Popüler Konu LenaG ile MasterFit

serap911 serap911 Elhan Elhan

Kahvaltı 9.00
2 haşlanmış yumurta
Ballı zencefilli bitki çayı
Türk kahvesi

Ara 14.00
1 muz
1 küçük çörekotlu tuzlu kurabiye

17.00
1 kase ezogelin
1 tabak tavuklu garnitürlü pirinç pilavı
Salata

*Birazdan 21-22 gibi pul biberli limonlu yoğurt yiyeceğim yanında elma ile inşallah 🤗

*Bugün 10 dk tempolu yürüdüm yine sabah okula giderken
15 dk da evde zumba yaptım akşam
Afiyet olsun canım 😘 15 dakika daha zumba yapsan bir tabak pilavin esamesi okunmazdi :rapci:

29 şubat menüsü
Sabah 10
2 dilim çavdar ekmeği
Sahanda yumurta
4 zeytin
Ogle
Filtre kahve
3 kare çikolata
Akşam 6 da
Tavuk haslama baget 2 adet
2 elma dilim patates haslama
3 yemek kaşığı tahin pekmez ile 1 dilim ekmek
Su 1 litre 2 yi bulur
Spor 19.bin adım yürüyüş 1900 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Afiyet olsun kankişim. :KK60:

Ay kızlar doğum sonrası ilk kontrolüm vardı dün. Doktora gittim, smear testi de yaptı. Aşırı ama aşırı gerildim boynum falan ağrıdı o derece. Sonra eve geldim ve bi saat sonra boğazım ağrımaya kulağım ağrımaya başldı. 2 gündür yatak döşek yatıyorum, hiçbir şey yiyemiyorum sıvıyla besleniyorum resmen. 😭
Geçmiş olsun canım.🥺 Smear testin güzel gelir inşallah.

Gecen hafta yogundun tabi🥲 olsun bana eşlik etmiş olsun teşekkür ederim kaptanim 🥰🤭 sagligimiz olsunda herseyi yapariz🥰🫶🏻
Bu hafta da yoğun geçti kuzum. Cumartesi kuzenimin kızı , pazar abimler geldi. 😭
Üç gün pazartesi, salı , çarşamba komşumuz yaşlı teyzeye( 83 yaşında ) baktım. Bakıcısı yabancı uyruklu onun hastane , devlet işleri varmış rica ettiler. Dün akşam bitti diye sevinirken Muğla'dan bir telefon. Bu sefer eşimin akrabalarının doktor randevuları perşembe erken saatte olduğu için geliyoruz dediler. Biri bana sağlam dua etmiş ama kim :KK62::KK62:

serap911 serap911 Elhan Elhan

Kahvaltı 9.00
2 haşlanmış yumurta
Ballı zencefilli bitki çayı
Türk kahvesi

Ara 14.00
1 muz
1 küçük çörekotlu tuzlu kurabiye

17.00
1 kase ezogelin
1 tabak tavuklu garnitürlü pirinç pilavı
Salata

*Birazdan 21-22 gibi pul biberli limonlu yoğurt yiyeceğim yanında elma ile inşallah 🤗

*Bugün 10 dk tempolu yürüdüm yine sabah okula giderken
15 dk da evde zumba yaptım akşam
Afiyet olsun güzel menü. Karbonhidrat azalmali protein çoğalmali ♥️

Bu hafta da yoğun geçti kuzum. Cumartesi kuzenimin kızı , pazar abimler geldi. 😭
Üç gün pazartesi, salı , çarşamba komşumuz yaşlı teyzeye( 83 yaşında ) baktım. Bakıcısı yabancı uyruklu onun hastane , devlet işleri varmış rica ettiler. Dün akşam bitti diye sevinirken Muğla'dan bir telefon. Bu sefer eşimin akrabalarının doktor randevuları perşembe erken saatte olduğu için geliyoruz dediler. Biri bana sağlam dua etmiş ama kim :KK62::KK62:
Aboooo dedim okurken🤭😱 bu haftadan sonra rahatlarsın inşallah 🥰🫶🏻

9
Sabah haslanmis yumurta 2 dilim ekmek
Öğlen et kavurma 1 dilim ekmek
Aksam yarim porsiyon domatesli makarna
30 dk kardiyo yaptim
Simdi kahve icicem
2.6 lt su şimdilik
Elhan Elhan serap911 serap911 Cordelia Cordelia
Ben sabahlari yazmasam mi surekli yumurta yiyorum tavuk olucam yakinda jqjsje
Afiyet olsun ❤️😘

X