Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlışım senin taze fasulyenden ilham aldım. Kurutulmuş patlıcan tarifinde siralama şöyle.
Kuru patlicanlar hafif yumuşayıncaya kadar haşlanır, süzülür.
Yağ, soğan , biber kavrulur. Bir tatlı kaşığı salça eklenir kokusu çıkana kavrulurken iki üç diş sarımsak çentilir.
Sonra varsa kışlık domates sosu veya kabukları soyulmuş küp küp domates eklenir. En son karabiber gezdirilir . Pistiklerinden emin olunca patlıcanlar eklenir. Üç dakika kadar pişirilir. Yufka ekmekle löp löp yenir. :KK53:
Of of of ne guzel anlattın 😍😂 ellerine sağlıkkkk

2 Nisan menüm Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Sabah bir hurma 2 ceviz
Öğleden sonra 2gibi
1 bucuk kâse mercimekli çorba
Salata
Akşam kıyma kavurma 2yk
Bir dilim ekmek, küçük kase kuru fasulye
15 bin adım 1500 puan
Screenshot_20240403-004532.png

Ooo alnından öpme emojisi bulamadım :KK48::KK60:

Geçmiş olsun canım ♥️

Canım ana yemek çorba 1 et 1 sebzeyemegi pilav salata ve çeşitli mezeler. Bide tatlı

Çok geçmiş olsun canım 😘

Yaa niye böyle oldu acaba

Ayy çok sevindim. Sizlerin sevinci benim sevincim 😘

Darısı başınıza hepinizin. Birşeylere dur diyorsam sizin sayenizde ♥️

Sağol canım 😘
İnşanlah benim içinde öyle ❤️‍🔥🥰

Tatlışım senin taze fasulyenden ilham aldım. Kurutulmuş patlıcan tarifinde siralama şöyle.
Kuru patlicanlar hafif yumuşayıncaya kadar haşlanır, süzülür.
Yağ, soğan , biber kavrulur. Bir tatlı kaşığı salça eklenir kokusu çıkana kavrulurken iki üç diş sarımsak çentilir.
Sonra varsa kışlık domates sosu veya kabukları soyulmuş küp küp domates eklenir. En son karabiber gezdirilir . Pistiklerinden emin olunca patlıcanlar eklenir. Üç dakika kadar pişirilir. Yufka ekmekle löp löp yenir. :KK53:
Hep yaparım🥰diyete uygun ve tadı çok güzel tam bugdy ekmeğinin arasına koyuyor um ben 🤣

İyi akşamlar canlar
02.04.2023
Sabah 7.00 sade kahve limonlu su
7.30 kepek ekmekli peynirli tost
14.00 bir avuç çiğ badem
19.00 bir lokma pide bol salata 3 parça tavuk ızgara
1 litre su yatana kadar 2.5 olur
Sade kahve ictim şimdi
Yediklerimi sindirince cardio spor yapicam
Adım sayim 8424
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ece Didem Ece Didem
Sporda beslenmede çok güzel olmuş ❤️
Canım 🧿💙 böyle devam 🥰

İyi akşmlar canlar,

Bugün diyetisyen günümdü serbest öğün yapalım dedi ama benimki biraz serbest gün oldu:)
Sabah kefirli smoothimi içtim 3 gibi tavuk döner dürüm yedim. 5 gibi bir dilim güllaç yedim . Günü kapattım.
7000 adımım var 4.5 lt su içildi. Cumartesiye Allah kerim artı çıkabilirim yol ödemi vs olabilir:KK43:

Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Afiyet olsun canım
Akşam yemek yememişsin sıkıntı yok bence 🤩

Geçmiş olsun canım. Geçen gün yaşadığın olay da seni etkilemiş olabilir. Stres hemen mideye vurur genelde. özür dileyecek bir şey yok. İnşallah çabuk toparlanırsın canım.
Canım çok sağol 💙
Bu ara biraz herşey üst üste geldi galiba
Daha iyiyim şimdi
İnşallah dahada çok iyi olucam 🥰🥰🌸🌸

X