Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bu hafta başı güzel bir eksi görmüştüm ama iki gündür diyetime uyduğum halde bugün yine artı gördüm nedir benim bu ödemlerden çektiğim ya yarın diyetisyen kontrolüm var bakalım sonuçlar ne olacak diyetisyenime ödem atıcı bişeyler yazsan diyorum sadece su iç diyor günde 3 - 3,5 litre su içiyorum daha ne yapayım fazlasını içemiyorum
İhtiyacından fazlasını içme bence şöyle bir hesap var fazlası böbreklere yük olur sanki

. Her kilogram ağırlık için yaklaşık 30-35 mililitre su tüketilmesi önerilir. Örneğin, 60 kilogram ağırlığında bir kişi için günlük suihtiyacı: 60 kg × 30 ml/kg = 1800 ml (yaklaşık 1.8 litre) olacaktır. 60 kg × 30 ml/kg = 1800 ml (yaklaşık 1.8 litre) olacaktır.

Kızlar veterinerden geliyorum bugünün tek güzel şeyi oğluşum yaşına rağmen savaşçı çıktı tedaviye cevap veriyor durumu çok iyi baya canlandı Allah’ıma bin şükür.
Çok sevindim 🤲🏼🤲🏼
Bizim kediler çok acı çekermiş, duyduğumdan beri çok üzülüyorum, onlar bize şifa olurken biz onların Ağrı çektiğini bile anlayamıyoruz 😔

bende iyi diyelim iyi olalım modundayım canım çok şükür bugünümüze
sende canını herşeye sıkma bu dünyada en çok kırılanlar çok ince düşünen insanlar inan bana
Çok haklısın, bazen boşver diyorum sonra hissizleştiğimi farkedip geri adım atıyorum, aslında hakedene hakettiği gibi olmak lazım

Denedim fezam ben onu hep yapiyorum zaten cay bile icmem yemeklerle vs... Hiperkinetik mide diyor iste... Surekli calisiyor surekli.. o da sakinlesmekle gececek diyor binilac verdi uyku yapiyor ama baya iyi geldi🌸

Biliyorummmm🙈🫠🤓⚡😎 ve lena buna gelemez bence onun yasam tarzi haline getirtecek bir diyetisyene ihtiyaci var
Allah şifa versin canım, sen bilirsin ne yapman gerektiğini 🥰🥰

Çok sevindim 🤲🏼🤲🏼
Bizim kediler çok acı çekermiş, duyduğumdan beri çok üzülüyorum, onlar bize şifa olurken biz onların Ağrı çektiğini bile anlayamıyoruz 😔
Bizde çok sevindik 🙏 Çok dirayetli canlılar maşallah daha yeni ev yüzü görmüşken kaybedeceğiz diye çok endişelenmiştik ama çok şükür iyileşiyor.

bu hafta başı güzel bir eksi görmüştüm ama iki gündür diyetime uyduğum halde bugün yine artı gördüm nedir benim bu ödemlerden çektiğim ya yarın diyetisyen kontrolüm var bakalım sonuçlar ne olacak diyetisyenime ödem atıcı bişeyler yazsan diyorum sadece su iç diyor günde 3 - 3,5 litre su içiyorum daha ne yapayım fazlasını içemiyorum
Su miktari yeterli canim rakamlara takilma hergun tartilma buda sende strese sebep olur eksi olmasanda vucudunda sıkılasma olur

X