Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geç saat kahve yaptım, 2 yudum aldım, sesi geldi, uyusun diye yanında yattım, benimde uykum geldi
Ben besıge giremiyorum onu yanima aldım sonra kalktım cokngüzel uyuyordu dedim yerine koyayım vızıldadı az daha durdum oturdugum yerde yatakta yani kafam one dogru gidince anladım hala gece neyse koydum yerine 10 dk sonra geri uyandı emdi geri yattı bu gece kac saat uyudum bilmiyorum

tesekkur ederim

Allah kolaylık versin canım bebek zor iş, insan uykusuzluktan perişan oluyor.

Elhan abla benide şu 80 ler liginden fırlat bir yukarı 70 lere nolur yaaaa nolur cok istiyorumm bu hafta olmaz ama insa iki hafta icinde gideyim oraya çok sıkıldımm..

bu hafta emeeek kan ter haftası ilan ediyorum kendimee

bu hafta cordişimin listesini uygulamayı düsunuyorum ama her güne yumurta koyarak
Cordelia

Yatana kadar acıkırsam elma yerim demişim ne kadar masumum

M Minicikfzt Kaptanım dün gece bazı günahlara girdim ben, boğaz ağrısı öksürük hapşırık halsizlik hepsi birden üstüme geldi çorba dan sonra hala kendimi aç hissettim maalesef beni askıya mı alsanız napsanız ramazanla mi gelsem yeniden aranıza bilemedim gerçekten takıma zarar vermek de istemiyorum ama ciddi hastalandım hani aç kalıp bağışıklığı düşürmek de istemiyorum halim olmadığı için sağlıklı beslenip tok kalmayı da başaramiyorum. Yoksa bir heves dün kabak çorbami yaptım hani üç dün iki kilo veririm rahat diye düşünüyordum ama hastalığı hesaba katmamistim. Ne dersiniz nasıl yapalım

Çok geçmiş olsun canım merak ettim bağışıklık için ne yedin acaba

Göbeği nereye giderse gitsin sana kötü örnek oluyor... belli bir saatten sonra yemeyin kuzum. İlk günler zor oluyor ama sonra beyin kabul ediyor. Gerçi dün beni çok kandırmaya çalıştı dedim bi git yemem bu numaraları

Canım sen emziriyorsun yumurta koy sebzeyi artır ama 7 lere gel ne olur ben gitmeden lütfen lutfen

Geçmiş olsun canım.
Hastayken kilo veremezsen izinde daha çok alırsın iyi düşün kararını ver kuzum.

Rabbim yardımcın olsun canım, çok yaşadım, iyi bilirim, gündüz de popiş koltuk yüzü görmezdi, ayak tabanlarım sızlardı artık . Neyseki ben 1 gece sonra annesine teslim edeceğim, diğerleri bugün yolcu, yarın herkes ait olduğu yerde olacak inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…