Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun gayet ölçülü ve ayaklarına sağlık 💪
Teşekkür ederim canım 🥰
Eski diyetisyenle buluştum. Ölçüm yaptı. 3 ayda 10 kg gitmiş 😍
MaşaAllah 🧿🧿 Darısı başımıza tebrikler 👏👏👏
kızlar bana dua eder misiniz? az sonra bir toplantıya gireceğim ve gergin bir ortam olacak, hatam olduğunu düşündüğü bir rapor yüzünden üst yöneticim çok gergin bana karşı, ve düzeltmemi istediği herşeyde başka bir sıkıntı buluyor, aksilik ben de önemsizde olsa birşeyleri atlıyorum, sanırım baskıdan geriliyorum, nolur dua edin de sıkıntısız, sorunsuz, temiz bir şekilde atlatayım bu toplantıyı artık

bir de gönlümdeki işi nasip etmesi için Rabbimin, bu gece bana da dualarınızda yer verir misiniz :dua: :KK200:
Geç gördüm 😔 Allah yardımcın olsun gönlündeki ise biran önce girmen duasıyla 🤲🤲
ne yazık ki genel tavrı böyle, istediği şey olmadığı anda bi ton afra tafra, bir de küsme huyu var ki :KK43:

ve iyi olduğu zamanlarda bişe iş istemesi hep bir baskıyla, uzun sürecek bir iş olsa bile insanı sıkıştırıp durur hadi ne zaman hadi çabuk diye

bayram, haftasonu, izin vs dinlemez 7/24 çalışalım ister

en sonki toplantıda sesini yükselttiğinde ben de susmadım cevabımı verdim açıkçası ama yok adam asla geri adım atmıyor asla anlamıyor
Allah ıslah etsin senide tez zamanda hayırlı bir işe girmeyi naisp etsin
Yarın yola çıkma durumumuz var. Kaçta olduğu belli değil. Bugün tartılıp sağlama alayım dedim.
Eki Görüntüle 3412108
Geçn Cumartesi 69
Bugün 67.6
Fark 1.4 :KK76::KK76:
Bayram hedefim 68 di. 67 lilerle giriyorum bayrama.
Yarın fırsat bulursam tartılırım. Belki daha fazla gider :KK53:
Elhan Elhan Ece Didem Ece Didem @Mthn83
Tebrik ederim 🥰 MaşaAllah 🧿🧿
Eki Görüntüle 3412121

Geçen Cumartesi: 64.85
5 Nisan : 63.70
Fark: 1.15
:süslü::süslü:
Bayram hedefim tamamdır. @Mthn83
Cordelia Cordelia :KK200:
Tebrikler kaptanım 🥰🥰 MaşaAllah 🧿🧿

Arkadaşlar kusura bakmayın gelemedim, oğlum malesef daha kötü oldu. Gündüz doktora götürmüştüm. En son 1 saat önce yine yüksek ateş oldu, kısa süreli bilinç kaybı yaşadı. Hemen acile gittik nabız 244 olmuş, hemen müdahale ettiler. Bu gece hastanede geçecek büyük ihtimalle. Şu an o biraz rahatlamisken haber vereyim dedim.
Allah şifa versin canım şimdi nasıl?

kızlar bana dua eder misiniz? az sonra bir toplantıya gireceğim ve gergin bir ortam olacak, hatam olduğunu düşündüğü bir rapor yüzünden üst yöneticim çok gergin bana karşı, ve düzeltmemi istediği herşeyde başka bir sıkıntı buluyor, aksilik ben de önemsizde olsa birşeyleri atlıyorum, sanırım baskıdan geriliyorum, nolur dua edin de sıkıntısız, sorunsuz, temiz bir şekilde atlatayım bu toplantıyı artık

bir de gönlümdeki işi nasip etmesi için Rabbimin, bu gece bana da dualarınızda yer verir misiniz :dua: :KK200:
Rabbim sıkıntılarını gidersin canım 🤲🏻

İyi akşamlar herkese 🥰
Kadir gecemiz mübarek olsun ♥️ Allah herkesin gönlündekini hayırlısı ile nasip etsin🤲🤲
05.04.2024
7.00 sade kahve ve limonlu su
7.30 minik peynirli ekmek
12.40 1 çiğköfte dürüm maalesef arkadaş kurbaniyim😔
19.00 3 adet köfte bir lokma ekmek
20.30 sade kahve
8000 adım bol su
Zumba yapacaktım ama kendimi yorgun hissediyorum
Ben oruç tutmuyorum ama oğlum tutuyor o yüzden geç yemek yiyoruz sindirene kadar uykum geliyor vallahi
Güne erken başlayınca akşama kadar yoruluyorum
Şimdi çay içip biraz kafa dinleyeceğim
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ece Didem Ece Didem kaptanlarim 🥰

Arkadaşlar kusura bakmayın gelemedim, oğlum malesef daha kötü oldu. Gündüz doktora götürmüştüm. En son 1 saat önce yine yüksek ateş oldu, kısa süreli bilinç kaybı yaşadı. Hemen acile gittik nabız 244 olmuş, hemen müdahale ettiler. Bu gece hastanede geçecek büyük ihtimalle. Şu an o biraz rahatlamisken haber vereyim dedim.
Çok geçmiş olsun canım Allah şifalar versin umarım şimdi daha iyisinizdir.Dualarimdasiniz♥️

Çok geçmiş olsun Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah

Geçen cumartesi günü : 96.4 kg
Bugün : 96.7 kg
Fark : +300 gram

Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG

1000039529.jpg

Üzgünüm kaptanım LenaG LenaG O kadar dikkat ediyorum tabiri caizse yarı aç geziyorum ama sonuç bu bende anlamıyorum
Sıkma canını 😘 menülerin kötü değildi adım da atıyorsun,su da tamam ben de anlam veremedim. Belki direnç kilona gelmişsindir 🤷‍♀️ En kısa sürede kırılır direnç inşallah 🙏

Sıkma canını 😘 menülerin kötü değildi adım da atıyorsun,su da tamam ben de anlam veremedim. Belki direnç kilona gelmişsindir 🤷‍♀️ En kısa sürede kırılır direnç inşallah 🙏
Anlayışın için teşekkür ederim canım ancak ben troit hastası olduğum için böyle artılar çok normal hatta daha fazlası bile oluyor bir gün eksiyken ertesi gün 3 kilo artı olduğumu biliyorum ben en ufak bir şeyde vücut ödem tutuyor

İyi akşamlar herkese 🥰
Kadir gecemiz mübarek olsun ♥️ Allah herkesin gönlündekini hayırlısı ile nasip etsin🤲🤲
05.04.2024
7.00 sade kahve ve limonlu su
7.30 minik peynirli ekmek
12.40 1 çiğköfte dürüm maalesef arkadaş kurbaniyim😔
19.00 3 adet köfte bir lokma ekmek
20.30 sade kahve
8000 adım bol su
Zumba yapacaktım ama kendimi yorgun hissediyorum
Ben oruç tutmuyorum ama oğlum tutuyor o yüzden geç yemek yiyoruz sindirene kadar uykum geliyor vallahi
Güne erken başlayınca akşama kadar yoruluyorum
Şimdi çay içip biraz kafa dinleyeceğim
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ece Didem Ece Didem kaptanlarim 🥰
Afiyet olsun zensimcim. Tartı öncesine çiğköfte denk gelmesi şanssızlık olmuş. Ödem atıcı çayların varsa kurtarıcı olabilir. Kiraz sapı , yeşil çay veya ananaslı :KK68:

X