Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok bilmişlik yapayım 🙄
Akşama kadar hareketlilikle yediğimiz herşey dolaşıma bı şekilde giriyor canım. Akşam ki çorba ekmek grubu pilavda öyle garnitür içindekilere nişasta grubu yani akşam ağır bı menü olmuş aslında.
Erken kapatmissin bu büyük bir artı olacaktır inşallah 😍

Bende de vardı bugün makarna 😍

Himm ekmekli bir menü
Doyurucu oldu mu 🙄

Bol protein 😍

Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım
Kayısı çayına dikkat et bağımlılık yapıyor bagirsaklarda

Final muhteşem olmuş 😍

Kasların proteine ihtiyacı yokmu kuzum 🙄
Eşim sağolsun askeriyede calisiyor yemek yapamiyorum diye bütün konserveleri bana getirmiş ben yiyorum 🤣🤣🤣 adam sabah aksam beni yumurta yemekten kurtardi 🙈🤣

Bende son zamanda diş çektirdim biliyorsunuz tam iyiyim demiştim hsonu tekrar dişim yüzüm şişti cok kotu yapmıslar dedı ozeldekı doktor neyse orayı temızledı etti filmde sol üst damaklarda kist gibi bişey gordu çektirdiğim diş sağ da neyse bugun cerraha gidicem muhtemelen tomografi cekilecek bişey cıkacak dıye odum kopuyor artık
Canim aynisi bende vardi hem de 2 disimde. Çekim oluyor kisti de temizliyorlar. Benim 2 sene oldu bir sorun olmadi zaten dis hekimi de bu cerrahi bir mudahale normal dis cekimi degil demisti. Bence ödün kopacak bir durum yoktur icini ferah tut 🙏🏻

Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Sabah 11.00
Yumurta lavası ıle yaptığım şey yine 😂
Ara kahve ceviz kayısı
Akşam
Bolca salata ıkı bucuk köfte
Su 1.5 lt

45 dk reformer

Sonrası ıkı kayısı uc badem uc dort fındık
Saygılar efenim 💙
Afiyet olsun saygılar bizden hakikiöz mavişim💙⭐⭐⭐⭐⭐💙

Canım elbette diyette düşer ama diyeti yapmayı o kadar zorlaştırıyor ki İnsülin direncine sürekli yeniliyorsun sürekli problem yaşıyorsun o yüzden ilaç desteği alıp öyle diyeti yapmalısın diyetle birlikte de ilacı bırakmalısın bence. 🤷‍♀️ ama insülin direncine rağmen diyet yapmayı başarabilirsen düşer zaten😘
Evet canim oyle oluyor sekersizlige max 15 gun dayanabiliyorum bu yuzden belkide ilk hafta cikolata verdi.ilk is git tahlil yaptir dedi randevu bulamiyorum bulursam gidicem insallah

Elhan Elhan serap911 serap911

24 şubat 12.052 adım 1200 puan
25 şubat 8.448 adım 844 puan
26 şubat 10.137 adım 1013 puan
27 şubat. 6.540 adım. 654 puan
28 şubat 7.909 adım. 790 puan
29 şubat 10.015 adım. 1000 puan
Screenshot_20240229_233713_Huawei Health.jpg

Menum
Sabah 08.00
Kefir smoothie
3 kuru incir