Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yatana kadar acıkırsam elma yerim demişim ne kadar masumum 😂😂

M Minicikfzt Kaptanım dün gece bazı günahlara girdim ben, boğaz ağrısı öksürük hapşırık halsizlik hepsi birden üstüme geldi çorba dan sonra hala kendimi aç hissettim maalesef 🥹 beni askıya mı alsanız napsanız ramazanla mi gelsem yeniden aranıza bilemedim gerçekten takıma zarar vermek de istemiyorum ama ciddi hastalandım hani aç kalıp bağışıklığı düşürmek de istemiyorum halim olmadığı için sağlıklı beslenip tok kalmayı da başaramiyorum. Yoksa bir heves dün kabak çorbami yaptım hani üç dün iki kilo veririm rahat diye düşünüyordum ama hastalığı hesaba katmamistim. Ne dersiniz nasıl yapalım
Geçmiş olsun canım 🤲🏼

Elhan Elhan abla benide şu 80 ler liginden fırlat bir yukarı 70 lere nolur yaaaa :KK61::KK61::KK61:nolur cok istiyorumm bu hafta olmaz ama insa iki hafta icinde gideyim oraya çok sıkıldımm..

bu hafta emeeek kan ter haftası ilan ediyorum kendimee:KK73::KK73::KK73:

bu hafta cordişimin listesini uygulamayı düsunuyorum ama her güne yumurta koyarak
@Cordelia
Fişini çektim mizragi elime aldım istersen gitme
:KK62::KK62:

Yatana kadar acıkırsam elma yerim demişim ne kadar masumum 😂😂

M Minicikfzt Kaptanım dün gece bazı günahlara girdim ben, boğaz ağrısı öksürük hapşırık halsizlik hepsi birden üstüme geldi çorba dan sonra hala kendimi aç hissettim maalesef 🥹 beni askıya mı alsanız napsanız ramazanla mi gelsem yeniden aranıza bilemedim gerçekten takıma zarar vermek de istemiyorum ama ciddi hastalandım hani aç kalıp bağışıklığı düşürmek de istemiyorum halim olmadığı için sağlıklı beslenip tok kalmayı da başaramiyorum. Yoksa bir heves dün kabak çorbami yaptım hani üç dün iki kilo veririm rahat diye düşünüyordum ama hastalığı hesaba katmamistim. Ne dersiniz nasıl yapalım
Çok geçmiş olsun canım öncelik senin sağlığın tabi ki kendini aç bırakma 😔 askıya alma konusuna gelince Elhan Elhan abla bilir canım

Canım Allahin izni ile buradayım yaza 60 olacağım inşallah. Bu hafta böyle olsun ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘
Bende 60 olacağım ipi sıkı tutucam dahada 😃
Hayırlı sabahlar
Tabi ben uyanalı 2,5 saat oldu
Bebiş uyarttı, şimdi o uyuyor, olan bana oldu :işsiz:
Yaş gectimi ufaklık bakmak zor neyse az kaldı canları sağ olsun da
Yaza kadar ben de sana eşlik edip 60 olacağım inşallah 🥰
Bende bendeeeeeeee 😃😍
Bebiş uyudu, çorabımı giydirene kadar uyanmazsa ayakucuna kıvrılırım 🥰
Insalhhh
🤣😂🤣😂🤣Ben besıge giremiyorum onu yanima aldım sonra kalktım cokngüzel uyuyordu dedim yerine koyayım vızıldadı az daha durdum oturdugum yerde yatakta yani 😂🤣😂 kafam one dogru gidince anladım hala gece neyse koydum yerine 10 dk sonra geri uyandı emdi geri yattı bu gece kac saat uyudum bilmiyorum
Ayyy oğlum küçükken ağladığımı bilirim hiç uyumazdı gece Allah yardımcın olsun canım benim
Günaydın❤️🥰😘🥰😘🥰 ❤️
Dün erken yattım saati çıkarmıştım tam kaçtı bilmiyorum ama bence 1 gibi😘
Günaydın canım
Eki Görüntüle 3395872
Elhan Elhan
Gece döndük eve. Sabah maalesef sonuç bu.
Umarım yolculuğun ödemidir.
2 güne iner canım sen halledersin ödemi
Amin 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Bugünde fena deyilim aslında, giydirmeye gelecekler, giyerim, bikaç saat sonra çıkarırım
Allah daha daha iyi etsin canım sevindim senin adına 🙏

Bende 60 olacağım ipi sıkı tutucam dahada 😃

Yaş gectimi ufaklık bakmak zor neyse az kaldı canları sağ olsun da

Bende bendeeeeeeee 😃😍

Insalhhh

Ayyy oğlum küçükken ağladığımı bilirim hiç uyumazdı gece Allah yardımcın olsun canım benim

Günaydın canım

2 güne iner canım sen halledersin ödemi

Allah daha daha iyi etsin canım sevindim senin adına 🙏
İnşallah öyle olur💞😍

🤣😂🤣😂🤣Ben besıge giremiyorum onu yanima aldım sonra kalktım cokngüzel uyuyordu dedim yerine koyayım vızıldadı az daha durdum oturdugum yerde yatakta yani 😂🤣😂 kafam one dogru gidince anladım hala gece neyse koydum yerine 10 dk sonra geri uyandı emdi geri yattı bu gece kac saat uyudum bilmiyorum
Ben de bu gece hiç uyumadım gibi canım saat 12 gibi uyudu 2 gibi uyandı bir daha hiç kendimi yatağa atamadım bile hep oturdum yatakta🥺

X