Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bir önceki toplantıda zaten ben de alttan almadım, çünkü haksız yere suçladı beni ama ne yazık ki arkamda duran da olmadığı için adamın beni adam yerine koyduğu yok. ben karşı çıkınca sesi daha da yükseldi kıpkırmızı oldu elhanımm görmeliydin. :KK43:

ama işte annemizden babamızdan öyle görmüşüz elhanımm, yaşı ne olursa olsun titri ne olursa olsun sadece insan olduğu için saygı göstermeliymişiz gibi

ama bazılarını bundan muaf tutmak gerekiyor çok haklısın

benim yüzümden eşim de geriliyor, bu gerginlikle çocuklarımla ilgilenemiyorum onlar ayrı üzülüyor :KK43:

şu kadarcık hakkım varsa bu işyerinde helal etmiyorum, çok yıprattılar çok tükettiler çok haksızlığa uğrattılar beni
Oy kuzum.... Terbiyesizlik yapana terbiyeli davranilmaz. Karşisinda kölesi yok hadsiz adamin. :KK62:Oranin çalışanı olarak saygıyı hak ediyorsun . Bir problem varsa böyle çözülmez . Bunu bilmiyorsa orada durmasın. Bu kadar zamandır niye izin verdin haksızlığa . :KK61:Şu dünyada senden kıymetli bir şey yok hissettigin her duygunun hesabını sor.

Yıllardır ilk kez Ramazanda kilo almadım ve veriyorum canım. :confused:
Ben ne tabular yıktım
Menopozlu bir hatun isterse kilo verir
54 yaşta taş gibi olunur 😁
Gizli formülüm sanırım magnezyum, bromelaine( haftada iki defa) , ananas çayı( kabuğu ile yapıyorum) ve tek öğün sadece iftar, günde bir saat yürüyüş ...Bunlardan hangisi etkili bilmiyorum . :confused:
Darısı başınıza kuzum benim. Hiç pes etmedim, kötü beslendigim de oldu hep yeni bir sayfa açtım. ☺️
Bromeline ödem için mi içiliyordu? Benim pek ödem sorunum yok ama magnezyum takviyesi düşünüyorum faydalarını okudum baya önemliymiş kilo vermede sanırım. Ben de tek öğün ve yürüyüş yapıyorum. Ananas çayı faydası nedir?

Menüm
Sabah.
Yağda pişmiş yumurta 2 çatal
1 galeta
1 dilim peynir

Ara:yok

Aksam: 3 dilim anne böreği ama o kadar inceydi ki 3 tanesi 1 tanesine esti ❤️😂
Cordelia Cordelia Elhan Elhan LenaG LenaG
Afiyet olsun 😘 biraz kuru besleniyorsun sanki yeşillik veya yoğurt eklesen. Bağırsaklara biraz hareket katsak süper olmaz mı 🥰

Menü

Sahur (4.00)
Peynirli omlet
Yeşil zeytin
Domates, salatalık
2 dilim ekmek
Çay (şekersiz)

İftar (19.00)
Patlıcan kebabı
Cacık
1 dilim ekmek

Ara (20.00)
Çay (şekersiz)

Su : 1 litre
Adım: 10.056 Puan:1005
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
IMG_6073.png

Bromeline ödem için mi içiliyordu? Benim pek ödem sorunum yok ama magnezyum takviyesi düşünüyorum faydalarını okudum baya önemliymiş kilo vermede sanırım. Ben de tek öğün ve yürüyüş yapıyorum. Ananas çayı faydası nedir?
Bromelain ödem için canım. Magnezyum kabızlık için. Ananas çayı kilo vermede çok etkili. İçine tarçın , limon, karanfil koyup kaynatıyorum. Sanırım bol ödem de atıyor sabaha kadar tuvalete taşınıyorum ama olsun . 🙈

Menüm
Sabah.
Yağda pişmiş yumurta 2 çatal
1 galeta
1 dilim peynir

Ara:yok

Aksam: 3 dilim anne böreği ama o kadar inceydi ki 3 tanesi 1 tanesine esti ❤️😂
Cordelia Cordelia Elhan Elhan LenaG LenaG
Afiyet olsun tatlım. :KK68: Kahvaltı öğünün harika, akşam zayıf kalmış. :KK51:Yanina salata, çorba olaydı... temizlik , hazırlık devam ediyor sanırım. :confused:

İyi akşamlar
05.04.2024 Cuma

Sabah 2 kupa y.sütle filtre kahve ,1 çay bardağı leblebi

Öğle 13:00 4 yk.yoğurt,4 yk yulaf,1 muz,2 ceviz

Ara 16:30 2 mısır patlağı arası 20 gr süzük peynir,2 salatalık

Arada 3 kupa kafeinsiz filtre kahve

Akşam 20:00 patlıcan,kabak,kereviz,soğan fırında pişirdim (10 yk) 3 yk yoğurtla yedim. 1 dilim tbe

Su 2.5 lt
Spor yok

Elhan Elhan Ece Didem Ece Didem

İyi akşamlar
05.04.2024 Cuma

Sabah 2 kupa y.sütle filtre kahve ,1 çay bardağı leblebi

Öğle 13:00 4 yk.yoğurt,4 yk yulaf,1 muz,2 ceviz

Ara 16:30 2 mısır patlağı arası 20 gr süzük peynir,2 salatalık

Arada 3 kupa kafeinsiz filtre kahve

Akşam 20:00 patlıcan,kabak,kereviz,soğan fırında pişirdim (10 yk) 3 yk yoğurtla yedim. 1 dilim tbe

Su 2.5 lt
Spor yok

Elhan Elhan Ece Didem Ece Didem
Afiyet olsun Lenacim. :KK68: Güzel bir menü bol eksiler getirsin :dua:

X