Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu hafta savsakladim bakalım çok artı olmasında 🙁

Güzel gitmiş canım cumartesi de 900 Gr daha gidecek inşallah ♥️
Olur bir 900 gr veya fazlası göndereyim cumartesiye kadar sindirim sistemim çalışırsa olabilir. birde 110 onun altında kalmam lazım millet üçlü rakamlardan kurtulmaya çalışıyor ben 110 kabusundan kurtulamadım

Günlük tartım çok değişken bilemedim
Cumartesi 62,85
Bugün 62.10
Fark -750
38 gündür 62lerdeymişim artık bi silkelenip kendime gelip mart ayını artık 50 lerde bitireceğim
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia

Eki Görüntüle 3403075
Ha gayret canım yaparsin, bence 38 gündür kilo almıyor olmak da muhteşem, vücudun korumaya da alışmış. Bundan sonra verdiğin kiloları da korumaya devam edecektir.

Olur bir 900 gr veya fazlası göndereyim cumartesiye kadar sindirim sistemim çalışırsa olabilir. birde 110 onun altında kalmam lazım millet üçlü rakamlardan kurtulmaya çalışıyor ben 110 kabusundan kurtulamadım
Bu hafta kurtulacaksın bence, bugünkü rakam bunun habercisi.

Bi dakika ya sen benim takımımdasın dur sakın yiyemezsin:rolleyes::rolleyes:
Bak şimdi tomrsciğim sana diyetin başlarındayken bir çiğ köfte partisinde uyguladığım taktiği öğreticem onu yaparsan hem arkadaşlarınla çiğ köfte partisinden geri kalmamış olursun hem diyetini bozmamış olursun.
Eline kocaaamaan bir marul alıyorsun içine yarım sıkım çiğ köfte koyuyosn (normalde 1 tam sıkım ya da 2 tam sıkım konulur ) üstüne bol yeşillik ilave edip lavaşsız marul dürüm yapıyosun. O kocaman marulu yerken zaten arkadaşların çiğ köfteleri çoktan bitirmiş olur yani toplamda 4 sıkım yiyebilirsin boooolllcaa yeşillikle birlikte. 2 bardakta ayran içtin mi zaten ful tok olursun. Ziyansız bir gün olsun inşallah 🙏
Teşekkür ederim kirmizidayim ♥️ayyyy mesaj ini yeni gördüm köfte partisi güzeldi çok yemedim ama yedim yinede ah ah artiyim dünde artiydim yürüyüşe de çıkamadım çiğköfte partisi bana iyi ... Diyeyim sansürliyim ceza almim 🙈

X