Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aa hiç öyle düşünme burası her şeyden önce eğlenerek zayıflamaya çalıştığımız samimi bir platform bence yani suçluluk hissedip kendini üzme olabilir bazen psikolojik olarak bile zayıflamak istedikçe vücut ters tepebiliyor yani elinden geleni yapmışsan için rahat olsun. Kazanmak da kaybetmek de var bu işin içinde ucunda ölüm yok ya rahat ol 🤗🤗🤗❤️❤️ desteğinle hep yanımızdaydın kaptanımm tartıya yansıyanlar ikinci planda 🤗🌸🌸
Teşekkür ederim canım 🥰

Ne şanslısınız canım, çok mutlu oldum, hep öyle olsun inşallah. Kütüphaneyi kullansın bence, bulunduğunuz şehir neresi bilmiyorum ama güzel kütüphaneler var mıdır?
Belediyenin çok güzel kütüphanesi var ama yakınlarda değil.
Hatta küçük çocuklar için bile var çocuklara özel 😍

İyi Akşamlar Hepinize Arkadaşlar 🍃🌸
@Elhan M Minicikfzt Cordelia Cordelia

08.03.2024 Beslenme Listem

Sabah 05:30
Lorlu yeşillikli salata
2 kepekli galeta
5 yeşil zeytin
1 kupa yeşil çay 🍃

Öğlen 14:00
2 yağsız köfte
1 kase yoğurt

15:00 Sütlü Kahve

Akşam:Yok

22:30 gibi Yeşil çay 🍃

8 bardak su içildi
Yatana kadar 10 olur 🌼

Bugün tüm gün dışarıda olunca
Düzen biraz şaştı 🍀
Afiyet olsun canım, düzen şaşsa da seni yolundan şaşmamışsın yine, tebrik ederim.
@Elhan Mthn83 Mthn83
Kahvaltı 11.00
Ikı haşlanmış yumurta peynır
Ara yulaf lapası
Akşam brokoli havuç haşlama yoğurt
Eşime börek yapmıştım bir ısırık tadına baktım
Cordelia Cordelia 50 dk reformer
2-3 adet ceviz
Su 1.5 lt

Kaptanlığın için teşekkür ederim yarın eksi görmek ümidiyle 😊
Afiyet olsun canım çok güzel menü.
Menü bildirmeye geldim M Minicikfzt @Elhan

Kahvaltı
8.30
İki ısırık poğaça, 1 sıkım çiğköfte

Akşam 17.00
1 yumurtadan kaşarlı omlet
3 dilim beyaz ekmek🥲
1 şerbetli kurabiye
2 sıkım çiğköfte
3 adet sarma

21.30
Fındıklı latte

Kermeste deli gibi yemeyi hayal ediyordum ama standı bırakamadığım ve satışa odaklandığım için yemedim 🤭🤭( bu yememiş halim yani düşünün)
Yine de beklediğimizden az yemişsin canım, afiyet olsun.
8 Mart
7.00 Kahve
11.00 Bir dilim çavdar ekmeği, peynir , üç badem , iki ceviz, bir orta boy muz
17.00 İki servis kaşığı et sote, iki kaşık nohutlu pirinç pilavı , bir bardak ayran
İki litre su
M Minicikfzt ❤️
Cordelia Cordelia ❤️
Afiyet olsun kaptanım, yine güzel bir menü.

Vallahi sabah tartıldım baktım 74 leri gördüm 73.00 çıkmıştım salı günü ama salıdan bu yana cozuttum malum ve Leslie falan da yapamadım hiç o yüzden yarın bari 75 çıkmasam diyorum tek başıma takımın kaybetmesine neden olurum bu yüzdeyle çünkü 🥹🥹
hangi takımdaydın canım.

eşim kadınlar günümü bana kocaman çikolata alarak kutlamak istemiş 😵‍💫 e dedim bravo harika bir fikir 👏🏻 tövbe yarabbim 🤷‍♀️
Ayy cok hoş iyi yapmış. Kızma canım bir çocuğu sevindirirsiniz. Saril cok iyi düşünmüşsün de. Ama biz bunu bir çocuğa hediye edelim şimdilik uzak durmalıyım de.❤️

Kızlar birşey soracağım.Kafama çok takıldı.İş yerime 15 gün gidiyorum 15 günde evde çalışıyorum. İşyerine gittim bugün. Arkamda konuşmuşlar çok zayıfladı sorunu var galiba demişler 😅 Ben şimdi ne diyeyim bu insanlara laf mı arıyorlar 🤭 yoksa iyiliğime beni düşündükleri için mi bu şekilde düşündüler.Bende bu kadar düşüneceklerine bana sorsalardı diyet yaptığımı söylerdim dedim güldüm geçtim .Ama benim içim içimi yiyor şu an .Ben insanlara çok karışmayan sakin bir tipim normalde bu tarz olaylarla ilk defa karşı karşıya kaldım.Merak eden kişilere gidip zayıflamamın sırrını mı versem acaba 😁😁
🧿🧿🧿 maşallah sana. Haberi getiren senden onlara götürmüştür. 🤔

Çevrendekileri mi farketmiyorsun ?
Kusura bakma canım geçmiş yapamıyorum.
Ben iyi arkadaş olduğumuzu zannediyordum canım, bir anda beni dışlayıp aslında arkadaş bile olmadığını zannettiğim kişilerle tuhaf hallere girdim. Sakın yanlış anlama isteyen istediğiyle dilediğini yapabilir ama ben kendimi aptal gibi hissettim, yalnızlığımı falan farkettim. Kısaca böyle özetleyebilirim, diğer arkadaşları konuyla daha fazla da sıkmak istemiyorum. Çok şükür üzüntüm falan da geçip gitti. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

X