Popüler Konu LenaG ile MasterFit

eeee iyi sütlü tatlı gözüyle bakıyorum ben ona
Yemin ederim Elhan gelip beni topikten Atıcak yaa
Yanında beni de
Yemeesssss 99 u göreyim bi ödül vereceğim kendime o zamana kadar
Ben her cumartesi tartıda güzel bir rakam görürsem minik bir ödül yapacağım. Tüm hafta bu şekilde motive olacağım. İnşallah sen de en kısa zamanda görürsün canım
Lig siralamasina bu hafta girebilirdin aslında. Benim ihmalim oldu. Hazırlık grubunda bildirimsizler çoktu arada kaynamissin .
Can sağolsun, ben bu kadarını bile beklemiyordum bugün. Neyse ki artık hazırlık grubunda değilim, muafiyeti çabuk geçtim, artık yerim yurdum belli

Kuzum ben 106 diyim ne dersin, umarım şubatı tutulduğum gibi martıda tuttururum

02.03.2024

10:00 1 fincan yeşil çay

12:30 kahvaltı
2 dilim tam buğday ekmek
1 domates
1 dilim peynir
6 zeytin
1 köz biber
Çay

17:30 akşam
1 kase sulu köfte
1 tabak haşlanmış lahanadan salata

21:00 1 fincan sütlü kahve 1 hurma

3 litre su

Adım 5640

Elhan Cordelia M Minicikfzt

Eklentiler

• IMG_3382.jpeg
    53 KB · Görüntüleme: 19
200 gram verdim manti yemeliyim mi dedin Afiyet olsun

Hııım iyi eskiden çok yürürdük sahilde 10 yıl öncesi filan. sahildede yürüyüş yapan çok oluyor aslında, devam ediyorsa sabahları 7 de sahilde spor hocası sporda yaptırıyordu
Sabah bakmadım akşam tırstım biraz yürüyen var ama gereksiz çok insan var. Yürüyüş arkadaşım çalışıyor o yüzden biraz geç geliyor o saatte yürüyünce de ben gerildim

Sabah bakmadım akşam tırstım biraz yürüyen var ama gereksiz çok insan var. Yürüyüş arkadaşım çalışıyor o yüzden biraz geç geliyor o saatte yürüyünce de ben gerildim
Sabah erken çok iyi oluyor çünkü spor yapan yetişkin insanlar var ve sakin. geç vakit yürünmez bende burda gölete gidiyorum ama gün içinde veya gece gitmek istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…