Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG20240309120333.jpg

Başlangıç diyelim
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia

Bir şey sorucam şimdi benim akıllı saatim hep kolumda yürüyüş ya da leslie yaparken fitness programını açıyorum ama tüm adım sayısını totalde gösteriyor. Malum bebek huzursuz olumca ben sürekli ayaktayım zaten spor yaptığım günler total adım sayım 12-13 bin oluyor ama spor yapmadığımda da 6-8 bin arası değişiyor. Bunu hem spor hem adım sayısı olarak ayrı ayrı mı yazmam gerekiyor? Ben sadece sporlarımı yazıyorum
Tüm adım sayısını yaz canım benim akıllı saatim yok ama mesela Leslie yaparsam Leslie puanı olarak söyleyip ekstra gün içinde attığım adım sayısını da puan olarak söylüyorum sadece tempolu olmak zorunda değil adım sayısı

Tüm adım sayısını yaz canım benim akıllı saatim yok ama mesela Leslie yaparsam Leslie puanı olarak söyleyip ekstra gün içinde attığım adım sayısını da puan olarak söylüyorum sadece tempolu olmak zorunda değil adım sayısı
Tamamdır çok teşekkür ederim o zaman öyle yapayım ben sadece sporumu ve süresini söylüyordum 30 dk leslie ya da 30 dk yürüyüş diye

Beth18 Beth18 canım bildirim yapacak misin :KK68:
Bu hafta takımlara girecek misin 🙈 Yazmisken bir de halini hatrini sorayim iyi misin :KK60:
Iyiyim canim
Katilacagim takimlara
Sabah tartildim
Sanirim gecen hafta 65.2 ydim
Bu hafta cumartesi 65 ciktim

Fark -200 gram

Eklentiler

• 20240309_093500.jpg
    20240309_093500.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 19
X