Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oyyy sorma kuzumm
2 haftadır hastayım aşırı üşütmüşümm sonra kızıma gecti benden zor toparlandım 😌 hayatımda hiç böyle hastalanmamıştım 😏 ama çok sükür toparlandım artık bebegimm.sen nasılsınn
Ayyyy ben buna cevap yazmamışım yaa, alıntımda kalmış 🥲🙈

Canım benim çok çok geçmiş olsun, çok şükür toparlamışsın ama dikkat et yorma kendini, bağışıklığını sağlam tutmaya çalış, Allah korusun hastalık girdi mi tekrarlayıp duruyor 🥲 bol c vitamini tüket hem sen hem kızın 🥰

Ben de iyiyim canımm çok şükür, Ramazanın ilk 3-4 günü biraz zorlandım ama dünden beri daha iyiyim şükürler olsun

Kıyamam sana. Eminim bilinen tüm yöntemleri denemissindir ama aklıma gelen ve iyi etkileri olan iki şey söyleyeyim. Kekik kaynatıp içebilirsin ciddi anlamda ağrıyı kesiyor, sıcak su torbası da iyi gelebilir.
Ada çayı dediler onu içiyorum şimdi bugün onunla devam edeyim. Yarın da kekik kaynatıp içerim

IMG_20240316_131805.jpg

Geçen cumartesi 73.40 mış
Bugün 73.50
+0.10 Gr

Salı günü 74.15 tim bu arada.

serap911 serap911 Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Herkese çok teşekkür ederim sizleri tanımak güzeldi benim için bugün sondu sizlere bol eksili günler dilerim 🤗🌸🌸 ben motivasyon olarak biraz sıkıntı yaşıyorum o yüzden burayı da olumsuz etkilemek istemediğim için ayrılıyorum😊🌸

Selamlar kizlar💗
Ben hala toparlanamadim,kortizonlu ilaç tedavisine başladım.Hem alerjik hem de mikrobik mis.Bakalim hayırlısı ilaclari düzenli olarak kullanıp istirahat ediyorum.Rabbim şifa versin inşallah 🙏
Buraya da gelemedim teli elime alınca kisa sürede bas dönmesi oluyor ,geçecek inşallah.
Kilo bildirimi yapayım,
Elhan Elhan serap911 serap911
Geçen hafta:74. Kg
Bu gün:74.2 Kg
Fark:0.2 Kg
Elhan Elhan kaptanım iyileşene kadar izne ayrilmak istiyorum 😔🙏💗
Cok geçmiş olsun 😔😔

Eki Görüntüle 3401600

Bugün 73.50
+0.10 Gr

Herkese çok teşekkür ederim sizleri tanımak güzeldi benim için bugün sondu sizlere bol eksili günler dilerim 🤗🌸🌸 ben motivasyon olarak biraz sıkıntı yaşıyorum o yüzden burayı da olumsuz etkilemek istemediğim için ayrılıyorum😊🌸
Yaaa 😔 neden gidiyorsun biz seni elimizden geldiği kadar motive ederdik. Bu arada şakayla karışık yorum yapıyordum umarım kırıci birşey söylemedim 💙

Sağol canm alerji olduğu da belli değil ilk defa oluyor yüzümde kızarıklık ve şişkinlik var mesela ara ara yanıyor gibi ellerimde de şişlik var ilk defa oluyorum
Yaa cok geçmiş olsun canım ♥️
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Geçen hafta 75.50
Bugün 75.0
Fark -500
Çok güzel 😍
Selamlar kizlar💗
Ben hala toparlanamadim,kortizonlu ilaç tedavisine başladım.Hem alerjik hem de mikrobik mis.Bakalim hayırlısı ilaclari düzenli olarak kullanıp istirahat ediyorum.Rabbim şifa versin inşallah 🙏
Buraya da gelemedim teli elime alınca kisa sürede bas dönmesi oluyor ,geçecek inşallah.
Kilo bildirimi yapayım,
Elhan Elhan serap911 serap911
Geçen hafta:74. Kg
Bu gün:74.2 Kg
Fark:0.2 Kg
Elhan Elhan kaptanım iyileşene kadar izne ayrilmak istiyorum 😔🙏💗
Canısı geçmiş olsun daha iyi olmana sevindim ♥️
Diyetisyeni değiştirdim canım kısmetse pazartesi başlıyoruz. Leyla cım sağolsun kendi diyetisyenini önerdi onunla konuştum.
İyi olur inşallah gerçekten anlattigin şekilde yaşıyorsan çok yorucu senin için 🙁
Bende geçtim o yollardan ve ne kadar yorucu biliyorum. Lütfen bırakma kendini♥️
Tam olarak böyle değil kasintiyla başlayan bir durum birde yüzümde kırmızımsı renk değişikliği diyeyim yanma oluyor arada
Kantaron yağı dene bide canım
Eki Görüntüle 3401600

Bugün 73.50
+0.10 Gr

Kırdık mi bilmiyorum ama senin yazılarını arıyor gözlerim. Ciddi bir diyet menün olmasada hoş sempatik bir hava katiyorsun ortama. Diyet yapmadan da gel ♥️😘

Sana hangisi takıldı canım.
Normal olan kuzum sonrasında hormonlu takalım o zaman dedim yaşım 30 dan küçük olduğu için takamam dedi adetin komple kesılır
Korunma yolu olarak benım için sprial bitti yani
Kol altı implant varmıs yenı sordum ama 10 bın ıstedıler pahalı geldi açıkçası

Yok canım “regl ağrısı bu sizinki biraz şiddetli ağrı kesici verelim” artık bu cümleyi duymaktan bıkmıştım. Ne yalan söyleyeyim artık menapoz duyunca sevindim ağrı çekmeyeceğim diye ama 2 ay ol 4 ay olma daha kötü oldu
Ya canım tedirgin etmek istemem ama menapoz sadece regl kesilmesi değil başka hormanel zorlanmalara da neden oluyor :KK43:

Binamızın girinde var ama herzaman yanında otururuz
Canım bu dönemlerde çam kese tırtılı ya da böceği isimli bir hayvanın tüyleri insanlarda bu belirtiyi yapıyor. Bazı seneler popülasyonu artıyor, her yeri sariyorlar. Daha önce olmamış olabilir ama ağaca da dikkat edin bence. Herkeste de aynı etkiyi yapmıyor.

X