Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Geçen hafta 65.95
Bugün 65.10
Fark -850 gram

Aylık ölçümlerimi de bırakıyorum buraya böyle görmek hoşuma gidiyor 🫶🏻🧿

@Mthn83 Şubat hedefim 65 di çok şükür başardım zor oldu biraz yalan yok , Mart hedefi olarak 63 demek istiyorum 🫶🏻
Çok güzel incelmişsiiinnn 🧿🧿🧿👏👏👏senin boyun kaç?

Çok geçmiş olsun canım 😔

Doğum günün kutlu olsun canımmm nice güzel, mutlu, huzurlu, keyifli, sağlıklı yaşların olsun 🥳🥰🤩🤩

Geçmiş olsun kızına canım 😔
Ne var kulağında, ağrı mı?
Okulda işitme tarama testinde gecemedi canim. İkincisini gelip yaptılar ikincisinde de geçememiş. Yapılırken yanında idim. Sessiz ortamda sağladım ama bazı sesleri duyamamis. İki üç gündür onunla uğraşıyoruz. Orta kulak iltihabı olabilir denildi. Çünkü doğduğunda sıkıntı olmamıştı. İki kere girdi çünkü teste. Eğer orta kulakta sıkıntı varsa tüp takılacak denildi.bir doktor sıkıntı yok dedi. Biri var diyor biri yok diyor. Kafam allak bullak oldu.

Okulda işitme tarama testinde gecemedi canim. İkincisini gelip yaptılar ikincisinde de geçememiş. Yapılırken yanında idim. Sessiz ortamda sağladım ama bazı sesleri duyamamis. İki üç gündür onunla uğraşıyoruz. Orta kulak iltihabı olabilir denildi. Çünkü doğduğunda sıkıntı olmamıştı. İki kere girdi çünkü teste. Eğer orta kulakta sıkıntı varsa tüp takılacak denildi.bir doktor sıkıntı yok dedi. Biri var diyor biri yok diyor. Kafam allak bullak oldu.
Çok geçmiş olsun canım. 🙏😔🙏🙏🙏

X