Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tansiyonu yükseldi kusma oldu kaç kez şiddetli şekilde bir ara hafıza kaybı yaşadı bizi çok korkuttu acile gittik tansiyonunu düşürdüler nöroloji ve kardiyoloji randevusu alcaz onlara da gidilecek pıhtı atmış olabilir dediler şükür atmamış ama aklım çıktı🥺
Acil şifalar dilerim canım 🤲🏼🤲🏼

Geçmiş olsun canım :dua:
Masaj yapanlar öyle yapmaları gerektiği için mı sert yapmışlar :KK57: sinirler uyarıldı sanırım. Arayıp durumunu anlatma imkanın varsa sebebini ogrenebilirsin canım. Yemeyi halledersin onun için canını sıkma bacakların ağrısı geçsin yeter ki ..Aman gelinlik kız değiliz olduğu kadar zayiflayacagiz işte. Ben takmıyorum artık ruh sağlığımiz yerinde olsun en azından. Üç gün açligi başaran bir kahramanimizsin sen ufak tefek şeylere bakma bitanem ❤️ İyilik haberlerini bekliyorum. :KK74::dua::dua::dua::dua:
Bende aynı öyle düşündüğüm için çok ağrımasına rağmen dayandım, itiraz etmedim, 5 gün oldu, geçmez mi? Geçmedi, 5 gündür evden dışarı adım atamadım. Sıradaki randevu pazartesi, o zaman söyleyeceğim.

Kiloyu takmıyorum, bu hislerim de geçecek, biliyorum, bu sefer tekrar başa dönmek istemediğim için arada stres yapıyorum, üstüne eklemesem, sabit kalabilse razıyım🤲🏼🤲🏼

Kuzum bayrama kadar kendimi kasmadan devam edeceğim
Ne kadar dikkat etmek istesem de bu ara yenik düşüyorum
Bayramdan sonra seviye 1 gibi yasaklılara dikkat ederek haftalık açlık oruçları yapacağım, yeni kararım böyle çünkü kan grubuna uygun yapamıyorum
Sizleri gördükçe mutlu oluyorum, daha verecek fazlalıklarım var, pes etmek yok, moladayım diyelim 🥰🥰
Hihihi ben de moladayim :KK5: pes etmek mi o nasıl bir şey :süslü::süslü:

Bende aynı öyle düşündüğüm için çok ağrımasına rağmen dayandım, itiraz etmedim, 5 gün oldu, geçmez mi? Geçmedi, 5 gündür evden dışarı adım atamadım. Sıradaki randevu pazartesi, o zaman söyleyeceğim.

Kiloyu takmıyorum, bu hislerim de geçecek, biliyorum, bu sefer tekrar başa dönmek istemediğim için arada stres yapıyorum, üstüne eklemesem, sabit kalabilse razıyım🤲🏼🤲🏼
Eklenmez hiç endişe etme dengelersin canım benim bir gün istediğimiz gibi gecmediyse bunun yarını var :rapci:
Pazartesiye hiçbir şeyin kalmadigi gibi daha iyi olduğunu görürsün inşallah. :dua:Hayatimda senin kadar dayanikli , yaşadığı onca sıkıntıya rağmen haline sukreden daha da asılan bir hatun tanımadım. Benim fezom bunları da atlatacak. :dua::KK60:

Bayramda tatlıları gömelim sonra başlayalım ama olur mu:confused: geçmiş olsun canım bu arada. Geçen ben de diyordum ya bi türlü iyileşemedim diye. Doktora gittim doktor dedi ki sen hasta değilsin alerjiksin.Bi ilaç verdi hatta geçenlerde burda yazmıştı o ilacı birisi ödem tutuyor falan diye konuşulmuştu o ilaca başladım baya rahatlattı beni. Belki senin de mevsim geçişinden kaynaklı bi durumdur

Ah ablam yaa herkese destek olmaya çalışıyorsun herkesi ayağa kaldırmaya çalışıyorsun. Sen nasılsın peki? Bu hafta yoksun eksikliğin hissediliyor 🙏
Moladayim güzel kaptanım. Bağırsak sorunlarımi halletmekle geçti bu hafta normal insanı ishal eden her şeyi denedim bazen oldu bazen olmadı . Kilo almadım ama veremedim de ikinci bir direnç vakası yaşıyorum ibre 67' e gelmek için inat ediyor ben de 66 yukarısı kurtarmaz diyorum tabi benim dediğime gelmek zorunda. Yani kusura bakmasın gözümüzü 65' lere dikmişiz Mart hedefim gerçekleşecek. :super:
Durumum bu şekilde canım misafirlik olayları oldu ,sırada benim davetlerim olacak, üç aile var. Her biri farklı güne .
Geçen ne oldu ya millet nasıl çakal. Eşimin eski çalıştığı yerden bir arkadasi iftara çağırdı karı koca onlar iki kişi biz iki . Gittik tam beş aile cümbür cemaat iftar açtık benim yüzümde gülücükler tabi gelenlerin çoğu yaşlı insanlar kayınvalide , hâlâ , teyze.... haliyle hiç oturamadim. Kalabalık severim tamam ama on beş, on altı bir güne sığdırmak bana etik gelmiyor. 🥺

