Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar bugün benim de diyetisyen kontrolüm vardı 🎈sonunda 70i kırmış bulunuyorum bu sabah 69.5 çıktım 2.7 kilo da yağdan vermişim bir ayım bitti diyetisyenle hamilelik öncesi kiloma kavuşmuş oldum sonunda artık gerisi daha zayıf olmak için son hedefim 62 inşallah ulaşırım ❤️
Tebrik ederim :super::KK74:

Afiyet olsun canım, menün de sporun da güzel.

Afiyet olsun canım, bence kaçamak olarak gördüklerinin miktarı çok az o yüzden seni etkileyeceğini sanmıyorum. Nefsini köreltmişsin en azından. Ayrıca emziriyorsun sanırım, arada porsiyon kontrolü yaparak tadımlık yersin böyle. Sporun da çok güzel.

Afiyet olsun canım çok güzel menü.

Bence çok güzel atlatmışsın canım tebrik ederim seni. Bak öpücüğün seni bekliyor :KK60::KK68:

Afiyet olsun canım menü de spor da güzel olmuş.

Afiyet olsun canım, pide neyse de tatlılar biraz fazla olmuş. Emzirirken yanıp kül olmuştur inşallah.

Afiyet olsun canım, harika görünüyorlar.

Hem çok az yemişsin hem de doyurucu ve sağlıklı yememişsin ama iyi olunca toparlayacağına inanıyorum canım.

Afiyet olsun canım kaptanım, güzel menü.

Afiyet olsun canım, süt helvası kalorili mi bilmiyorum ama çok gibi gelmedi emin olamadım.
Tek dayanağım o zaten hedefıme hızlıca ulasmamdakı en büyük etken 😍 emzirme kalorı açığı sağlıyor gerçekten. Oruca yenı basladım 6 aylık bebeğim sıkta emiyor gerçekten kan şekerim düşüyor alışırım bi kaç güne inşallah

Canım kaptanım lütfen duşakabin işi için çarşambayı ayarlayalım olur mu :KK70: o gün müsaitim ben çünkü
Seni mi kiracagim tatlışım :KK5:
Çarşamba milli duşakabin temizlik günüdür kulaktan kulağa duyurula..... davul çalan imoci de olaymış :confused:
🥁🥁🥁🥁
Not : Temizlik için harika bir tüyom var . :sus:
Sadece o gün temizlik düşünenlere vereceğim. :süslü:

İzne tabi olduğunu bilmiyordum :KK70: Geçmiş yapıp menünü bir göreyim bakalım, lazım olacak mı acaba :KK70:
Çok uzakta arama 3 gibi 1 dlm kadayıf yedim 8 den sonrasina kalmasın diye 🙄😅🫣
Elhan Elhan abla Meksika dalgası yaptı resmen dün de ben temizledim 6 saat boyunca dip köşe mutfak. hepimiz mutfağa giriştik bakalım bugün kim mutfağını temizleyecek 😂

Tekrar akşam öğününü sevdim bundan sonra ben de akşam yemeği ve tekrar akşam yemeği olarak 2 kere yemek yemek istiyorum 😂
Sadece heveslensem de yapmasam olur mu 🙄
Selam kızlar şimdi konuştuk diyetisyenle tahlillerimi de gönderdim. 2 gün normal yememi ve hepsini günahı sevabıyla ne varsa yazmamı söyledi. Çarşamba sabahı artık başlayacağız. Çok tatlı biri 🥰
Ayy kendini kasma o zaman. Neyden nasıl doyuyorsun onu olcecek harika canım 😍

Tebrik ederim canım direnci kırdıysan gerisi çorap söküğü gibi gelir inşallah

Elhan Elhan üzgünüm bu etkinliğe katılamayacağım. Çünkü geçen hafta bitirdim ben dip köşe banyo temizliğini :KK69:

Nutella ve pirinç pilavı aynı günde :KK20::KK20::KK20:
Dünün menüsü güzel bugün ki daha güzel olur inşallah 🙏
Geçen haftadan bugüne kirlenmistir sensiz etkinlik yavan olacak ama :KK61:

Kızlar bugün benim de diyetisyen kontrolüm vardı 🎈sonunda 70i kırmış bulunuyorum bu sabah 69.5 çıktım 2.7 kilo da yağdan vermişim bir ayım bitti diyetisyenle hamilelik öncesi kiloma kavuşmuş oldum sonunda artık gerisi daha zayıf olmak için son hedefim 62 inşallah ulaşırım ❤️
Supersin canim daim olsun 💗

X