Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın Arkadaşlar
Güne Erken Başlıyanlar
Güzel Bir Gün Olsun

Bu sabahki kahvaltım ektedir.
Fikir amaçlı paylaştım
5 yemek kaşığı lor
Keten tohumu
Çeyrek avakado
2 yaprak marul
1 havuç
4 tam ceviz
5 yeşil zeytin
1 yemek kaşığı zeytinyağı

Eklentiler

• IMG_20240306_053044_276.jpg
    134 KB · Görüntüleme: 23
Günaydın ece harika bir kahvaltı afiyet olsun canım

Günaydın Ecem
Çok sağlıklı bir kahvaltı afiyet olsun canım

Günaydın kızlar geçmişi tam okuyamadim sayfalar sayfalar giz attığım kadarıyla Cordelia annenler dönmüş allah kabul etsin gözün aydın canım gezegenfeza sağlık durumunun iyiye gitmesine çok sevindim
Yeni gelen arkadaşlar var etiket yapamadım hepiniz hosgeldiniz bol eksileriniz olsun insalahhh dün yediğim kofte fazla idi beni mahvetti bi yürüyüş yapayım bugün öğleye kadar sadece su olacak insalahh

Günaydın kankişim. Mercimekli köftenin ödemi seni yoracak..

Bebeğini sağlıkla buyutmeni dilerim.
Ailenizin pek şansı yok kulübün adresini bulmasinlar yeter ki telefonu orta yerde bırakma
Hedefine, istediğin inceliğe ulaşman ümidiyle luckycim.

Suçum neyse çekeceğim hakim bey cikiyormuyuz

Günaydın kaptanım
Eşim beni X partisine bulaştırmış. Bugün Atatürk'ün Antalya' ya Gelişi ve erkene alinan bir 8 Mart programı var saat 10' da oradan haber bekliyorum kuzum. Yağmur dolayısıyla erteleyebilirler . Eşofmanla katilsam ayıp olur mu arada derede kaldım ceketle yürümek istemiyorum program yeri de sahil . Sen çık bitanem .

Şifa olsun

Fezom bana gelen bildirimi tıkladım oraya kendi isteğimle gitmedim. İşin tuhaf olan bölümü kendimi burada zannediyordum bir baktım farklı mekandayim ve tek başimayim .
Yani ben masumum hakim bey, ben bu yola kendim düşmedim, gazozuma ilaç attılar
(Anlamıştım)

Çok teşekkür ederim, tüm hastalara şifalar versin Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…