Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnsanlar beni değersiz hissettirdiğinde bana bi hiçmişim gibi davrandığında özellikle eşim ben de kendimi değerli hissetmek için kendime hediye alıyorum.
Öyle zengin falan değilim kızlar ama çalışırken birikmişim vardı belki bir arabamı değiştirim veya bir ev alırız diye ama gördüm ki benim düşüncelerim ile eşimin düşüncelerinin hiç ilgisi yok ben de parayı kendime harcamaya karar verdim
Rabbim mutlu olacağımız insanlar çıkarsın karşımıza 🤲🏼🤲🏼
Ben burda inanılmaz mutluyum 🥰🥰
Çalışmış kazanmışsın, kendine harcamışsın, çok iyi yapmışsın

Kızımı yurutece bırakırken oldu anında böyle bir şimşek çakıyor ve ordan bacağıma belıme bi ısı bombası yayılıyor ve kalıyorum oyle kıpırdadıkca acıyor yanıyor canımdan can gıdıyor oksurukten bıle acıyo
Çok geçmiş olsun bel fıtığı mi var acaba bazen doğumdan sonra da kalabiliyor normal doğumdan sonra

Elhan Elhan arke arke
Sahur yaptım 1 dilim tbe üzerine lor peyniri 1 tane domates yarım salatalık biraz zeytin

Daha sonra rahatsızlandığım için ilaç içtim oruç gitti
Saat 15:30 1 küçük muz yarım yeşil elma
Ara 1 kahve küçük çikolata

19:30 akşam 5 yk mantar 1 adet baget tavuk 3 yk yoğurt 1 dilim ekşi mayalı tbe

Su 2 litre sadece 1 kahve daha içeceğim su devam ederim içmeye ❤️

İnsanlar beni değersiz hissettirdiğinde bana bi hiçmişim gibi davrandığında özellikle eşim ben de kendimi değerli hissetmek için kendime hediye alıyorum.
Öyle zengin falan değilim kızlar ama çalışırken birikmişim vardı belki bir arabamı değiştirim veya bir ev alırız diye ama gördüm ki benim düşüncelerim ile eşimin düşüncelerinin hiç ilgisi yok ben de parayı kendime harcamaya karar verdim

Sen çok değerlisin ve herşeysin. Bunu söylemek çok içimden geldi. Burda hiç tanımadığın insanlara bile nasıl destek oluyosun, nasıl motive ediyorsun. Çok çok kıymetlisin. Sana böyle hissettirenler dönüp kendilerine baksınlar. Konu sen değilsin inan ki onların içerisindeki boşluk. Maalesef elmas yanlış ellerde cam olarak işleniyor, izin vermemekle en güzelini yapmışsın. Oh sefan olsun 🥂

Kızımı yurutece bırakırken oldu anında böyle bir şimşek çakıyor ve ordan bacağıma belıme bi ısı bombası yayılıyor ve kalıyorum oyle kıpırdadıkca acıyor yanıyor canımdan can gıdıyor oksurukten bıle acıyo
Canım çok geçmiş olsun sezeryanla alakalı olabilir mi sana yazmıştım o zamanda ben kendimi çektim diye çok kötü oldum iğne yapılırken daha sonra doğumdan sonra hastanelik oldum hala aynı yer ağrıyor tarif ettiğin tarzda bir ağrı ağır kaldırınca artıyor ben sabaha kadar ağrı kesici içtim banamısın demiyor ağrı girdikçe soğuk soğuk terliyorum belim ve boynum da ağrı ama ayaklarım tutmuyor sanki içindeki kemikler ağrıyor resmen doğumdan sonra ara ara böyle oluyorum 😥

Hoşbuldum canımcığım 🕊️

Bence bu derece kilitlenme varsa ilk bakılması gereken fıtıktır. Bacaklarını kaldırıp ayağını hareket ettirip bile bakması lazımdı güç kaybı var mı diye. Hamileyken benimde benzer bir durumum olmuştu mesela yakı değil de kineziyolojik bantlama yaptırmıştım hiçbirşey yapamadığım için baya iyi gelmişti. Seninde aklımda bulunsun arkadaşım.
Painles nıght glu dıye bı bant var babamda yapıştırdım cok ıyı geldı bıraz pahalı ama bu gıdısle alıcam hıc bakmadı yatırıp muayene bıle etmedi ya

Elhan Elhan arke arke
Sahur yaptım 1 dilim tbe üzerine lor peyniri 1 tane domates yarım salatalık biraz zeytin

Daha sonra rahatsızlandığım için ilaç içtim oruç gitti
Saat 15:30 1 küçük muz yarım yeşil elma
Ara 1 kahve küçük çikolata

19:30 akşam 5 yk mantar 1 adet baget tavuk 3 yk yoğurt 1 dilim ekşi mayalı tbe

Su 2 litre sadece 1 kahve daha içeceğim su devam ederim içmeye ❤️
Çok geçmiş olsun canım. :dua:
Afiyet olsun menun çok güzel. Acil şifalar dilerim. :KK60:

Nassı ya mr çekilmedi mi ? İlk defa duyuyorum duruş bozukluğundan böyle şiddetli olanı🤷‍♀️ çok geçmiş olsun 💐 kas gevşetici ilaç ve krem veriyorlar normalde ben de çok kitlendim ben de fıtık var ondan oluyordu
Emzırdıgım ıcın vermedıler kuzum doktor savsakladı sanırım ıkı hafta sıra bekledım bıde

Canım çok geçmiş olsun sezeryanla alakalı olabilir mi sana yazmıştım o zamanda ben kendimi çektim diye çok kötü oldum iğne yapılırken daha sonra doğumdan sonra hastanelik oldum hala aynı yer ağrıyor tarif ettiğin tarzda bir ağrı ağır kaldırınca artıyor ben sabaha kadar ağrı kesici içtim banamısın demiyor ağrı girdikçe soğuk soğuk terliyorum belim ve boynum da ağrı ama ayaklarım tutmuyor sanki içindeki kemikler ağrıyor resmen doğumdan sonra ara ara böyle oluyorum 😥
Duzenlı bı agrı olsa balım belkı dıcem ama anlık bırden haraketsız bırakan bır agrı ben ilk olduğunda iki hafta önce baya ambulansla evden aldılar benı bu sefer o ağrıyı basında hissettiğim gibi Linayı bıraktım ve yattım uzandım

Duzenlı bı agrı olsa balım belkı dıcem ama anlık bırden haraketsız bırakan bır agrı ben ilk olduğunda iki hafta önce baya ambulansla evden aldılar benı bu sefer o ağrıyı basında hissettiğim gibi Linayı bıraktım ve yattım uzandım
Dualarım seninle canım. :dua:Agrinin dilinden anlayan profesyonel bir hekime denk gelmeni dilerim. Çok üzüldüm durumuna. :dua::KK43:

Ah ya insanın eli kolu bağlanıyor bebekte olunca ben doğumdan sonra hiç toparlanamadım dökülüyorum resmen inşallah sende bir an önce toparlanırsın 🙏🏻

X