Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olmadım ateşim çıktı. Dikloron aldım biraz geçer gibi ama. Bakalım.
Voltarende iyiydi sanki
Çok geçmiş olsun
Ellerine sağlık canım
Ayy çok sevindim çok mutlu oldum
Nerdeyse 24.000 adım, vay be
Bravo ablam tebrik ediyorum

Kızlar size bişi sorsam benim bu hafta diyetisyenle son randevum.
Sporda yapıyorum arada 1 kaçamak olsada az kalori alıyorum ama istediğim gibi bir düşüş olmadı
Şimdi şu hipotroidi olayida var. Ben diyetisyeni degissem mi yoksa böyle devammi bilemedim
Çok kararsızım

Canım diyetisyeni değiştirsen bile mutlaka başka bir diyetisyenle devam et senin kesinlikle kopmanı istemiyorum motivasyonunu kaybetmeni istemiyorum çok üzülürüm

Harika sen sporu bayağı çoğaltın en son hatırladığım kadarı ile yürüyüş bandı almıştın değil mi?
Evet canım bugün geldi eşim anca akşam kurdu yürüyüş geç saate kaldı. Hızlı tempo yapamıyorum fıtık ve dizler yüzünden ama oturmaktan iyidir

İçine sinmiyorsa değiştir bence

Kilo verememen tabi hastalığınla ilgili olabilir ama tabii sana onu görüp bir program yapmalı.Eğer içinde bir memnuniyetsizlik varsa hiç düşünme değiş.Araştırıp yeni birine gidersin .

Canım diyetisyeni değiştirsen bile mutlaka başka bir diyetisyenle devam et senin kesinlikle kopmanı istemiyorum motivasyonunu kaybetmeni istemiyorum çok üzülürüm
Yani kaçmakta yapsam görüyorsunuz ufak tefek
Bide ben bu kilonun altını hiç görmedim sorun ondan mı acaba
Senin diyetisyenin paylasimlarina baktım. Kadın 2 kg vermiş pasta yedim bu hafta diyor
Kilo verememen tabi hastalığınla ilgili olabilir ama tabii sana onu görüp bir program yapmalı.Eğer içinde bir memnuniyetsizlik varsa hiç düşünme değiş.Araştırıp yeni birine gidersin .
Bilmiyorum sorun bende mi emin değilim o yüzden değişim tek başına yeterli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…