Popüler Konu LenaG ile MasterFit

26 Şubat pazartesi

Menü
Yok
40 saatlik açlıktayım

1 lt su
3 kupa kahve
1 kupaya yakın siyah çay

Elhan Cordelia Mthn83 sibel_84 badem000

Canım süper çok sevindim hadi bakalım durmak yok yola devam.Darısı bana benimde bu perşembe 15 gün olucak ilk kontrolüm çok heyecanlıyım
İnşallah istediğin gibi bir sonuç alırsın Ama bence diyetisyenle konuş senin için de mümkünse haftada bir kontrole git o şekilde daha kontrollü olunuyor ve eğer yanlış giden bir şey varsa daha erken müdahale edilebiliyor 15 gün uzun bir süre

Chloe videosu spor puanima ekledigim
Cordelia Elhan

26 şubat Pazartesi Menusu
8.30 yarım dilim ekmek bir parca tereyagli yumurta (1 lokma)
10.00 1 kase sutlu karısım(yulaf+dut kurusu+chia+kuru üzüm)
14.00 1 kupa sutlu kahve ( emziren anne barı kendi yaptıgım
18.00 5 yk salcalı bulgur pilavı, yogurtlu karısım(karnibahar brokoli havuc), 1 kase mercimek corbasi

Su 2 lt
spor
2167 adım
Toplam spor :750 puan

Tamam ama biber dolmasının içinde pirinç yok mu ya da bulgur Yani sen onlari lavaşa mı sardın. Ben böyle bir şey ilk defa duydum Yanlış anlama o yüzden soruyorum SADECE BİBERLERİ MI SARDIN
Bende Maraşta ilk defa gördüm. Bildiğimz kuru dolmaları ev ekmek yufkasına sarıp yiyorlardı. Maraşlılar bir dolma yapıyoorr aman allahım ekşi sumaklı baharatlı o kadar lezzetli ki çerez gibi .. bide içini çok doldurmuyorlar

Selam kızlar
4 gündür yoktum ama bana haftalardır sizden uzağım gibi geldi ve çoook özledim..

İnanmayacaksınız ama tam bir işsiz gibi oturup 80 küsür sayfa geçmişi okudum

serap911 ve Cordelia kaptanları tebrik ediyorum çok güzel bir hafta oluyor aranızda olmak isterdim..

Ben de 2 günlük açlıktan sonra (hiçbişey almadı midem) bugün azar azar yemeye başladım.

Kahvaltı : yarım haşlama yumurta ve salatalık

Ara: çeyrek meyveler( kivi portakal elma)

Akşam: 3 çatal makarna

Bu hafta menüler çok güzel bol eksiler diliyorum herkese

Şimdiden kolaylıklar diliyorum. Beraber vakit geçirmekte güzel olacaktır

Nasıl oldun canım?

Aaa bunu ben seçtim böyle 3 aylık paket almıştım 2 haftada bir diyetisyen kontrolü.Her hafta 2 kere andulasyon.Ama şimdi duruma göre bakarım fark öder haftaya geçerim olmazsa.Sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…