Moladayim güzel kaptanım. Bağırsak sorunlarımi halletmekle geçti bu hafta normal insanı ishal eden her şeyi denedim bazen oldu bazen olmadı . Kilo almadım ama veremedim de ikinci bir direnç vakası yaşıyorum ibre 67' e gelmek için inat ediyor ben de 66 yukarısı kurtarmaz diyorum tabi benim dediğime gelmek zorunda. Yani kusura bakmasın gözümüzü 65' lere dikmişiz Mart hedefim gerçekleşecek. :super:
Durumum bu şekilde canım misafirlik olayları oldu ,sırada benim davetlerim olacak, üç aile var. Her biri farklı güne .
Geçen ne oldu ya millet nasıl çakal. Eşimin eski çalıştığı yerden bir arkadasi iftara çağırdı karı koca onlar iki kişi biz iki . Gittik tam beş aile cümbür cemaat iftar açtık benim yüzümde gülücükler tabi gelenlerin çoğu yaşlı insanlar kayınvalide , hâlâ , teyze.... haliyle hiç oturamadim. Kalabalık severim tamam ama on beş, on altı bir güne sığdırmak bana etik gelmiyor. 🥺
Siz diğerlerini tanıyormuydunuz?

İnşallah bağırsak sorunlarını halledersin canım ablam. Ben geldiğimde sen 70 lerdeydin ve yine direnç kilondaydın. şimdi 65 in eşiğindesin hangi direnç dayanmış bize bunu da kırarız evelallah 😍

Misafirlerini de güzel güzel ağırla ve aramıza geri dön sensiz olmaz menüler tartılar şikayetlerimiz vsvs 😇
Gittiğin abla da aşevi gibi herkesi bi günde doldurmayaymış iyiymiş yani bu bence davet ettiğin insana verdiği değerle alakalı 😕

ev sahibi bir seferde çıkarmak istemiş misafiri muhtemelen ama evet dediğin gibi birbirini tanımayan 5 aile de olmaz

arkadaşlarını bir sefer çağırırsın aileni başka bir sefer uygunu budur

inşallah çabucak çözülür bağırsak sıkıntın canımm

neden olduğuyla ilgili bir fikrin var mı, magnezyum eksikliği kabızlık yapar bir tiroid

Güünnnaaayyyddıııınnn :KK5:

Olduuumm olduuuummm sonunda regl oldum oh beee :halay:hâttâ tartıda eksi bile gördüm :rapci:

Hepinize hayırlı cumalar olsun 😘
Oh maşallah çok güzel sevindim 😍
Tansiyonu yükseldi kusma oldu kaç kez şiddetli şekilde bir ara hafıza kaybı yaşadı bizi çok korkuttu acile gittik tansiyonunu düşürdüler nöroloji ve kardiyoloji randevusu alcaz onlara da gidilecek pıhtı atmış olabilir dediler şükür atmamış ama aklım çıktı🥺
Yaaa çok geçmiş olsun ♥️
Neden böyle oldun canım, iş güç çok mu yogunsun,yoksa psikolojik olarak mi yorgun hissediyorsun.
Hiç bilmiyorum canım 🙄
Canım tiroid yapıyor olmasın bir de şeker çok pis uyku yapıyor. Bir şey daha aklıma geliyor ama hamiş olabilir misin ?
Hiç bilmiyorum canım 3. Değil kesin
Acilen bir matineye ihtiyacımız var :işsiz:
Misafir için hafta içi iki gün bir gün börek , köfte bir gün de yaprak sarması ,mantı yapıp buzluğa at. O gün geldiğinde bir çorba salata tamamdır. Tatlıyı da dışarıdan al hiç uğraşma. Zaten gelen tatlı getiriyor iki çeşit olur. Uyku halinin altında neler var onu bulmaya çalış. Fiziksel yorgunluk mu , zihinsel mi 🥺 Seni mutlu edecek bir müzik , komik bir film , bir minik arkadaş buluşması ahretlik olanlardan biriyle ☺️ iyi hissettirir. Hadi dobarlan :KK62:bu seni güldürür 😁
Mutsuz değilim canım ♥️
Kuzum bayrama kadar kendimi kasmadan devam edeceğim
Ne kadar dikkat etmek istesem de bu ara yenik düşüyorum
Bayramdan sonra seviye 1 gibi yasaklılara dikkat ederek haftalık açlık oruçları yapacağım, yeni kararım böyle çünkü kan grubuna uygun yapamıyorum
Sizleri gördükçe mutlu oluyorum, daha verecek fazlalıklarım var, pes etmek yok, moladayım diyelim 🥰🥰
Önce kendine dikkat et canım 😘
Yaaa akraba olsa tanıdık olsa neyse arkadaş bide 🙄

Son düzenleme:
X