Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Her minik hamburger hayal ettiğiniz vücuttan uzaklasmaniza neden olur . Kamu spotu
Ne diyeyim afiyet olsun canım

Merhaba arkadaşlar. Derdim çoktur hangisine yanayım... kilo vermem gerek,tüp bebek sürecine gitmem gerek.... Beni de gruba alır mısınız.
Merhaba canım hoş geldin. Sayfamızı görüp yazma cesareti gostermekle ilk adımı attın tebrikler. Biliyorsun başlamak bitirmenin yarısı derler.
Dertlerine yanmayı şimdilik bırakalım yağları yakalım böylelikle bir kısmını burada çözmeye başlariz gerisi gelir inşallah.

Teşekkür ederim kaptan inşallah yüzünü kara çıkarmıcam bi şişliğim var kabızlığa bağlı ama halledicez inşallah

Afiyet olsun canım Sahur + iftar dört dilim ekmek yemişsin . napacayiz bademim. Diğerleri gayet güzel.

Son düzenleme:
Afiyet olsun aşkitocum. Bu reformer senin yağları yaktığı gibi beni de yakacak

Anladım canım kusura bakma üzdüysem.
Yok canim annem ölmüste olabilirdi. Boyle seylere uzulmem ki.
Evet ya zaten agladim uzuldum gecti bitti. Onume bakiyorum. O kisi bitti gozumde bana kusmedin di mi yazmis. Yok dedim. Normalde canimli falan konusuruz o anlamistir benim ona darildigimi. Zaten ben o kisi icin aglamadim icinde bulundugum durum beni aglatti, ailemin yanimda olmamasi uzakta olmam, cocuklari birakacak kimsem olmamasi falan....

Ama hepsini aşarim ben gucluyum... :)

Bir ayda 3 kilo çok fazla değil mi
Değil canım verecek 5-10kilosu yok onun
Yağ kadar ödem de sorun onun için. Zaten yazmış ya yarışı yağ yarışı su diye.
Pıtır pıtır gidecek inşallah bu hızla
Afiyet olsun
Yarın ve öbür gün iftara davetliydim
Koca değil evlatlık alıyoruz zaten
Abla sıfırdan başlayanlar var bu işe
Şifa olsun inşallah
insallah 10 sene sonra neden beni tutmadiniz diye gelmeyeyim de
Allah esirgesin
Merhaba arkadaşlar. Derdim çoktur hangisine yanayım... kilo vermem gerek,tüp bebek sürecine gitmem gerek.... Beni de gruba alır mısınız.
Hoşgeldin
Şöyle bir olumlama yap kendine. Zayiflayalim ki hem hamileliğim kolay geçsin hem bebeğim rahat yerlessin
İnanmak başarmanın yarısı
Yağlar gidince hormonal dengelerde değişiyor

Hoş geldin canım ilk sayfada form var doldurursan seni tanırız. kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin çocuğun var mı ilk mi olacak hayırlısıyla

Aa evet görmemişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…