Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayatın hep tatlı insanlarla dolsun umudun daim olsun kuzum. :dua:
Harika başlangıçlar dilerim. :KK60:
Çok teşekkür ederim 😘 normalde ne yiyorsan ye ama bana yaz dedi. Tost yiyecekken bana yazacaksın diye yulaf yemem lazım diye düşünme amacım yeme alışkanlıklarını öğrenmek dedi. Öyle iyi geldi ki 🥰 İnanır mısın iştahım bıçak gibi kesildi.

Cmt menüm
Sahur 1 tb ekmek 2 rafadan yumurta az deri peyniri 2 dilim kaşar 2 siyah zeytin domates salatalık nutella
İftar 1 küçük kase kadar pirinç pilavı 1 tane fırında tavuk pirzola 1 kase çorba
Su 1 lt
Dünki menüm
Sahur 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta 3 siyah zeytin süzme peynir domates salatlık bal kaymak
İftar 6 tane antep köftesi ayran marul
Su 1.5 lt
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35

Hoş geldin adacim. :KK60:
Opera tarayicisini indir kulübe oradan gir . Reklam sıkıntısı biter. :rapci:
Nasılsın şişkoluk varsa bizimlesin demektir :KK5:
Hoşbulduk canım, çok teşekkür ederim hemen indireyim 🤗
Hemde nasıl şişkoluk var 🤦‍♀️🤦‍♀️🤣 çok kilo aldım yarın tartılıp başlayayım canım 💖

Kızlar bugün benim de diyetisyen kontrolüm vardı 🎈sonunda 70i kırmış bulunuyorum bu sabah 69.5 çıktım 2.7 kilo da yağdan vermişim bir ayım bitti diyetisyenle hamilelik öncesi kiloma kavuşmuş oldum sonunda artık gerisi daha zayıf olmak için son hedefim 62 inşallah ulaşırım ❤️
Tebrik ederim canım direnci kırdıysan gerisi çorap söküğü gibi gelir inşallah
Canım kaptanım lütfen duşakabin işi için çarşambayı ayarlayalım olur mu :KK70: o gün müsaitim ben çünkü
Elhan Elhan üzgünüm bu etkinliğe katılamayacağım. Çünkü geçen hafta bitirdim ben dip köşe banyo temizliğini :KK69:
Cmt menüm
Sahur 1 tb ekmek 2 rafadan yumurta az deri peyniri 2 dilim kaşar 2 siyah zeytin domates salatalık nutella
İftar 1 küçük kase kadar pirinç pilavı 1 tane fırında tavuk pirzola 1 kase çorba
Su 1 lt
Dünki menüm
Sahur 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta 3 siyah zeytin süzme peynir domates salatlık bal kaymak
İftar 6 tane antep köftesi ayran marul
Su 1.5 lt
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35
Nutella ve pirinç pilavı aynı günde :KK20::KK20::KK20:
Dünün menüsü güzel bugün ki daha güzel olur inşallah 🙏

Kızlar bugün benim de diyetisyen kontrolüm vardı 🎈sonunda 70i kırmış bulunuyorum bu sabah 69.5 çıktım 2.7 kilo da yağdan vermişim bir ayım bitti diyetisyenle hamilelik öncesi kiloma kavuşmuş oldum sonunda artık gerisi daha zayıf olmak için son hedefim 62 inşallah ulaşırım ❤️
Tebrikler harıkasın canım bundan sonrası kendi gelir ☺️

Maşallah harikasın 🧿

X