Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kendini biliyorsun birşey diyemem ama gezegen sana meydan okudu bı silkelen yarış içinde yarış var

Abla benmi engel oluyorum kismetine

Afiyet olsun canım

Neyine güvenmiş gezegen

Evet, kısmetlerime sen engel oldun, kafanı kaldırma, sağa sola bakma didin
Göremedim dekolteli yürüyüş yapan delikanlıları

Antalya' da Valilik firtınalı , yağmurlu havalarda 60 kilonun altındakiler dışarı çıkmasın diye duyuru yapıyor . Adamlar zorda kalmasın diye fazla aşağı inmek istemiyorum
Sanırım yurtdışı uçuşlarda artık yolcular da tartılacakmış, bileti ucuza getirmek için kilo vermeye devam etmeliyim

Yarim kilo çok az 1 hafta için bence eskiden olsa 1 kilodan aşağı vermezdim hayırlısı olsun ya gitsjnde yaza kadar bıcır bıcır girelim
Ama sen artık 70 li rakamlardasın eskisi gibi değilsin ki haftada yarım kg normal bence oturmuş kilolar bunlar zor gidecek önemli olan gitmesi. Sen bu yaz çıtır ligine geçersin

Sütlü tatlılar her zaman hafif olur, oruç sonrası tercihimdir

Sebze olarak patlıcanın her türü bu menüye çok güzel yakışır

Denerim canım zaten gündüz yediğim meyve 1 elma zarar vermez fayda eder bence

Ama sen artık 70 li rakamlardasın eskisi gibi değilsin ki haftada yarım kg normal bence oturmuş kilolar bunlar zor gidecek önemli olan gitmesi. Sen bu yaz çıtır ligine geçersin
İnşallah bakalım yavaş yavass gitsin gelmesinler birdaha. Çıtır olmak istemiyorum ben ya hiç yakismaz

Kızlar size bir fikir önereyim gerçi benim değil bir şef yaptı ben çok beğendim. Enginar seviyorsanız eğer onu bildiğin karnıyarık gibi yapın. Baya birebir aynısını yapıyoruz tek fark enginarları kızartma yok çiğden yapıcaz. kıymasını sosunu koyup kısık ateşte pişiriyoruz.
Hem misafirler için de uygun hem servis etmesi kolay.

Karnıyarık olabilir, etli yeşil fasulye, islim kebabı, tavuk baget fırında, İzmir köfte bunların hepsi piric pilavina cok yakışır geri kalan herşey çok güzel zaten afiyet bal şeker olsun

Dün babam diyor kızım pantolon torbalamis diye. Size söylediğim üstüme olmayan pantolon hala olmuyor
Yenisi lazım artık
Neyine güvenmiş gezegen

Evet, kısmetlerime sen engel oldun, kafanı kaldırma, sağa sola bakma didin
Göremedim dekolteli yürüyüş yapan delikanlıları

Abooooo

Hiç yemedim, tadı nasıl bilmiyorum

Şifa olsun
Eşim camide iftara davetli
Ben sorun deyil
Küçük oğlum işte, belki sipariş verecekler, iftardan 2 saat sonra eve geliyor
Büyük oğlum Nuggets almış, onu yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…