Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mesaj alintilarda kaybolmuş
Kaptan bu neee ne yaptın bu hafta kız harikasın,muhteşemsin tebrik ediyorum canım daim olsun inşallah, altılara da göz kirpmaya başladın,arayı da çok astın ve yaaa
Tebrikler
Gördüm gördüm
Geçen cumartesi 73.95 çıkmışım 73.40 çıktım şimdi haftalık baz alırsak aslında kilo vermiş sayılıyorum
Bacım sen yeni mi katıldın yarışmaya
Ellerine sağlık canım
Geçen hafta 73.55
Bugün 73.00
Fark -550

Elhan Cordelia Mthn83
Tebrik ederim
Olsun bebeğim şimdi de ben seni karşılarım.bekletme beni çabuk gel.

İnşallah canım

İnşallah tez zamanda sağlıkla canım.

Teşekkürler kızlar
Sen yinede çok oyalanma benim için
Elhan Mthn83
Cumartesi 64.95
Bugün 64.50
Fark -450

Saygılar efenim
Tebrik ederim güzel eksi

Maşallah eridin bittin

Teşekkür ederim Allah razı olsun

Tekrar hoşgeldin

90 lardan kurtuluş haftası olmuş
Evvvetttt çok mutluyum, 89u da es geçtim, haftaya da inşallah yine güzel bir rakam gelir canım, hızlıca 7lere gelmek istiyorum. Kaçamak bile yapmadım bu sabah, oysaki yaparım diye düşünüyordum.

Kızlar birşey soracağım

Islak/kuru robot süpürge kullananlardan hangi markayı tavsiye edersiniz?

En iyisi philips diyorlar, ben roborock diye duymuştum ama kullananların yorumları daha önemli tabi

Duraklama normal sağlıklı kuzum şimdi verdiklerini koruma zamanı gibi düşün ben 8 kilodan sonra uc hafta neredeyse aynı yerlerde süründüm üç aşağı beş yukarı yılma sakın diren
Bu hafta çok üzüldüm cidden çünkü Salı da baya artı görmüştüm şimdide çok bir eksi görmedim bar biraz daha düşseydim öyle duraksasaydı

Öncelikle ellerine sağlık canım kaptanım. Kızlar derecelerinizi çookkk tebrik ederim. Ama ben şimdi kendimi 5. görünce gaza geldim, neden haftaya daha iyisi olmasın ki dimi kızlar.

Merhabalar
Elhan Cordelia

Geçen hafta cumartesi :109.9
Bu sabah:111.2
Fark: artı 1,3
Yaa iyi misin
Kötü mü gitti bu hafta lütfen kendini bırakma
Eki Görüntüle 3398614
Geçen hafta 72.100
Bugün 70.900
Fark - 1.200 gr

Elhan @Minicikfzt
@badem000 bu hafta hergün seni yedim( malefef kavrulmuştu)
Maşallah abla
Iyiyim canim
Katilacagim takimlara
Sabah tartildim
Sanirim gecen hafta 65.2 ydim
Bu hafta cumartesi 65 ciktim

Fark -200 gram
Ooo fıstık
Sağol canım 1,5 ay önce beynine pıhtı attı. Kontrol randevusu var salı günü. Denge kurmakta zorlanıyor. Yeni yeni koluna girince adım atmaya başladı.
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah
Yaa kötü değildi sanki
Geçen cumartesi günü : 99.2 kg
Bugün : 99.4 kg
Fark : + 200 gram

Elhan Cordelia @Minicikfzt

Eki Görüntüle 3398626
İyi misin canım bırakma kendini
Geçmiş olsun yatman lazım diyeceğim de çok yoğunsun Allah kolaylık versin
Yok usul usul hareket iyi geldi
Evvvetttt çok mutluyum, 89u da es geçtim, haftaya da inşallah yine güzel bir rakam gelir canım, hızlıca 7lere gelmek istiyorum. Kaçamak bile yapmadım bu sabah, oysaki yaparım diye düşünüyordum.
Ben 1 dlm kek yedim 2 halka sucuk
Kızlar birşey soracağım

Islak/kuru robot süpürge kullananlardan hangi markayı tavsiye edersiniz?

En iyisi philips diyorlar, ben roborock diye duilarm ama kullananların yorumları daha önemli tabi
Ben yeni aldım canım. Halılarım ince yolluk gibi. O yüzden halı üstü kullanmıyorum. Mutfak için çok iyi oluyor benim için. Küçük oğlum zarar verir diye korktum ama sıkıntı olmadı daha. Silme işi nemli toz alma gibi düşün. Senin sildigin gibi değil. Benim koltukların altına girmiyor. O yüzden sadece görünür yerleri alıyor
Mthn83 kaptanım çok tebrik ederim maşallah sana 4 gündür tiroid ilacımı içemedim belki de ondan artı gelmişimdir. Sen ilaç deyince aklıma geldi
Yaa ihmal etme canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…