Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar
Umarım hepiniz iyisiniz ♥️
Benim regl geliyor yaşlılar gibi eklemlerim ağrıyor 🙁
Menüm karışıkti ondan bı lokma bundan bı ısırık. Yarım kase yayla çorbası salata 2 tulumba tatlısı bir parça tahinli ekmek 1 parça peynirli börek
Misafir vardı otur kalk servis yaptım porsiyon kontrolü olmadı 😵‍💫
Su 2 bardak

İyi akşamlar
01.04.2024 Pazartesi

Sabah yok

Öğle 13:00 2 yumurta ve 4 yk yulaftan omlet,8 zeytin,1 salatalık,45 gr peynir,çay şekersiz

Ara 16:30 2 yk yoğurt, 1 muz,2 kupa y.sütlü filtre kahve kafeinsiz

Akşam 20:00 9 yk kıymalı bezelye yemeği,3 yk yoğurt

22:30 öğünümü yiyemem sanırım çok tokum

3 lt su
8560 adım

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ece Didem Ece Didem

01.04.2024 menüm
Sabah
Haşlanmış yumurta
Bir demet maydanoz
Bir dilim peynir
Üç yaprak marul
Şekersiz çay

Öğle
Bir muz
Bir portakal

Akşam
Bezelye yemeği
Salata
Yoğurt

Su 3.5 litre spor 45 dakika tempolu yürüyüş ve 7015 adım

Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG

1000039241.jpg

74FRIDA 74FRIDA bugün yürüyüş yaparken aklımdan geçti dün görmedim sanırım seni 🤔
Nasılsın?
iyiyi canım evdeyim buralardayım bende dün 9 bin küsür adım attım ama bugün tadım yok evde yattım. tansiyonum yüksek biraz bugün beslenmem güzel geçti ama cumartesinden beri sindirim sistemim çalışmıyor bugün kayısılı çay içtim umarım işe yarar yarınki bildirimden korkuyorum :KK14:

1 Nisan menü

Sabah
1 sahan sucuklu yumurta
2 dilim ekmek ile
3 dilim kızarmış tereyağlı ekmek
1 küçük kase reçel
2 tatlı kaşığı bal
Kahvaltı sonrası 1 dilim browni

Öğle

1 tabak mantı
1 dilim browni

akşam
8 afet sarma
1 tabak pirinç pilavı
1 tabak musakka kıymalı
4 dilim ekmek
2 dilim browni

Az önce 1 paket cips tuzlu bir şey çekti canım

Elhan Elhan Ece Didem Ece Didem
Gözlüğü aldın mı?

merhabalar :KK200:
Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG :KK200:

bugünkü menümü yazayım kahvaltı
2 haşlanmış yumurta 3 dilim eti form kızarmış ekmek 4 adet zeytin, bir büyük bardak smotie (kereviz sapı, yarım armut, bir salatalık)

ikindi: yarım armut, avuç içi kadar fıstık

akşam : bir kase kabak kavurma yemeği, bir kase yoğurdada haşlanmış 3 kaşık buğday kattım yedim

31.03.2024 menüm
Sabah
Bir haşlanmış yumurta
Beş tane zeytin
Salatalık
Bir dilim peynir
Şekersiz çay

Öğle
Dört kaşık yoğurdun içine bir buçuk kaşık yilsf ezmesi bir yemek kaşığı iç kabak çekirdeği bir yemek kaşığı keten tohumu bir yemek kaşığı chia tohumu iki üç tane ceviz bit rane elma katıp karıştırıp yedim ama hiç sevmedim

Akşam
Bir kase mercimek çorbası
Salata
Tavada iki yumurta

Su 2 litre spor yok

Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Afiyet olsun güzel menü 😘 ilk yediğimde ben de sevmemiştim sonradan damak tadım alıştı.

bugün çok tatsız bir olay yaşadım tadillata olan bir artı bir gibi bir yerim var. evimin alt katı orayı yaptırıyorum bugün mobilyası geldi mutfağı adam o kadar kötü yapmış kiii inanamadım taktırmadım kavga ettik sök bunu takma dedim al götür dedim. yarı parasınıda verdim sayılır adamlar söküp götürmüş tam bayram arifesi paramı alamama durumumda var tansiyonum çıktı yeride kiraya verdim 15 gün sonra kiracı gelicek sinirlerim alt üst oldu zamanım olsa iptal edicem onuda yapamıyorum mutfağım kötü oldu yaniii tamda bayrama sıkıştı ...

iyiyi canım evdeyim buralardayım bende dün 9 bin küsür adım attım ama bugün tadım yok evde yattım. tansiyonum yüksek biraz bugün beslenmem güzel geçti ama cumartesinden beri sindirim sistemim çalışmıyor bugün kayısılı çay içtim umarım işe yarar yarınki bildirimden korkuyorum :KK14:
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

X