Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bugün yemeğe davetliyim ne yerim bilmiyorum moralim motivasyonum da inanılmaz düşük. Yarın eksi çıkarım muhtemelen salı güzel eksim vardı ama haftaya çok doktor işlerim olacak dikkat edebileceğimi sanmıyorum o yüzden yarın takımlara girmeyeyim diye düşünüyorum Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Nasıl istersen canım. Hayırlı iyi sonuçlar çıkar inşallah dermansız dert vermesin Rabbim 🙏🙏🙏

Ay bugün korka korka aldığım yeni pantalonum geldi hep düz renk giyiyordum cesaret ettim pembeli membeli desenli 1 beden küçük aldım olduuu :rolleyes:bayrama üzerimde dökümlü olmasını diliyorum :dua:
Güzel günlerde kullan canım 🙏❤️ben de aldım kargo geldi akşam deneyeceğim. İnşallah bayrama güzel olur 🙏

Evde 44 beden kumaş pantolon varmış. İçine içlik giysem yine dar gelmez. 40 beden alsam mı ki 🙄😍😍😍
Çok heyecanlı 😍
Sen zaten 40 beden al canım bizim ölçüler nerdeyse aynı senle boy kilo ben 38 beden pantolonlarıma giriyorum da beli bol gelmeye bile başladı kot tabi eskiyince esniyo ama şu an yeni 38 alsam yine rahat olur bana bence sen de 38 alırsın daha yeni medium tayt aldın sen 36 bile alırsın bayrama kadar bence senin altın benden ince fizik olarak

Yarın sabah 8 den Akşam 8 kadar iş yerindeyim 7 gibi kalkıp gidicem.Acaba kaçta tartılsamki.
Elhan Elhan hocamıza soralım en iyisini o bilir 🙏
Menüm: sabah
1 h.yumurta
4 zeytin
Az peynir
Tam b. Ekmeği (ihenin)
Tahin pekmez 1 çay kaşığı

Ara; 1 hurma+Yeşilçay

Akşam: ayranlı çorba yarmadan
2 servis kaşığı pırasa yemeği üstüne yoğurt 1 kaşık

uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia Elhan Elhan çok güzel bir haftaydi kaptanım herşey için teşekkürler 🍬❤️❤️
Ben teşekkür ederim canım güzel paylaşımların ve güzel iraden için. İnşallah yarın tartı yüzünü güldürür 🤩😇❤️

Sen zaten 40 beden al canım bizim ölçüler nerdeyse aynı senle boy kilo ben 38 beden pantolonlarıma giriyorum da beli bol gelmeye bile başladı kot tabi eskiyince esniyo ama şu an yeni 38 alsam yine rahat olur bana bence sen de 38 alırsın daha yeni medium tayt aldın sen 36 bile alırsın bayrama kadar bence senin altın benden ince fizik olarak
Canım benim kalça 105 basen 65 seninde mi öyle 😲
Kız bı heyecan yaptım 😍

Benim kalça son ölçümde 101di canım basen bilmiyorum ama bacak olarak ölçüm istiyo diyetisyen o da 51 çıktı. M beden tayt bana asla olmaz elim hiç gitmez yani benim üstüm ince altım kalın
Canım benden zayifsin işte. Bim den aldım sende dene bence ♥️ spor taytı diye geçiyor 😍
Yarın bı mağazaya gidip kıyafet denesem ♥️

Kızlar çok acil sorum var.
Belediyenin sporunda aletli plates var 3 aylığı 2000 TL ama eve biraz uzak. Ne dersiniz tavsiyeniz varmı 🙄 ay bilemedim. Havalar ısınıyor gerçi. Sorun olmaz sanırım 🙄
Fiyat çok uygun canım aylığı o kadar normalde en az benim bildiğim o yüzden bence değerlendir güzel sıkılaşma olur

X