Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yooookkk unutmam :KK70:
HAtta esiminkini de aliyorum cumartesi gununden sonra yanima:)
ben ona guvendim o bana guvenmis ikimizde ortada kaldik o gun dimdizlak :)
Allahtan evin sigortasi vardi aradik geldi ama uzun zaman sonra :)
Bu birbirimize güvenme işini biz de yapmıştık o günden sonra arabaya yedek anahtar koyduk. :KK51:

Günaydın kızlar bugün bana hiç gün aymadı bütün gece bir dakika bile uyku uyuyamadım oğlumla hep ağladı galiba diş çıkaracak gün içinde de aktif olamam muhtemelen menü yazmaya çalışacağım
Günaydın kaptanim. Çocuğun diş cikarmasi eşittir uykusuz geceler. :KK51:Allah yardımcınız olsun canım. :dua: Burayı merak etme kaptanım . :KK68:

Günaydın kızlar geçmişi tam okuyamadim sayfalar sayfalar giz attığım kadarıyla Cordelia Cordelia annenler dönmüş allah kabul etsin gözün aydın canım🥰 @gezegenfeza sağlık durumunun iyiye gitmesine çok sevindim 🙏
Yeni gelen arkadaşlar var etiket yapamadım hepiniz hosgeldiniz bol eksileriniz olsun insalahhh 🥰🌼🌼 dün yediğim kofte fazla idi beni mahvetti bi yürüyüş yapayım bugün öğleye kadar sadece su olacak insalahh
Çok sağol canım🙏❤️

Günaydın kızlar bugün bana hiç gün aymadı bütün gece bir dakika bile uyku uyuyamadım oğlumla hep ağladı galiba diş çıkaracak gün içinde de aktif olamam muhtemelen menü yazmaya çalışacağım
Zor zamanlar bilirim ama inanki hepsi geçiyor sağlıklı olsunlar yetiyor.Tecrübeli uykusuzluğu sonuna kadar yaşamış bir Anne olarak yazdım.Ana okulunda şimdi Nisan'da 6 olucaz nasipse 😇

Yok kuzum korkma buradaki hanımlar güle oynaya yağ yakıyorlar . :sus:
Açım diyenleri görünce ölü taklidi yap ya da sessizce uzaklaş, sana bulaşmasın çünkü onları görünce aç olduğumu fark ediyorum. :işsiz:
Hedefimize ulaşacağız elbette :dua::KK200:
Oh mis bende öyle olurum umarım👌🏻🥳
İlk tartı sonucum da şöyle bir ayda 1.4 kg almışım bir de regl olamadım onun da ödemi var neyse gidecek gidecek 💪🏻

Eklentiler

• 1000040955.jpg
    1000040955.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 17
Günaydın Arkadaşlar 🙋
Güne Erken Başlıyanlar 😇
Güzel Bir Gün Olsun 🌸

Bu sabahki kahvaltım ektedir.
Fikir amaçlı paylaştım 🥗
5 yemek kaşığı lor
Keten tohumu
Çeyrek avakado
2 yaprak marul
1 havuç 🥕
4 tam ceviz
5 yeşil zeytin
1 yemek kaşığı zeytinyağı
Günaydın ❤️😘
Günaydın kızlar geçmişi tam okuyamadim sayfalar sayfalar giz attığım kadarıyla Cordelia Cordelia annenler dönmüş allah kabul etsin gözün aydın canım🥰 @gezegenfeza sağlık durumunun iyiye gitmesine çok sevindim 🙏
Yeni gelen arkadaşlar var etiket yapamadım hepiniz hosgeldiniz bol eksileriniz olsun insalahhh 🥰🌼🌼 dün yediğim kofte fazla idi beni mahvetti bi yürüyüş yapayım bugün öğleye kadar sadece su olacak insalahh
Günaydın ❤️😘
😘❤️ günaydın
Günaydın canım 😘❤️
❤️😘Günaydınnnnnn
Günaydın canım. Allah kolaylık versin 😘❤️🙏
Günaydın yeni çıtır ❤️😘

Merhaba mutlu anne,
Allah bağışlasın yavrularınızı. :dua:
Diyetisyen listenize uyup bizimle devam ederseniz sağlıklı sonuçlar alacağınızı düşünüyorum. :KK68:
Aramıza katilmanizdan mutluluk duyarız. Yarın sabah fotoğrafli kilo bildiriminizle ilk adımı atabilirsiniz. İlk ogununuzu. yemeden tartilip bizimle paylaşin. Kilo takibinizi yapalım.
Akşamları veya gece yeme işi bittikten sonra menü bildirimi yapıp beni etiketleyin. Bir haftalik hazırlık bölümünden sonra arzu ederseniz takım seçmelerine girer takımlara dahil olursunuz. Zaman içinde diğer detayları da konuşur yardımcı oluruz . :KK68:İlk sayfamızda katılım formumuzu doldurdunuz mu ?
Merhaba çok teşekkür ederim iyi niyetiniz için:)
Ben biraz tombik bir anneyim ve artık kurtulmak istiyorum. Böyle gruplarında motivasyonu artıracağını düşünüyorum. Tartı 06.03.2024 tarihine aittir.
ADINIZ: Çiğdem
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ: 171
KİLONUZ: 95.94
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:bankacı ama şuan doğum izni
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:yemek yemeyi çok sevmem
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:sağlık ve fiziksel görünüşümün daha iyi olması için
IMG_4592.jpeg

Merhaba çok teşekkür ederim iyi niyetiniz için:)
Ben biraz tombik bir anneyim ve artık kurtulmak istiyorum. Böyle gruplarında motivasyonu artıracağını düşünüyorum. Tartı 06.03.2024 tarihine aittir.
ADINIZ: Çiğdem
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ: 171
KİLONUZ: 95.94
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:bankacı ama şuan doğum izni
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:yemek yemeyi çok sevmem
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:sağlık ve fiziksel görünüşümün daha iyi olması için
Eki Görüntüle 3397185
Günaydın başlangıcın hayırlı olsun 🙏❤️

X