Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım

Bir hafta boyunca 2 kere dedi.Ama ben yemiycem gerek yok Sen seviyorsan yersin söyle ona göre yazsın.Ben 3 haftayı doldurdum hiç kaçamak yapmadım
Normal zamandada haftada 1 kere dedi.
Tatlıyı çok seviyorum maalesef Diyetisyende sabahları tahin pekmez ara öğünde hurmalı ya da kendi tariflerinden verdi onlar baya kesti tatlı isteğimi. Ama ramazanda şimdi malım her yer tatlı dolup taşıcak haftada 1 yemesemde 10 günde bir belki yerim izin verirse :)
Benimde 1.5 ay oldu henüz kaçamak yapmadım şükür

Maşallah 1.5 ay uzun süre. Benim 20 gün oldu bir kez yaptım ciddi olarak evlilik yıl dönümüydü haftaya da eşimin doğum günü bir dilim pasta yiyeceğim ne zamandir o pastanın hayaliyle yaşıyorum

Kıskanmışlar bence canım, çünkü daha önceki kilolu halini bilen senin zayıflamak istediğini de tahmin edebilir. Ve zayıfladığını görünce gelip tebrik etmesi gerekir, ne güzel kilo vermişsin falan diye.

Ya da neyse yaa ben çok taze iş arkadaşlarıma bilenmiş biriyim, onun gazıyla da yazıyor olabilirim

Maşallah 1.5 ay uzun süre. Benim 20 gün oldu bir kez yaptım ciddi olarak evlilik yıl dönümüydü haftaya da eşimin doğum günü bir dilim pasta yiyeceğim ne zamandir o pastanın hayaliyle yaşıyorum
Yaaa insan bi hedef belirleyince o anı sabırsızlıkla bekliyo haklısın:)
Banada geçen hafta bir öğün serbest dedi ama yapamadım :)

Allah kolaylık versin kaptanım
Cumartesiye kadar dişini sıkman lazım.
Bugün Filistin için kermes vardı okulumuzda gerisini sen tahmin et canım hocam
Bence sen yorulmuşsun ve dinlenebilmek için vücudun hastalık üretmiş ben bı kere çok yoruldum, hasta olsam da dinlensem demiştim, kolumu alçıya almışlardı evren çok hızlı cevap verdi.
Ay Allah korusun öyle bir şey değil benimki

Bence de kıskandılar beni oh iyi oldu onlara

Afiyet olsun canım, ayrıca geçmiş olsun. Umarım artık daha iyisindir.
Afiyet olsun canım, öğle sağlam olmuş neyse ki. Sen de bugün tek öğünle kalmışsın.
Bence kötü bir durum yok, menün gayet iyi.
Afiyet olsun kaptanım, menün güzel. Bir turşu etkilemez bence.
Afiyet olsun canım, menü yürüyüş çok güzel. 4 litre suya çok şaşırdım.
08.03.2024

10:00 1 fincan kahve

12:30 2 dilim tambuğday içine marul peynir domates

15:00 kahve

19:30 1 fırın balık
1 tabak salata

2 litre su
Elhan M Minicikfzt
Afiyet olsun canım güzel menü.

Teşekkürler tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…