Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hepimiz aynı durumdayız canım gerçi benim eşimde sanırım sağlıklı beslenmeye geçiş yapmak üzere kilosu yok ama kolesterol çıkmış🙄

Hepimizin canım amin hepimiz çok güzel kilolar verelim insallah
Geçmiş olsun canım, benim eşim kilo almıyor adam 2 bütün ekmeği yer diyor bi maşallah de lokmalarimi sayıyorsun korkuyor garibim 🤣🤣inşallah canım istediğimiz hedeflere varırız bir an önce 🤲🏻

Sakin bak bu bal kavanozuna da benzemez 😁
Bir anlık biseydi geçti gitti tam hayallere dalmistim Nutella yiyordum bi takirtiyla rüyama sictilar eşim çay bardagindaki artığı dökmüş yanlışlıkla halıya fırladım gittim bu bi kosusturuyor ben görmeden halıyı silecek gittim yanına birakirmiyim 🤣🤣şok olmuş tee ordan nasıl duydun diye bişey dökünce birini öldürmüş gibi hissediyorum diyor korkundan 🤣🤣🤣🤔

Gerçekten eğlenceli oldu bizim için ama Cordelia Cordelia i biraz fazla cildirttik😬😬
Yok kiz ben cildirdigini gornedim tatli spor kaptanımız😅
Uye secimi tam esim ve cocuklarin evde olduguna denk geldi tam adapte olamadim biraz bekledik o kadar ya 🥰

İlk menümü yazmayın karman çorman birşey düzeltirim inşallah 😁
10.30 bir parça patatesli poğaça, 4,5 çatal patates kızartması

12.10 ,2 dilim muz, 2 dilim şeftali, 1 tane pişi

13.00 dolma yapıyordum da 2 kaşık dolma içi,1 kaşık menemen, kara üzüm az bişey

16. 00 lokma tatlısi yedim biraz kızlar misafirim gelecek diye yaptım tadayim derken gitti biraz onun için akşam yemeği falan yemedim

2,5 lt su

Spor yok

Not... Her türlü eleştiriye açığım 😁
Burasi kilo alma gunlugu degil canim 🤭
Hosgeldin afiyet olsun 💞 🥰

Hosbuldum canım... Aynen bugün ilk ve son olsun inşallah bu menü 🌹
Karbonhidrat tatli kizartma vs biraz uzak durursan menum cok guzel olur 💞
Sebze ve et tercih edebilirsin yanina salata yada cacik
Kizartma tatli gibi seyleri cuma tartidan sonra abartmadan yiyebilirsin canim tabi senin tercihin yiyenler var 🥰

Merhabalar Bende sizinle olmak istiyorum. Daha önce @Zipzip- ile 6. Takıma girmiştim sürdüremedim😒 simdi diyetisyene de gidiyorum fakat tek başıma motive olmak ta zorlanıyorum. Ben uygulama üzerinden giriyorum buraya tsrti resmi burdan yüklenebilir mi? Siteden mi girmek gerekiyor
Hosgeldin canim 💞

X