Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun bitanem ❤️ Hangi mesajı okusam sağlık sorunu :KK14:
Bir hekim yolu gorunuyor kuzum. Yolunda gitmeyen bir şey var. Kan şekerinin düşmesi iyi değil. Dikkat et ve de ihmal etme lütfen. :dua:
Teşekkür ederim canım hafta sonundan beri hastayım onun getirdikleri var . Bı toparlanyim spora vs yuklenicem inşallah

Ay ben dün girip menü yazamadıımm lanet olası migren yüzünden 🥺

Oruçlu olanlardan özür dileyerek

21 mart menü

Sabah
Yulaf lapası
Yeşil çay

Öğlen
Yoğurtlu yeşil salata
4 grissin

Ara
Armut
Yeşil çay

Akşam 4-5 yk et sote
Salata

Ara
3 kurabiye 🤓

Kurabiyeye kadar gayet iyiydim ama olsun çok acıkmıştım gözüm dönmüş jdşdjd

3 lt su

2200 adım

zeyneppk zeyneppk
Elhan Elhan
Bir bir dökülüyoruz al bir hasta daha :KK14:
Canım çok geçmiş olsun. :dua:
Afiyet olsun evet kurabiyelere kadar iyiymiş menun. Aciktiginda kurabiyeler kurtarıcı değil ki alışkanlık olmasın dikkatli ol olur mu :KK5:

Sürekli uyku modundayim abla. Hiç enerjim yok 🙄.
Eşim misafir almak istiyor ama benim kiprasacak halim yok 🙁
Yatak yorgan da aramıyorum. Ayakta bile uyuyabilirim 🫣🙁
Canım tiroid yapıyor olmasın bir de şeker çok pis uyku yapıyor. Bir şey daha aklıma geliyor ama hamiş olabilir misin ?

Sürekli uyku modundayim abla. Hiç enerjim yok 🙄.
Eşim misafir almak istiyor ama benim kiprasacak halim yok 🙁
Yatak yorgan da aramıyorum. Ayakta bile uyuyabilirim 🫣🙁
Acilen bir matineye ihtiyacımız var :işsiz:
Misafir için hafta içi iki gün bir gün börek , köfte bir gün de yaprak sarması ,mantı yapıp buzluğa at. O gün geldiğinde bir çorba salata tamamdır. Tatlıyı da dışarıdan al hiç uğraşma. Zaten gelen tatlı getiriyor iki çeşit olur. Uyku halinin altında neler var onu bulmaya çalış. Fiziksel yorgunluk mu , zihinsel mi 🥺 Seni mutlu edecek bir müzik , komik bir film , bir minik arkadaş buluşması ahretlik olanlardan biriyle ☺️ iyi hissettirir. Hadi dobarlan :KK62:bu seni güldürür 😁

Günaydınlar bir kaç gün yoktum:KK43: midem kötü ve çok fazla karbonhidrat yiyorum, sürekli bastirsin diye . Menulerim yazılacak halde değil :KK43:
Geçmiş olsun canım 🤲 hamile bir arkadaşım vardı çubuk kraker yerdi sürekli bulantıya birebir derdi. Sürekli yanında bulundur bir paket anı kurtarır sanki. Dr a gittin mi peki bayadır çekiyorsun sanırım

Menüm
Sabah 1 haşlanmış yumurta 7 zeytin 4 çatal peynir yeşillik
Akşam 1 kepçe tarhana 1 tabak kereviz yemeği ,4 kaşık kıyma kavurması 1 br ayran

Ara kahve
Ara yeşilçay

Elhan Elhan
zeyneppk zeyneppk

Su 1.5 lt
Spor 1 saat yürüyüş 60.3 180
@Cordelia
Afiyet olsun canim guzel menu 💗
Ay ben dün girip menü yazamadıımm lanet olası migren yüzünden 🥺

