Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnsanlar beni değersiz hissettirdiğinde bana bi hiçmişim gibi davrandığında özellikle eşim ben de kendimi değerli hissetmek için kendime hediye alıyorum.
Öyle zengin falan değilim kızlar ama çalışırken birikmişim vardı belki bir arabamı değiştirim veya bir ev alırız diye ama gördüm ki benim düşüncelerim ile eşimin düşüncelerinin hiç ilgisi yok ben de parayı kendime harcamaya karar verdim

Menümü yazayım
Sabah
İki tane kuru incir iki tane gün kurusu ve bir tane hurma sıcak suda bekletip yedim (çünkü iki gündür kabızlık çekiyorum)

Öğle
Bir tabak zeytinyağlı bamya yemeği
Dört kaşık yoğurt

Ara
Bir fincan sade Türk kahvesi
İki tane hurma
Üç tane çilek

Akşam
Bir tabak haşlanmış ciğer
Bolca salata

Su 3 litre spor 30 dakika leslie

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

İnsanlar beni değersiz hissettirdiğinde bana bi hiçmişim gibi davrandığında özellikle eşim ben de kendimi değerli hissetmek için kendime hediye alıyorum.
Öyle zengin falan değilim kızlar ama çalışırken birikmişim vardı belki bir arabamı değiştirim veya bir ev alırız diye ama gördüm ki benim düşüncelerim ile eşimin düşüncelerini hiç ilgisi yok ben de parayı kendime harcamaya karar verdim
İçindeki sesi dinle bitanem çok iyi yapmışsın. :KK68::KK5::KK200:

Menümü yazayım
Sabah
İki tane kuru incir iki tane gün kurusu ve bir tane hurma sıcak suda bekletip yedim (çünkü iki gündür kabızlık çekiyorum)

Öğle
Bir tabak zeytinyağlı bamya yemeği
Dört kaşık yoğurt

Ara
Bir fincan sade Türk kahvesi
İki tane hurma
Üç tane çilek

Akşam
Bir tabak haşlanmış ciğer
Bolca salata

Su 3 litre spor 30 dakika leslie

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun Saracim. Kabızlık sorunun bir an önce çözülür inşallah. :dua:

Zaten en büyük kazığı en yakın bildiklerimizden yiyoruz. Ben de boşanıyorum bir zamanlar güvendiğim adamin gerçek yüzünü görmek önce canımı çok acıttı şaşırdım. Ama şimdi ona karşı ne nefret ne sevgi hiçbirşey hissetmiyorum. Allah' şükürler olsun ondan kurtadı beni. Sende öyle düşün üzülme hayatından çıkarman gerekiyormuş Allah sana gerçek yüzünü göstermiş şükret.

spor yapıyor musun bilmiyorum ama belki daha çok hareket etmen gerekiyor olabilir direnci kırman için.
Allah sabır versin mutlu ol sadece kendini sev canım. ❤️😘🙏🙏🙏

Günaydın kızlar :halay:

Sevinçten sabahtan beri ağlıyorum. Gözlerime inanamadım. Defalarca tartıldım aynı çıktı. Perşembe günü diyetisyene gönderdiğim tartı 111.8 di bugün 107.55 çıktı.
Tam -4.25 :rolleyes: (Yarısı yağ yarısı ödem gibi anladım ama tartıdan bilemiyorum)
Daha diyetisyene atmadım ne diyecek merak ediyorum.
Anammmmmm 🤩🤩🤩🤩

X