Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben öğlen ara öğün yoğurt üstüne tarçın ekersem hiç acıkmıyorum.Hemde sevmeye başladım yoğurt yemezdim.Her hafta ev yoğurdu mayalıyorum.Hazır yoğurt yiyemiyorum hiç ben.
Tam şifa
Ben yerim kendi mayaladığımı, evdekiler yemiyor diye hazır alıyorum, tarçını bi kekte seviyorum

İyi akşamlar bugün rahatsızdım yoktum buralarda.İyice dinlendim şimdi işe geldim.Canım hiçbir şey yemek istemedi Sabah kahvaltısı etmedim. Elhan Elhan 26.02.2024 Pazartesi listem Sabah:Yok.Öğlen 12:00 1yumurta ile yapılmış yağsız omlet,1bardak çay,1 dl.tam buğday ekmeği.Akşam 18:30 1 kase tavuk sote(1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile pişmiş) Yeşillik salata,1 dl.tam buğday ekmeği. Gün içerisinde 10 bardak su içildi. Saat 12 gibi 1 bardak kefir içerim (Gece ara öğün olarak) al serap911 serap911
Afiyet olsun Ecem :KK68:

12.00 Bir yumurta.....
18.30 Bir kase tavuk sote ......
00.00 gibi bir bardak kefir
10 bardak su
serap911 serap911
:KK51::KK51::KK51:
Menü bildirimin biraz karışık yukarıdaki ☝️gibi yazarsan çok sevinirim canım. :KK60: İyi nöbetler kolaylıklar seninle olsun. :dua:

Ooo menüye bak yarın seni transfer edeyim😁 serap911 serap911
Afiyet olsun ❤️
Sağol tatlım ❤️ olduğum yerde sayıyo gibiyim bakalım yarın inşallah güzel eksi gelir biraz duraksadım sanki biraz da canım sıkılıyor bu duruma ama çaktırmıyorum 😁🤭

Afiyet olsun canım 😍
Ben sabah menume uydum sadece 2 hurma kacamagim var bide akşam yarım kase çorba ve brokoli salatası yedim
Spor 5400 adım.
Oturduğum yerde uyuyorum hiç iyi değilim 🙁
Niye böyle oluyorum çok canım sıkılıyor 🙁
Ama surda ölsem yinede vazgeçmiyorlar benden🙄 başımda surekli anneeeeee 🙄
Bu aralar herkeste bi uyuklama hali var, ben de gözlerimi açamıyorum, kimi duysam öyle,
Annelik böyle bişey, izin yok, istirahat yok, dinlenme yok, onunda mükafatı başka yerde yok, Rabbim mükâfatını artırsın 🤲🏼

Afiyet olsun Ecem :KK68:

12.00 Bir yumurta.....
18.30 Bir kase tavuk sote ......
00.00 gibi bir bardak kefir
10 bardak su
serap911 serap911
:KK51::KK51::KK51:
Menü bildirimin biraz karışık yukarıdaki ☝️gibi yazarsan çok sevinirim canım. :KK60: İyi nöbetler kolaylıklar seninle olsun. :dua:
Teşekkür ederim tabiki yazarım çok sağolun Hayırlı Akşamlar 🌸💙

Tamam ama biber dolmasının içinde pirinç yok mu ya da bulgur Yani sen onlari lavaşa mı sardın. Ben böyle bir şey ilk defa duydum Yanlış anlama o yüzden soruyorum🙈 SADECE BİBERLERİ MI SARDIN
Kuru biber dolmasını lavaş arasına koyup dürüm yapmış, yemedim ama Antepli damadımız Özlem duyduğundan bahsederdi
Benim takıldığım avuç içi kadar lavaşa 2 dolma nasıl sığmış 😅

X