Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canim aynisi bende vardi hem de 2 disimde. Çekim oluyor kisti de temizliyorlar. Benim 2 sene oldu bir sorun olmadi zaten dis hekimi de bu cerrahi bir mudahale normal dis cekimi degil demisti. Bence ödün kopacak bir durum yoktur icini ferah tut 🙏🏻
Şimdilik büyümesine bakıcak kuzum yoksa kanal tedavı olacak bakalım hem benım kızda büyümüş olur biraz diş fobim var balım napayım 😂
Geçmiş olsun canım ♥️

Geçmiş olsun diş zoor 💐

Çok geçmiş olsun 🙏🙏🙏❤️
Teşekkür ederim hepinize 🫶🏻

Sanki daha az gibi. Bı anda boşluk yaşama bedenini ve ruhunu birlikte besle ♥️

Canım biraz protein eksikliği var. Etli bulgurda kaç parça et olabilir ki 🙄
Akşam da öyle. Sana dolu gelmiş olabilir ama seni tok tutacak ürünler az ♥️

Afiyet olsun ablacım ♥️
Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen ama et ile birlikte yoğurt yenmiyor sebebi demir emilim muhabbeti. Bazıları şehir efsanesi desede etkiledigini düşünüyorum 🙄
Doyurucu olmuş afiyet olsun 😍
Evet, et ve süt ürünleri birlikte tavsiye edilmiyor

Sanırım 1000-1100 civarı
Bugün listeme uymadım dün sabah bir kalktım salı günü giden 500 gr geri gelmiş hadi dedim 2.5 saat uyudum ondan. Dünkü menüm de sıkıydı bugün kalktım kilo sabit
Dedim bari iyice kısmaya çalışayım 1 günlük bakalım değişiklik olacak mı merak ettim. Aslında dünden daha rahat geçirdim diyebilirim dün daha çok acıkmıştım.
Canım hergün tartılma bir hafta yap doktorun gittiğinde tartıcak böyle stres oluyor bu tartılma işi.

Sağol canım ben telefondan giriyorum
Telefon klavyenin de enter var Screenshot_20240301_010658_Opera.jpg

29 Şubat perşembe

15:00
2 yumurta sarısı
Biraz kaşar
3 lokma ekmek( torunun kırpıkları, atmak istemedim)

1 lt ye yakın zencefil limon
Yarım lt su
2 kupa kahve

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 sibel_84 sibel_84 badem000 badem000
Ben o çöp kabı halimi bıraktım abla 🙄 tavuklara gidiyor. Yoksa önü arkası yok o işin. Sende sürekli olmadığı için normal
Olmadı elbet bu sağlıklı bir menü değil. Keyfi olarak yenilen de değil. Rahatsızım biraz ağrılarım var iştahım yok. Yazmıştım kaptanım biliyor.
Geçmiş olsun canım :KK60:
Sabah halim yoktu akşam da canım yayla çorbası istedi eşim yaptı sağolsun. Başka bişey yiyemedim. Dün baş ağrısı halsizlik ile yine acile gittim. Enfeksiyon yine yükselmiş. Serum aldım. Daha iyiyim günler sonra. 🌸
Neyden yana acaba enfeksiyonun 🙄
Severmisin bilmem biraz kalorili ama işkembe kelle paça gibi çorbalar bagisikliga gerçekten destek oluyor. Ben kür alan hastalara bile tavsiye ediyorum gerçekten destek olduğunu söylüyorlar ❤️
Şifa olsun inşallah ❤️🤲

X