Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne o kıskandın mı deseydin. Daha sağlıklı olmak için uğraşıyoruz biz. Regl olduğun için biraz solgun görünüyor olabilirsin ideal kilona gelince nasıl ışıldadığını görecekler nasılsa

Hay Allah ne oldu size böyle çok geçmiş olsun

Her gün içtiğimi söyleyince ve çok sevdiğimi tamamen kısmayayım ki aklın onda kalmasın dedi o yüzden yazdı. Kahve için de öyle çok içiyorsun ama gel kafeinsize dönelim ne sen üzül ne ben dedi. Ben de sevdim tarzını mesela reglim ya ara ara mesaj atıyor nasılım yoğun mu sorun var mı diye

Delisin yaa
Şu egzersiz videoları atıyorsunuz ya onları aç karnına yapsak bayılır mıyız güzel videolar
Hareketler hızlı yetisecegim diye ters bı hareket yapma.
Lesli yap canım usul usul
Afiyet olsun canım
Gittim canım rapor verdi antibiyotik başlattı
Çok geçmiş olsun canım
Havalar serin merak etme iki üç kaşık mantı çok susatmaz kaptanım. Çay içmişsindir umarım. Tost mantı yan yana iyi anlaşamayabilir
İçtim ablam.
Pilates var gitmesem mi ki
O mantı nereye gidecek gitmezsem.
Kızların dediği gibi tartinin tepesine tünüyorum sürekli
Gittik çok şükür antibiyotik verdi dr bol bol dinlen dedi işe gidecekti bir de yüzüne baktım bende artık nasıl baktıysam tamam ya eve geliyorum dedi
Koca değil evlatlık alıyoruz

canın çok istemiş aklın kalmış demek ki 2-3 kaşıkla durmuşsun sonuçta afiyet olsun

Bu yazdıkların benim sofrada olsa ben de dayanamayabilirim. Dengelersin sen Afiyet olsun

Ayy bisküvinin arasına lokum koyup mu yedin yoksaa çok severim bir de lokum uzuyor falan çocukluğum geldi aklıma afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…