Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay ben dün girip menü yazamadıımm lanet olası migren yüzünden 🥺

Oruçlu olanlardan özür dileyerek

21 mart menü

Sabah
Yulaf lapası
Yeşil çay

Öğlen
Yoğurtlu yeşil salata
4 grissin

Ara
Armut
Yeşil çay

Akşam 4-5 yk et sote
Salata

Ara
3 kurabiye 🤓

Kurabiyeye kadar gayet iyiydim ama olsun çok acıkmıştım gözüm dönmüş jdşdjd

3 lt su

2200 adım

zeyneppk zeyneppk
Elhan Elhan

çok geçmiş olsun canım nesi var :KK43:

geçmiş olsun canım :KK43:

bulanıyor mu ağrıyor mu canım? çok geçmiş olsun
Tansiyonu yükseldi kusma oldu kaç kez şiddetli şekilde bir ara hafıza kaybı yaşadı bizi çok korkuttu acile gittik tansiyonunu düşürdüler nöroloji ve kardiyoloji randevusu alcaz onlara da gidilecek pıhtı atmış olabilir dediler şükür atmamış ama aklım çıktı🥺

Sağol canım 😘
Bırakma kendini ♥️ hep biseyler olacak düzenini bozacak. Söyle düşün sabah öğle akşam yemiyorsun. ♥️
Eminim toparllayacagin biseyler bulacaksın♥️

Yaa çok geçmiş olsun nesi var 🙁

Aaa abla 🙄
Seni bize hava pompalayansin ♥️
Ümitsizlik şeytandandır. Onu taşlamak için çukura gitmeye gerek yok. Kendi seytanini taşla o da bişey ♥️😍
Tansiyonu yükseldi canım çok yükseldi fenalaştı

Tansiyonu yükseldi kusma oldu kaç kez şiddetli şekilde bir ara hafıza kaybı yaşadı bizi çok korkuttu acile gittik tansiyonunu düşürdüler nöroloji ve kardiyoloji randevusu alcaz onlara da gidilecek pıhtı atmış olabilir dediler şükür atmamış ama aklım çıktı🥺
Çok geçmiş olsun rabbim sağlık versin

Güünnnaaayyyddıııınnn :KK5:

Olduuumm olduuuummm sonunda regl oldum oh beee :halay:hâttâ tartıda eksi bile gördüm :rapci:

Hepinize hayırlı cumalar olsun 😘
günaydın canımm :KK60:
gözün aydın, hadi bakalım yarına bomba gibi geliyorsun o zaman :KK49::KK76::KK60:

çok şükür canım, çok sevindim şu anda iyi olmasına, gelmiş geçmiş olsun inşallah

Pek tadım yok, pazartesi masajı sert yaptılar, sol bacağım çok ağrıyor, yürüyüşüm baya bozuldu ve bugün başparmağım uyuşuyor, şiddetli yanma ve acı da devam😔
Üstelik bugünde yemeyi düzeltemedim😔
Sizleri okudukça mutlu olup gaza geliyorum, havam çabuk iniyor
Geçmiş olsun canım :dua:
Masaj yapanlar öyle yapmaları gerektiği için mı sert yapmışlar :KK57: sinirler uyarıldı sanırım. Arayıp durumunu anlatma imkanın varsa sebebini ogrenebilirsin canım. Yemeyi halledersin onun için canını sıkma bacakların ağrısı geçsin yeter ki ..Aman gelinlik kız değiliz olduğu kadar zayiflayacagiz işte. Ben takmıyorum artık ruh sağlığımiz yerinde olsun en azından. Üç gün açligi başaran bir kahramanimizsin sen ufak tefek şeylere bakma bitanem ❤️ İyilik haberlerini bekliyorum. :KK74::dua::dua::dua::dua:

Canım ben alışığım çok seker tüketmiyorum. Mesela bugün hiç şeker tüketmedim kuru meyvede yemedim. Sorun olacağını sanmıyorum. Ben diyetini tuzlu kurabiye ile bozan biriyim. Benim tuzla aram daha iyi. Çok şükür yoksa ev tatlı cenneti şuan 🙈😁😁😁
Hahhhahh çok güldüm buna. Ben de ekmekle bozan biriyim mesela 😂😂

Sağlıkla yaşasın geçmiş olsun canım. :dua:

X