrar doldurdum, vitamini ayrı göze koydum, unutmazsam yemekle birlikte kullanacağım

X