Oruçlu olanlardan özür dileyerek

21 mart menü

Sabah
Yulaf lapası
Yeşil çay

Öğlen
Yoğurtlu yeşil salata
4 grissin

Ara
Armut
Yeşil çay

Akşam 4-5 yk et sote
Salata

Ara
3 kurabiye 🤓

Kurabiyeye kadar gayet iyiydim ama olsun çok acıkmıştım gözüm dönmüş jdşdjd

3 lt su

2200 adım

zeyneppk zeyneppk
Elhan Elhan
Afiyet olsun canim 💗

Sağol canım 😘
Bırakma kendini ♥️ hep biseyler olacak düzenini bozacak. Söyle düşün sabah öğle akşam yemiyorsun. ♥️
Eminim toparllayacagin biseyler bulacaksın♥️

Yaa çok geçmiş olsun nesi var 🙁

Aaa abla 🙄
Seni bize hava pompalayansin ♥️
Ümitsizlik şeytandandır. Onu taşlamak için çukura gitmeye gerek yok. Kendi seytanini taşla o da bişey ♥️😍
Kuzum bayrama kadar kendimi kasmadan devam edeceğim
Ne kadar dikkat etmek istesem de bu ara yenik düşüyorum
Bayramdan sonra seviye 1 gibi yasaklılara dikkat ederek haftalık açlık oruçları yapacağım, yeni kararım böyle çünkü kan grubuna uygun yapamıyorum
Sizleri gördükçe mutlu oluyorum, daha verecek fazlalıklarım var, pes etmek yok, moladayım diyelim 🥰🥰

Ay birlikte yapalım bayramdan sonra
Bayramda tatlıları gömelim sonra başlayalım ama olur mu:confused: geçmiş olsun canım bu arada. Geçen ben de diyordum ya bi türlü iyileşemedim diye. Doktora gittim doktor dedi ki sen hasta değilsin alerjiksin.Bi ilaç verdi hatta geçenlerde burda yazmıştı o ilacı birisi ödem tutuyor falan diye konuşulmuştu o ilaca başladım baya rahatlattı beni. Belki senin de mevsim geçişinden kaynaklı bi durumdur
Acilen bir matineye ihtiyacımız var :işsiz:
Misafir için hafta içi iki gün bir gün börek , köfte bir gün de yaprak sarması ,mantı yapıp buzluğa at. O gün geldiğinde bir çorba salata tamamdır. Tatlıyı da dışarıdan al hiç uğraşma. Zaten gelen tatlı getiriyor iki çeşit olur. Uyku halinin altında neler var onu bulmaya çalış. Fiziksel yorgunluk mu , zihinsel mi 🥺 Seni mutlu edecek bir müzik , komik bir film , bir minik arkadaş buluşması ahretlik olanlardan biriyle ☺️ iyi hissettirir. Hadi dobarlan :KK62:bu seni güldürür 😁
Ah ablam yaa herkese destek olmaya çalışıyorsun herkesi ayağa kaldırmaya çalışıyorsun. Sen nasılsın peki? Bu hafta yoksun eksikliğin hissediliyor 🙏

Bayramda tatlıları gömelim sonra başlayalım ama olur mu:confused: geçmiş olsun canım bu arada. Geçen ben de diyordum ya bi türlü iyileşemedim diye. Doktora gittim doktor dedi ki sen hasta değilsin alerjiksin.Bi ilaç verdi hatta geçenlerde burda yazmıştı o ilacı birisi ödem tutuyor falan diye konuşulmuştu o ilaca başladım baya rahatlattı beni. Belki senin de mevsim geçişinden kaynaklı bi durumdur

Ah ablam yaa herkese destek olmaya çalışıyorsun herkesi ayağa kaldırmaya çalışıyorsun. Sen nasılsın peki? Bu hafta yoksun eksikliğin hissediliyor 🙏
Alerji ilacımı kullanıyorum canım:KK43: çift ilaç gittim çünkü bu aylarda asla anlamıyorum hangisi diye . Tamamdır bol bol gomup :))

X