Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler Elhan ben senin grubundayım değilmi ben herşeyi atıyorum tartı resmi günlük liste bana yorum yapılmıyor acaba yanlışmı yapıyorum birşeyler.
Canım elhan kırmızı takımda sen de kırmızı takımdasın. Onu daima etiketliyorsun. O bu sayfanin daimi kaptanı...
Beni de spor yaparsan etiketliyorsun. Ama senin bu hafta kaptanın serap911

Yani menulerinde Elhan serap911 ve spor yaparsan Cordelia etiketi olmalı.

Bugün herşeye hepinizi etiketledim.Ne tartıma ne listeme birşey denmedi.Belkide gözden kaçmıştır olabilir

Ay Hadi güle güle kullan banada modelini atarmısın rica etsem LenaG
Sağol canım yeni tip ince olanlardan aldık çok yer kaplamasın diye bir gelsin de bakayım nasıl bir şey iyi mi falan güzelse atarım hâttâ dur atayım

Eklentiler

• IMG_0502.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Son adım skorum 11162+pilates 40 dk

Bugün herşeye hepinizi etiketledim.Ne tartıma ne listeme birşey denmedi.Belkide gözden kaçmıştır olabilir
Evet ben bu ara biraz ihmal davranıyorum kendi adıma kusura bakma. Sadece kaptanlara ait değil hepimizin görevi birbirimize destek olmak. Bugün çok etiket olduğundan onlarda karışıklık olmuş olabilir. Anlayışin için teşekkür ederim

Ne kadar doğru bir söz, güneş hergün doğuyor, her sabah sağlıkla aldığımız her nefese şükretmemiz lazım ve evet her sabah hepimizin doğum günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…