Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba 😞 bakakaldım tartıya…ben baya eksi bekliyordum

Geçen cumartesi 109.6
Bugün 109.7
Fark + 0.1

Anladıysam ne olayım 🤷‍♀️😞😞😞 fazla mı kıstım acaba ? Bundan sonra yediklerimin fotosunu atacağım bir bakalım çok mu az çok mu fazla
Elhan Elhan @Mthn83
Vardır bir sebebi :işsiz:Uzulme canım. Toparlaman için dua ediyorum. :dua:

Geçen cumartesi 109.6
Bugün 109.7
Fark + 0.1

Anladıysam ne olayım 🤷‍♀️😞😞😞 fazla mı kıstım acaba ? Bundan sonra yediklerimin fotosunu atacağım bir bakalım çok mu az çok mu fazla
Elhan Elhan @Mthn83
Ben de kendimi anlamış değilim canım boşver haftaya güzel eksi göreceğiz

Geçen cumartesi günü : 99.2 kg
Bugün : 99.4 kg
Fark : + 200 gram

Elhan Elhan Cordelia Cordelia M Minicikfzt

1000037593.jpg

Günaydın 😍
Bugün ki bahanelerimi sıralayım tartı öncesi 🙄
Mens şişliğim var
Dünkü spordan dolayı kas şişliğim var ve belim tutulu 🙄
Gece 4 de annem geldi uçaktan onu karşıladık uykusuzum 🥱
Yukarda bı yerlerde ay var dolumu değil mi bilmiyorum kısmet artık 🙄
Bu arada belim gerçekten kötü korse olsa çok işe yarar 🙁
Geçmiş olsun yatman lazım diyeceğim de çok yoğunsun Allah kolaylık versin 🙏

Kac gitti şimdiye kadar olması normal balım 😊
Ben başkasının evinde tartılmıştım 84,8 gibi birşeydim acayip üzülmüştüm o gün 😅 daha sonra dikkat etmeye başladım kendi tartım geldiğinde 82,5 ile başladım 1 ay 10 gün oldu başlayalı 75,500 şuan 💕 kendi tartıma göre 7 kg diğer tartıya göre 9 🌸

Ben başkasının evinde tartılmıştım 84,8 gibi birşeydim acayip üzülmüştüm o gün 😅 daha sonra dikkat etmeye başladım kendi tartım geldiğinde 82,5 ile başladım 1 ay 10 gün oldu başlayalı 75,500 şuan 💕 kendi tartıma göre 7 kg diğer tartıya göre 9 🌸
Duraklama normal sağlıklı kuzum şimdi verdiklerini koruma zamanı gibi düşün ben 8 kilodan sonra uc hafta neredeyse aynı yerlerde süründüm üç aşağı beş yukarı yılma sakın diren 🫶🏻

Geçen cumartesi 109.6
Bugün 109.7
Fark + 0.1

Elhan Elhan @Mthn83
+100 bugün halledilecek bir artı. Az önce farklı bir tartı vardı sanki aklım karıştı :confused:

Artık bende troid varmi diye şüpheleniyorum bayramdan sonra bir doktora gorunucem bakalım kardesimde de var neden ilaç kullanmiyorsun sen canım
Belki de vardır canım, kan testiyle hemen hormonlara bakıyorlar bence ihmal etme. Bende sadece hormon bozukluğu yok canım, nodül falan da var, verilen tedavi yan etki yapıyor o yüzden şimdilik böyle devam. Arada kontrole gidip nodülün boyutunu kontrol ettiriyorum.

Tebriklerr canım hedef kaç senin

50 lere ne kaldı şurada Tebriklerr

Tebriklerr canım

Hosgeldin canım geçmiş olsun

Tebriklerr kızlar eline sağlık kaptanım 👏👏
Teşekkür ederim 🥰 sanirim 56-57 bana yeterli olacak bir sure bu kiloyu koruyup sonra tekrar bi atak yaparim 2 -3 kilo vermek icin... Az kiloda olunca Surekli kilo eksilmesi yasamak bunyeyi dusuruyor o yuzden molali devam etmeli👌🏻

Belki de vardır canım, kan testiyle hemen hormonlara bakıyorlar bence ihmal etme. Bende sadece hormon bozukluğu yok canım, nodül falan da var, verilen tedavi yan etki yapıyor o yüzden şimdilik böyle devam. Arada kontrole gidip nodülün boyutunu kontrol ettiriyorum.
Geçmiş olsun canım

X