Popüler Konu LenaG ile MasterFit

29 Şubat menüm
Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911 ❤️

Kahvaltı : 2 dilim uno denge kızarmış ekmek, 2 haşlanmış yumurta, 2 zeytin, peynir, kırmızı biber 2 çeri domates

Ara: 2 dilim tarçınlı ananas, 3 adet ceviz, 3 kare şekersiz tatlandırıcılı Çukulata

Akşam 19:30 3 köfte kadar haşlanmış tavuk göğsü, karnabahar, brokoli salatası

2 gün daha yürüyüşe çıkamayacağım galiba kendimi iyi hissetmiyorum bugün evdeydim. cumartesi sabah veya pazar sabahı çıkarım çok soğuk olmasa 🙄
Afiyet olsun 😘❤️ geçmiş olsun 🙏🙏🙏

Çok bilmişlik yapayım 🙄
Akşama kadar hareketlilikle yediğimiz herşey dolaşıma bı şekilde giriyor canım. Akşam ki çorba ekmek grubu pilavda öyle garnitür içindekilere nişasta grubu yani akşam ağır bı menü olmuş aslında.
Erken kapatmissin bu büyük bir artı olacaktır inşallah 😍

Bende de vardı bugün makarna 😍

Himm ekmekli bir menü
Doyurucu oldu mu 🙄

Bol protein 😍

Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım
Kayısı çayına dikkat et bağımlılık yapıyor bagirsaklarda

Final muhteşem olmuş 😍

Kasların proteine ihtiyacı yokmu kuzum 🙄
Var ama kırmızı et sevmiyorum sadece kıyma olursa 😞 ama tavuk çok severim

29 Şubat menüm
Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911 ❤️

Kahvaltı : 2 dilim uno denge kızarmış ekmek, 2 haşlanmış yumurta, 2 zeytin, peynir, kırmızı biber 2 çeri domates

Ara: 2 dilim tarçınlı ananas, 3 adet ceviz, 3 kare şekersiz tatlandırıcılı Çukulata

Akşam 19:30 3 köfte kadar haşlanmış tavuk göğsü, karnabahar, brokoli salatası

2 gün daha yürüyüşe çıkamayacağım galiba kendimi iyi hissetmiyorum bugün evdeydim. cumartesi sabah veya pazar sabahı çıkarım çok soğuk olmasa 🙄
Menü çok güzel afiyet olsun❤️ İstanbul'da yazı yaşıyoruz biz resmen. Evde de yürüyüş yapabilirsin ♥️

Menüm
Saat 13 de kıyma sote salata tam buğday pena makarna
Saat 16 da 1 dlm peynir 2 Kabe hurması
Akşam 18.30 yeşil fasulye yoğurt
Su 1lt
Spor 40 dk pilates+ 15177 adım
Hala mutfakta uğraşıyorum 🙄
Listeme uydum şifa olsun 😍
Afiyet olsun 😘 maşallah 🧿 ben bu kadar spor yapsam bayılır kalırım 🤭

Afiyet olsun canım 😘 İki dilim börek tercih etmeyebilirdin. Karbonhidratsiz beslenmeye özen gösterdiğinde güzel eksi geliyor farkındaysan :KK5:
haklısın canım. son günlerde menülerim hepten koptu toparlayamadım. yoğunum biraz bunun da etkisi var ve iştahım çok açık. şekerim düşüyor karbo yeme isteği fazla. listede olduğumdan da stres yaptım iyice.
canım ben bu cumartesi kilo bildiriminden sonra 1 hafta izne çıkayım. bir sonra ki hafta girerim. zaten Ramazanda menülerim düzene giriyor. bu hafta da kendime çeki düzen vereyim.

Menüm
Saat 13 de kıyma sote salata tam buğday pena makarna
Saat 16 da 1 dlm peynir 2 Kabe hurması
Akşam 18.30 yeşil fasulye yoğurt
Su 1lt
Spor 40 dk pilates+ 15177 adım
Hala mutfakta uğraşıyorum 🙄
Listeme uydum şifa olsun 😍
platese yeni başladın dimii ne kadar iyi Gelicek sana biliyormusun sporuna bravooo🧿👏👏

X