Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Farka bak ama ne ince bel o öyle masalahhh 15 sene önce ki halim 54 kilo xs giyiyordum 😭😭
Ne etkilemis olabilir beni onu düşünüyorum yaa gece uyuyamadim diyorum ya
Kereviz,3 kofte,domates corbasi,2 yk yogurt... Yedigim bu.. sadece ictigim suya maden suyu ekledim mineral eksikligim tamamlansin diye o mu yapti acaba? Nasıl korktum gotum gobegim şişti birden🥹😂🙈
Sen nasil oldun gecti mi miden?

Size güzel Erzincan keteleri bırakıyorum ♥️

Ben vuramicam galiba anlamadım artık yavaş kilo veriyorum ya 😞
Canım hedefin haftalık 500 Gr olsun. 20 kilo vermek hedefi ile 5 kg vermek birmi. Yavaş ama düzenli gitsin. Artık ogunlerini normal hayat rutinine uydurarak git. Büyük acliklar düşünme. Sonuçta bu kalıcı olsun istiyorsun ve daimi beslenmeni oturtman gerek ♥️
2-3 gün protein ağırlıklı beslensen. Mesela benim diyetisyenim süt ve ürünlerini kesmişti bu hafta çok az tükettim. Denesen mesela 🙄
Selamm kızlar bugün 13 saat uyumuşum yahu bir kalktım şişlikten gözümü açamıyorum 🤣 anca kendime geldim.

Dün hiç doymamıştım ama bugün iyiyim ara öğüne 30 gr leblebi ekledim baya fark etti. Ananas çayım da kaynadı soğutuyorum.

Yalnız ayakkabı ayağımı çok pis vurdu dün bugün giyemedim terlikle yürüyüş yapmaya niyet ettim denedim oluyor aslında 15 dk yaptım da sakatlık çıkarmayayım diye devam etmedim.
Afiyet olsun canım
Başka bı grupta arkadaşlarım yavuz bişi varya aralıklı oruç denince akla gelenlerden onun kitabını okuyor. Yemekten önce tarçınlı elma tavsiye ediyor. 1 gün dene bakalım gerçi diyetisyen listene ters gitmeyeyimde
Bilemiyorum canim🤷‍♀️
Sanki yılbaşı hedefi diye başlamıştık demi 😍
Kete yaptık resimlerini koycaktim yazdım herkes oruçlu napiyorsun diyip sildim yazıyı silmemisim 🤭
Afiyetle yiyin inşallah ♥️

Canım hedefin haftalık 500 Gr olsun. 20 kilo vermek hedefi ile 5 kg vermek birmi. Yavaş ama düzenli gitsin. Artık ogunlerini normal hayat rutinine uydurarak git. Büyük acliklar düşünme. Sonuçta bu kalıcı olsun istiyorsun ve daimi beslenmeni oturtman gerek ♥️
2-3 gün protein ağırlıklı beslensen. Mesela benim diyetisyenim süt ve ürünlerini kesmişti bu hafta çok az tükettim. Denesen mesela 🙄

Afiyet olsun canım
Başka bı grupta arkadaşlarım yavuz bişi varya aralıklı oruç denince akla gelenlerden onun kitabını okuyor. Yemekten önce tarçınlı elma tavsiye ediyor. 1 gün dene bakalım gerçi diyetisyen listene ters gitmeyeyimde

Sanki yılbaşı hedefi diye başlamıştık demi 😍

Afiyetle yiyin inşallah ♥️
Aslında bu diyet yeme şekli hayat rutinim oldu yani bıraksam bile yine böyle devam ederim🤭 bı deneyeyim bu dediğini süt ürünlerini kesicem dimi ama benim için çok zor en sevdiğim şey çünkü yoğurt. İşte haftalık 500 Gr gitse bile ben sorun yaptığım kilonun çoğunu verdim. Yaza kadar incecik bir kiz olurum ,😂😂 geçen nisan elbisemi giydim bildiğiniz çuval

Aslında bu diyet yeme şekli hayat rutinim oldu yani bıraksam bile yine böyle devam ederim🤭 bı deneyeyim bu dediğini süt ürünlerini kesicem dimi ama benim için çok zor en sevdiğim şey çünkü yoğurt. İşte haftalık 500 Gr gitse bile ben sorun yaptığım kilonun çoğunu verdim. Yaza kadar incecik bir kiz olurum ,😂😂 geçen nisan elbisemi giydim bildiğiniz çuval
17103355801083758838392608627212.jpg
17103356063233079147153377075878.jpg
17103356339658592128790165332421.jpg

Bana verdiği protein diyeti ve hızlandırıcı diyet
Fikir olsun. Birebir uydum desem yalan olur. Ama çıkmadım listeden. Doymadıgim zamanlar ceviz yedim 1-2 tane

Normal tadımlık yersin tatlım . Bir yerlere gitme . Hayatın gerçekleriyle sınavın başarıyla geçecektir ben güveniyorum sana. :KK60:
Bugünkü davete gidemeyeceğim, 🦵 🔥
Yarın ve cumartesi katılmalıyım
Yarını hafif geçirip cumartesi normal yerim, zira hala ödemliyim

X