Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Beş kilo daha verdim mi tamamdır :confused:
Teşekkür ederim bitanem ❤️ sen de iş konusuna çok üzülme yıpratma kendini. Hayalindeki işe kavuşana kadar sabret ama içinden geçenleri de dile getir hasta olursun bak. 🥴
5 kilo muuuu çok az kalmış 😍 ama ama bizi bırakmayacaksın değil mi :KK61:

Beş kilo daha verdim mi tamamdır :confused:
Teşekkür ederim bitanem ❤️ sen de iş konusuna çok üzülme yıpratma kendini. Hayalindeki işe kavuşana kadar sabret ama içinden geçenleri de dile getir hasta olursun bak. 🥴
halledersin sen biriciğimmm :KK49: :dua::KK60:

haklısın canımın içi, çizgimi bozmadan içimden geçeni söylemeyi öğrenmeliyim, yoksa kendi kendimi yiyeceğimm :KK23:

halledersin sen biriciğimmm :KK49: :dua::KK60:

haklısın canımın içi, çizgimi bozmadan içimden geçeni söylemeyi öğrenmeliyim, yoksa kendi kendimi yiyeceğimm :KK23:
Yalnız seni çok takdir ediyorum iyi dayanıyorsun haddimi aşmazsam eğer eşinle konuşup bir süre dinlenme imkanın yok mu ? Kendini huzurlu hissettiğinde tekrar başlamak üzere 🥰

Yarın yola çıkma durumumuz var. Kaçta olduğu belli değil. Bugün tartılıp sağlama alayım dedim.
Eki Görüntüle 3412108
Geçn Cumartesi 69
Bugün 67.6
Fark 1.4 :KK76::KK76:
Bayram hedefim 68 di. 67 lilerle giriyorum bayrama.
Yarın fırsat bulursam tartılırım. Belki daha fazla gider :KK53:
Elhan Elhan @Ece Didem Mthn83 Mthn83
Maşallah canım çok güzel 😍
aminn canımm, sağolasın, Allah kabul etsin duanı :dua:

uzun zamandır sıkıntılarım vardı işle ilgili, buraya yansıtıp tadınızı kaçırmak istemedim ama bugün inanılmaz gergin ve tedirginim biraz konuşup rahatlamak istedim :KK23:

tahammülümün tamamen bittiğini hissediyorum, işin kötüsü burada bu tahammülsüzlüğümü gösteremediğim için eve, aileme hiç enerjim kalmıyor, en çok da bu kısmı üzüyor beni :KK43:
Rabbim feraha çıkarsın. Gonlundekini sana hayırlı eyleesin ♥️
Eki Görüntüle 3412121

Geçen Cumartesi: 64.85
5 Nisan : 63.70
Fark: 1.15
:süslü::süslü:
Bayram hedefim tamamdır. Mthn83 Mthn83
@Cordelia :KK200:
İbre yeşile kayıyor 😍
Maşallah ablam

Yalnız seni çok takdir ediyorum iyi dayanıyorsun haddimi aşmazsam eğer eşinle konuşup bir süre dinlenme imkanın yok mu ? Kendini huzurlu hissettiğinde tekrar başlamak üzere 🥰
canımm teşekkür ederim :KK60:

estağfurullah canım ne demek, böyle bir arayı istesem eşim birşey demez çok tükendiğimin farkında ama ben iş bulmadan işten ayrılırsam eşime ve kızlarıma haksızlık yapacakmışım gibi hissediyorum :KK23: çünkü özellikle hastalıkları sonrası masrafımız daha da arttı ve ben hiçbirşeyden geri kalsınlar istemiyorum, benim yüzümden maddi anlamda zora düşersek çok vicdan azabı çekerim

kızlar bana dua eder misiniz? az sonra bir toplantıya gireceğim ve gergin bir ortam olacak, hatam olduğunu düşündüğü bir rapor yüzünden üst yöneticim çok gergin bana karşı, ve düzeltmemi istediği herşeyde başka bir sıkıntı buluyor, aksilik ben de önemsizde olsa birşeyleri atlıyorum, sanırım baskıdan geriliyorum, nolur dua edin de sıkıntısız, sorunsuz, temiz bir şekilde atlatayım bu toplantıyı artık

bir de gönlümdeki işi nasip etmesi için Rabbimin, bu gece bana da dualarınızda yer verir misiniz :dua: :KK200:
Geç kaldım ama inşaAllah sorunsuz geçmiştir
Rabbim gönlündeki hayırlıysa nasip etsin 🤲🏼🤲🏼

Eki Görüntüle 3412121

Geçen Cumartesi: 64.85
5 Nisan : 63.70
Fark: 1.15
:süslü::süslü:
Bayram hedefim tamamdır. Mthn83 Mthn83
@Cordelia :KK200:
Oo ablacım sen neler yaptın böyle yaa😍 takımlarda da değilsin gizli bi formül mü keşfettin naptın. Ramazan’da kilo verilmez tabusunu yıktın resmen baya iyi kilo verdin bu aralar maşallah diyorum aynı hızla hedefine kadar devam inşallah 🙏 darısı da başımıza 🧿

Oo ablacım sen neler yaptın böyle yaa😍 takımlarda da değilsin gizli bi formül mü keşfettin naptın. Ramazan’da kilo verilmez tabusunu yıktın resmen baya iyi kilo verdin bu aralar maşallah diyorum aynı hızla hedefine kadar devam inşallah 🙏 darısı da başımıza 🧿
Yıllardır ilk kez Ramazanda kilo almadım ve veriyorum canım. :confused:
Ben ne tabular yıktım
Menopozlu bir hatun isterse kilo verir
54 yaşta taş gibi olunur 😁
Gizli formülüm sanırım magnezyum, bromelaine( haftada iki defa) , ananas çayı( kabuğu ile yapıyorum) ve tek öğün sadece iftar, günde bir saat yürüyüş ...Bunlardan hangisi etkili bilmiyorum . :confused:
Darısı başınıza kuzum benim. Hiç pes etmedim, kötü beslendigim de oldu hep yeni bir sayfa açtım. ☺️

X